Марка Tefal   Винахідник посуду з антипригарним покриттям.
В 1954,

TEFAL винаходить сковорідку з антипригарним покриттям і, разом з цим, створює нову категорію - посуд з антипригарним покриттям. Тепер процес приготування їжі став набагато простішим. З цього часу компанія стала на шлях постійного вдосконалення та інновацій.


Впродовж багатьох років,
завдяки власному зростанню та надбанням TEFAL перетворилась на провідного світового виробника посуду із антипригарним покриттям та світового лідера із виробництва скороварок, кухонних електроприладів, пристроїв для приготування їжі та напоїв, прасок та ваг.

Представлений у 120 країнах світу,
TEFAL прагне пропонувати унікальну продукцію, яка здатна зробити процес приготування їжі набагато простішим та ефективнішим, а також прасування легшим та швидшим.
TEFAL прагне до розуміння потреб споживачів та до постійного внесення інноваційних рішень. В історії компанії TEFAL можна відслідкувати яскраві сторінки винахідницьких та інноваційних ідей світового масштабу.
   Дизайн продукції.
Дизайн продукції TEFAL передає індивідуальність торгової марки. Вся продукція компанії:
Сучасна і завжди модна. Є невід'ємною частиною Вашого життя і Вашого дому. Стимулює попит та є простою у використанні.
   Багатий досвід для споживачів
TEFAL розробляє продукцію для Вашого дому.
Компанія не зупиняється на досягнутому та прагне до того, щоб продукція TEFAL максимально відповідала потребам покупців та дозволяла їм отримувати задоволення від використання даної продукції, особливо під час приготування їжі.

Сім'я та друзі - невід'ємна частина життя.
Приготування їжі - одне із найбільших задоволень.
Кухня - одне із найулюбленіших місць у домі.
Саме тому TEFAL прагне запропонувати кулінарні рецепти, поради та різноманітне кухонне приладдя для найбільшої насолоди цими приємними моментами.

Про Tefal