Умови, передбачені законодавством


Відвідавши даний сайт, Ви приймаєте усі умови Інтернет-сайту компанії Tefal, які наведені нижче:

1 Інформація, яка міститься на даному сайті, розроблена та може біти використана тільки в особистих некомерційних цілях. Беручи до уваги даний дозвіл, Ви погоджуєтесь із тим, що будь-яка інформація. скопійована із сайту, зберігає авторське право власника, його товарний знак та інші вказівки на авторську приналежність, передбачені у даному повідомленні. Будь-яке несанкціоноване використання матеріалу може потягти за собою штраф або відшкодування збитків, у тому числу у зв'язку із порушенням прав на товарний знак, авторських прав та прав на конфіденційну інформацію.

2 Усі товарні знаки, знаки обслуговування та логотипи, які містяться на даному сайті, є зареєстрованими або незареєстрованими знаками компанії Tefal та її споріднених компаній. Інформація, що міститься на даному сайті, не може тлумачитись та розумітись як відмова від прав або, навпаки, як надання ліцензії чи права на використання патенту або знака без письмового дозволу власника знака.

3 Інформація, що міститься на даному сайті, представлена "так, як є" без прямо обумовлених чи гаданих гарантій, включаючи гарантії комерційної придатності, відповідності придатності певній меті без порушення прав.

4 Компанія Tefal залишає за собою право без попереднього повідомлення у будь-який час вносити зміни до інформації, матеріалів, обладнання, технічних характеристик, модельного ряду, а також до даних про наявність продукції.

5 TEFAL НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ ЗБИТКИ ТА ШТРАФИ, ПОВ'ЯЗАНІ ІЗ ДОСТУПОМ, ПОСИЛАННЯМИ НА ДАНИЙ САЙТ АБО ІЗ ЙОГО ВИКОРИСТАННЯМ.

6 Даний сайт може бути пов'язаний при допомозі посилань з іншими сайтами, які не підтримуються компанією Tefal. Компанія Tefal не несе відповідальності за зміст даних сайтів, посилання на дані сайти не свідчать про поручительство чи рекомендацію з боку Tefal. Компанія Tefal не контролює та не керує змістом даних сайтів та не несе відповідальності за будь-які можливі наслідки їх використання.