TEFAL IXEO QT1020

IXEO QT1020 Миттєвий догляд за одягом із першим рішенням усе-в-одному – прасування та відпарювання

Tefal IXEO - це відмінне рішення для прасування та відпарювання "все в одному" для повного догляду за одягом з максимальною зручністю та комфортом, щоб у найкоротший термін виглядати найкращим чином. Вбудована трипозиційна дошка Smart Board пропонує новий досвід догляду за одягом, із ергономічним вертикальним дизайном, високопродуктивним відпарюванням та легким прасуванням. Без необхідності використовувати дошку для прасування Tefal IXEO є ідеальним рішенням для забезпечення бездоганного вигляду щодня без жодних складок.

Прасувальна система Tefal IXEO все-в-одному

Завдяки революційному досвіду з відмінним рішенням для догляду за одягом все-в-одному, відкрийте для себе прасуальну систему Tefal IXEO, що задовольнить усі ваші потреби у догляді за одягом за допомогою лише одного зручного пристрою. Високопродуктивне відпарювання та легке прасування завдяки вбудованій трипозиційній панелі Smart Board, яка забезпечує зручне прасування у вертикальному положенні, або під нахилом, з покращеною ергономікою. Високоефективне видалення зморшок досягається завдяки 1600 Вт потужності та технології Turbo Steam, яка пропонує потужну подачу пари під тиском у 5-бар. Завдяки швидкому нагріванню у 45-секунд, вона ідеально підходить для швидкого освіження одягу, система Smart Protect,  температура якого пристосовується до всіх типів одягу, без потреби налаштування: миттєвий догляд за одягом! Легка насадка для прасування може похвалитися легким дизайном та легкою вагою, вдвічі меншою за традиційну праску. Покращені функції довершують ідеальний набір характеристик прасувальної системи IXEO все-в-одному - все без необхідності дошки для прасування.

від Tefal

Важлива інформація
 • Комфортна та легка у використанні вбудована дошка Smart Board

  Три позиції, вертикальні або під нахилом, з покращеною ергономікою забезпечують більшу легкість та ефективність, з максимальною зручністю вбудованого дизайну, тобто відсутність необхідності використовувати дошку для прасування.

 • Надійне і ефективне видалення складок

  Технологія нагрівання підошви у поєднанні з технологією Turbo Steam , яка подає пару під тиском у 5-бар, забезпечує високу ефективність видалення складок з результатами, на які ви можете розраховувати.

 • Покращена легкість використання із новою насадкою для прасування

  Новий дизайн пропонує зручний, легкий досвід прасування завдяки новій насадці праски, із удвічі меншою вагою ніж традиційна праска, та допомагає розгладити навіть найменші деталі.

 • Зручність із миттєвим результатом

  Швидке нагрівання всього за 45 секунд означає, що ваш прилад все-в-одному готовий до роботи саме тоді, коли вам це потрібно, щоб вийти з дому у прекрасному вигляді у найкоротші терміни.

 • Неймовірна зручність завдяки знімному резервуару для води

  Об’єм знімного резервуара для води у 1 л забезпечує тривалі сесії відпарювання, а наповнювати його надзвичайно легко.

 • Підходить для будь-якого типу тканин

  Відчуйте всі переваги освіження одягу та високоточного відпарювання, яке підходить для усіх ваших речей, ви можете відпарювати усі типи тканин, навіть найделікатніші, такі як шовк.

 • Гнучкість та зручність завдяки функціональній знімній основі

  Для повної гнучкості та зручності портативна та легка база дозволяє освіжити ваш одяг у будь-який час, у будь-якому місці, навіть для прасування штор, меблів тощо.

 • Додаткові переваги: освіжає та дезінфікує

  Інтенсивна потужність відпарювання знищує до 99.9 % мікроорганізмів і бактерій, освіжаючи та видаляючи запахи під час відпарювання, надаючи вашому одягу свіжості та гігієнічності.

 • Більше зручності, завдяки аксесуарам, що входять у комплект

  Аксесуари: щітка для тканин, що призначена для товстих тканин, та затискачі для закріплення одягу на вбудованій функціональній вертикальній дошці Smart Board.

 • Легке переміщення

  Завдяки маленьким коліщаткам під основою приладу, переміщувати його надзвичайно легко, тож ви можете переміщувати свій прилад у будь-який куточок вашого дому.

Технічні характеристики
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Потужність 1600  
Основна насадка для відпарювання Підошва з нержавіючої сталі  
Час нагрівання 45  s
Дезінфекція    
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Налаштування висоти Подвійні  
Кліпси    
Контроль подачі пари на ручці    
Гачок для підвішування    
Об'єм резервуару для води 1  L
Автоматичне вимкнення Так  
Кнопка ввімкнення/вимкнення З ручним керуванням  
Резервуар для води Знімний  
Автономний режим 40  min
Індикатор готовності подачі пари    
Відсік для зберігання шнура Гачок  
Знімна база    
Колеса    
Функція захисту від накипу Картридж  
Нагрівання підошви    
Використання Вертикальне і горизонтальне  
ДОВГОВІЧНІСТЬ
Індикатор необхідності очищення від накипу    
АКСЕСУАРИ
Аксесуари Fabric Brush  
ІНШІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кольори Black / Copper metal  
Bar pump pressure 5  bar

Інструкції з експлуатації