Защита здоровья и окружающей среды

ПРЕС-РЕЛІЗ

Tefal гарантує безпечність своєї продукції.


Tefal – світовий лідер у виробництві посуду з антипригарним покриттям - офіційно заявляє, що покриття, яке розробляється фахівцями компанії, є абсолютно безпечним як для людини, так і для навколишнього середовища. Уся продукція Tefal підлягає обов'язковій сертифікації, відповідає усім вимогам та стандартам, що прописані законодавством стосовно матеріалів, які перебувають у тісному контакті із їжею, та регулярно перевіряється незалежними лабораторіями та державними сертифікаційними установами*. Tefal гарантує відсутність PFOA (перфтороктанова кислота), свинцю та кадмію в усій продукції. Усі екологічну інформацію можна знайти на упаковці виробу із антипригарним покриттям Tefal, а також на сайті www.tefal.ua.

Антипригарне покриття Tefal виготовляється із полімеру, відомого під назвою політетрафторетилен (PTFE) . Органами охорони здоров'я у Європі та Сполучених Штатах підтверджено, що PTFE – інертна речовина, яка не вступає у хімічні реакції із жодними харчовими продуктами, водою чи побутовими миючими засобами. Потрапивши в організм, PTFE не становить для нього ніякої небезпеки. Більш того: дана речовина є настільки безпечною, що часто використовується у медицині у якості перекриття серцевих стимуляторів, протезів, а також при деяких хірургічних операціях.

Тести, які регулярно проводяться незалежними лабораторіями Німеччини (FABES), Великобританії (ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS UK Ltd) та Франції (INERIS), підтверджують, що в антипригарному покритті посуду Tefal повністю відсутня PFOA – перфтороктанова кислота – зволожувач, який використовується у процесі нанесення антипригарного покриття.

Будучи соціально відповідальною компанією, у 2003 році Groupe SEB приєдналась до Глобального договору – ініціативи ООН. Заявивши про свій намір дотримуватись дев'яти основних принципів у галузі дотримання прав людини, норм трудових відносин та охорони навколишнього середовища, компанія також взяла на себе зобов'язання «попереджати негативний вплив на навколишнє середовище, вживати ініціативи, спрямовані на підвищення відповідальності за стан навколишнього середовища, та сприяти розвитку і поширенню екологічно чистих технологій».

Будучи визнаним лідером ринку, якість та надійність продукції якого є добре відомими, Groupe SEB приділяє велику увагу інноваційним розробкам та безпеці своїх продуктів, що безумовно цінують споживачі. Їх довіра по всьому світу – найкращий індикатор якості продукції - за період більше 50 років у 120 країнах світу було продано більше 1 мільярда сковорід Tefal!

www.tefal.ua
www.unglobalcompact.org

Закрите акціонерне товариство «Группа СЕБ-Восток» є частиною міжнародної групи компаній SEB (Groupe SEB), що виготовляє посуд та побутову техніку під марками Tefal, Moulinex, Rowenta, Krups, Lagostina та ін.

На сьогоднішній день Groupe SEB є лідируючим гравцем на більшості великих світових ринків: у Франції, Англії, Італії, Канаді, Мексиці, а також в СНД та ін. У групі працює понад 20 000 співробітників по всьому світу. Продукція компанії представлена у 120 країнах світу, її представництва відкрито у 45 країнах.

Особливу увагу Groupe SEB приділяє інноваціям. Завдяки успішній роботі відділу досліджень та розробок, у якому працює більше 450 чоловік, компанія щорічно патентує більше 1000 новинок. Бюджет на дослідження та новітні розробки складає 2% від загального товарообігу. Як результат - щорічно на споживчий ринок випускається більше 200 новинок компанії.

Більш, ніж сто п'ятдесят років успішної роботи підтвердили: справжнє покликання Groupe SEB – полегшувати та покращувати життя людей по всьому світу. Амбіції компанії – бути світовим орієнтиром на ринку малої побутової техніки – успішно поєднуються із місією – создавать створювати, добиваючись стабільного прибутку, у користь групи, її акціонерів, співробітників, а головне її споживачів.

 

02068З, Київ, вул.Драгоманова 31-б, офіс 1
Тел +38(044)490-59-20 понеділок-п'ятниця з 09.00-18.00
Факс +38(044)496-21-41

Cкачати прес-реліз про безпечність продукції Tefal