TEFAL PRO STYLE CARE IT8460

PRO STYLE CARE IT8460 Супер потужний та професійний
Відпарювач для одягу Tefal Pro Style Care надасть вам змогу одягати гладенький одяг без складок та зручно доглядати за одягом дома. Ексклюзивна запатентована вертикальна система підтримки Steam & Press забезпечує подвійну дію відпарювання, що дозволяє отримати професійні результати легкого та зручного відпарювання навіть однією рукою. Завдяки різноманітним зручним функціям Pro Style Care ідеально підходить для повсякденного використання для будь-якого типу тканини, навіть для найделікатнішої

Відпарювач Pro Style Care Garment: відпарюйте одяг наче професіонал

Використовуйте відпарювач для одягу Tefal Pro Style Care для професійного та виняткового догляду за одягом вдома. Досягніть чудових результатів відпарювання за допомогою нашої ексклюзивної запатентованої вертикальної системи підтримки Steam & Press, яка забезпечує подвійну дію відпарювання та дозволяє отримати професійні результати легкого та зручного відпарювання навіть однією рукою. Ваш одяг завжди буде виглядати бездоганно у найкоротший термін. 1800 Вт потужності та постійна подача пари потужністю у 35 г/хв забезпечують виняткову продуктивність, а 5 рівнів потужності подачі пари, та перемикач, який розташований на ручці, роблять експлуатацію більш зручною. Насадка XL Delta Steam забезпечує оптимальну проникність пари та високу точність роботи. Pro Style Care є безпечним для всіх тканин, має різноманітні зручні функції, які роблять його ідеальним приладом для домашнього догляду за одягом.
Важлива інформація
 • Ексклюзивна система Steam & Press для отримання професійних результатів

  Ексклюзивна запатентована вертикальна система підтримки Steam & Press забезпечує подвійну дію відпарювання складок, що дозволяє отримати професійні результати легкого та зручного відпарювання навіть однією рукою та забезпечує чудові результати в найкоротший час.

 • Насадка XL Delta Steam

  Ідеальний баланс ефективності та точності, з оптимальною проникністю пари для швидких результатів та спеціальною конструкцією для прасування важкодоступних областей.

 • Надійне і ефективне видалення складок

  1800 Вт потужності та постійна подача пари у 35 г/хв забезпечують виняткову продуктивність парування та неперевершений результат

 • Швидке парування

  Швидкий час нагрівання у 45-секунд означає, що ваш пристрій завжди готовий для використання, коли вам потрібно, щоб ви виглядали якнайкраще.

 • 5 рівнів потужності парування із регулятором наручці

  Для максимальної зручності та комфорту використання регулятор потужності пари роташований на ручці, що дозволяє отримувати доступ до п'яти рівнів потужності парування, що забезпечать безпечне та ефективне використання приладу для будь-якого типу тканини.

 • Безпечний для всіх видів одягу

  Отримайте перевагу догляду за одягом, який є безпечним для використання для всіх типів тканин у вашому гардеробі, навіть найделікатніших, таких як шовк.

 • Довготривала продуктивність

  Регулярне використання функції видалення накипу сприяє збільшенню терміну служби приладу та дозволяє завжди отримувати виняткові результати відпарювання.

 • Знімний резервуар для води для максимальної зручності

  Великий об'єм знімного резервуара для води 1,3 л забезпечує тривалий сеанс відпарювання та легке отримання відмінних результатів.

 • Освіжає і дезінфікує

  Інтенсивна потужність пари знищує 99,9% мікроорганізмів та бактерій, освіжає і видаляє запахи, дозволяє отримати свіжий одяг та повну гігієнічність.

 • 5 смарт аксесуарів в наборі

  Використовуйте щітку для тканини для більш жорстких тканин, насадку для пари для делікатних тканин, насадку для складок, щоб зробити легкі складки-пліссе, ворсисту насадку-подушечку для видалення волосся та пилу, а також рукавичку для захисту рук під час відпарювання.

Технічні характеристики
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Потужність 1800  W
Подача пари 35  g/min
Основна насадка для відпарювання Пластик  
Час нагрівання 45  s
Дезінфекція    
ЗРУЧНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ
Налаштування висоти Прості  
Налаштування подачі пари 5  
Контроль подачі пари на ручці    
Гачок для підвішування    
Вбудована вертикальна система підтримки Система “Press & Steam“  
Об'єм резервуару для води 1,3  L
Автоматичне вимкнення Так  
Кнопка ввімкнення/вимкнення З ручним керуванням  
Резервуар для води Знімний  
Індикатор недостатньої кількості води    
Автономний режим 40  min
Індикатор готовності подачі пари    
Відсік для зберігання шнура Гачок  
Колеса    
Функція захисту від накипу Система осушення  
Використання Вертикальне  
ДОВГОВІЧНІСТЬ
Індикатор необхідності очищення від накипу    
АКСЕСУАРИ
Аксесуари Fabric brush, steam bonnet, crease attachment, lint pad  
Захисна рукавиця    
ІНШІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Кольори чорний та мідний  

Інструкції з експлуатації