Тефаль постійно вдосконалюється

  •  


  •  

  •  


  •  

  •  


  •  

Масляна

25 лютого на ВДНГ на бренд-зоні Tefal відбувся особливий захід з приводу святкування Масляної!

Гості свята мали змогу не тільки скуштувати смачні млинці від кулінарного експерта Євгена Клопотенко, але й стати частиною великої події!


Саме в цей день було встановлено Рекорд України - «Найбільший логотип з млинців». Логотип Thermo-Spot, діаметром в 4 метри 10 см не тільки здивував гостей, але й представників Реєстру Рекордів Украіїни! Завдяки зміні кольору Thermo-Spot кухарі завжди будуть знати, коли можна починати готувати улюблені страви!


Представники Реєстру Рекордів України відзначили той факт, що млинців  було більше ніж 1500 шт і всі вони були кольорові.
Компанію Tefal було нагороджено почесною відзнакою, яка свідчить про встановлення рекорду!

 

Для теплих домашніх чаювань

Для теплих домашніх чаювань
дбайлива турбота в стилі Tefal

Інновація від Tefal-лінійка безпечних* чайників Safe to touch

60 років поспіль французький бренд Tefal створює незамінні ідеї для кухні, підвищує комфорт і безпеку, допомагає створювати в будинку затишок.


Унікальна лінійка чайників Safe to touch з подвійною ізоляцією - це безпечні * дотики для Вашої сім'ї і дітей. Зовнішні стінки чайника не гарячі навіть в той момент, коли він тільки закипів. З таким чайником Ви можете бути спокійні за всіх своїх домашніх, включаючи самих маленьких. Навіть якщо маленька дитина доторкнеться до чайника, який щойно закипів, він відчує лише приємне тепло.


Корпус чайника двошаровий. Внутрішній шар виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, що зберігає природний смак води, а зовнішній - з термостійкого пластика. Подвійна ізоляція створює ефект термоса, завдяки чому вода може залишатися гарячою до півгодини. Це дозволяє не гріти її повторно і економити електроенергію.


Чайник Safe to touch - практичне рішення для довгих чаювань. Оптимальний обсяг чайника 1,5 л дозволяє швидко нагріти достатню кількість води для всієї сім'ї або невеликої компанії друзів. Потужність 2400 Вт не перевантажує електромережу, а функція автоматичного відключення порожнього чайника захищає його від перегорання. Це означає, що якщо ви випадково забудете налити воду, чайник просто не включиться.

Дизайнери розробили для моделі Safe to touch універсальну кольорову гамму. Який би колір ви не вибрали, білий глянець або перлинний шампань, він доповнить інтер'єр будь-якої сучасної кухні. Підтримувати чистоту Safe to touch всередині і зовні легко. Внутрішня нержавіюча поверхня очищається одним рухом, знімний фільтр від накипу просто витягти, щоб промити, і зафіксувати назад.


З розумною і безпечної технікою Tefal час на кухні перетворюється в задоволення. Смачного і приємного вам чаювання!

*безпечними є лише пластикові частини чайника