TEFAL PRO EXPRESS ULTIMATE CARE GV9591

PRO EXPRESS ULTIMATE CARE GV9591 Ще більше потужності від Tefal. День за днем. 
Завдяки парогенератору Pro Express Ultimate High Pressure ваш одяг завжди буде виглядат неперевершено. Нова технологія бойлеру високого тиску забезпечує надзвичайну ефективність роботи. Інтуїтивна панель управління забезпечує комфортний вибір необхідних функцій, які завжди у вас під рукою, а ексклюзивна система подвійного захисту забезпечить бездоганний вигляд вашого одягу.

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД ЗА ОДЯГОМ

Виняткові результати для найсуворіших вимог по догляду за одягом.

 • Цей легкий у використанні парогенератор забезпечить швидке прасування з максимальною продуктивністю завдяки поєднанню нової технології бойлеру високого тиску з постійною подачею пари до 160 г/хв, а інтенсивна потужність парового удару у 600 г / хв усуне найстійкіші складки.
 • Нова інтуїтивна панель управління Direct Control розташована на ручці для ще більшої зручності, заощаджує час при виборі налаштувань для зміни типів тканини.
 • Ексклюзивна система подвійного захисту дає вам можливість прасувати без турбот завдяки системі захисту від крапель Protect System, яка гарантує бездоганне очищення вашого одягу , а система захисту від накипу забезпечує довговічність.
 • Завдяки широкому спектру можливостей, Pro Express Ultimate забезпечує максимальну ефективність завдяки високій потужності пари.
Важлива інформація
 • Професійне прасування

  Найкраща потужність пари для неперевершених результатів. Нова технологія бойлерів високого тиску забезпечує чудові результати за професійними стандартами.

 • Економія часу

  Пара високого тиску проникає у тканину для професійного та швидкого прасування.

 • Потужний паровий удар

  Інтенсивний паровий удар усуває найстійкіші складки, ідеально підходить для прасування грубих тканин.

 • Ідеальні результати

  Інноваційна технологія пари оптимізує споживання води, що забезпечує виняткову постійну подачу пари у 180 г/хв для ідеального результату щоразу. Усунення найстійкіших складок ще ніколи не було простішим.

 • Дбайливо піклується про ваш одяг

  Ексклюзивна подвійна система захисту позбавить вас від турбот, система Protect System перетворює брудні краплі на пару, попереджуючи плями, а колектор для збору накипу допоможе вам видалити його із легкістю.

 • Інтуїтивна панель управління

  Налаштування одним дотиком з використанням нової витонченої панелі управління Direct Control, що розташована на ручці для ще більшої зручності, заощаджує час коригування налаштувань під час перемикання між різними тканинами. Чотири попередні налаштування забезпечують ідеальне поєднання пари/температури в залежності від типу тканини

 • Підошва Durilium AirGlide із функцією самоочищення

  Нова технологія Durilium AirGlide забезпечує найкраще ковзання від Tefal для швидкого прасування без зусиль. На 33% краще ковзання та довготривала продуктивність.

 • Зручний знімний контейнер для води

  Знімний контейнер для води можна наповнити у будь-який час, навіть підчас прасування.

 • Захисне покриття забезпечує легке та безпечне транспортування та зберігання.

  Захисне кріплення фіксує праску для безпечного та легкого зберігання та транспортування.

 • Абсолютна гігієнічність

  Вбиває до 99,99% бактерій: завдяки поєднанню температури та тиску пари ваш парогенератор знищує до 99,99% бактерій з усіх тканин, що підходять для прасування.

Технічні характеристики
Потужність 2600  W
Подача пари 180  g/min
Паровий удар 600  g/min
Тиск пари 8  bar
Вертикальне відпарювання    
Налаштування подачі пари і теператури 5 електронних налаштувань  
Час нагрівання 2  min
Бойлер високого тиску    
Технологія підошви Підошва Durilium AirGlide із функцією самоочищення  
Показник ковзання підошви *****  
Довговічність підошви / стійкість до пошкоджень *****  
Постійний розподіл пари На носику, по боках і по центру  
Точний носик    
Зручна ручка    
Функція "Крапля-стоп"    
Автоматичне вимкнення    
Енергозберігаючий режим    
Довжина шнура живлення 1.7  m
Об'єм резервуару для води 1.9  L
Стійка підставка    
Резервуар для води Знімний  
Індикатор недостатньої кількості води    
Постійне наповнення    
Відсік для зберігання шнура Шнур живлення і паровий шланг  
Колектор для збору накипу    
Функція захисту від накипу Система промивання  
Індикатор необхідності очищення від накипу    
Кольори Білий та блакитний  
Інші Захисна оболонка (Куля)  

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Обирайте дошку з можливістю регулювання висоти відповідно до вашого зросту. Вона не повинна хитатися та має бути міцною, щоб на неї можна було ставити праску.
Дошка має бути перфорованою, щоб пара могла проходити крізь волокна тканини, пом’якшуючи їх та полегшуючи прасування. Кришка прасувальної дошки також має дозволяти парі проходити крізь неї.
• Водопровідна вода:
Ваш прилад розрахований для використання водопровідної води. Якщо вода дуже жорстка, то слід змішувати водопровідну воду з покупною демінералізованою водою в співвідношенні 1: 1.
У деяких приморських регіонах вміст солі у воді може бути високим. В цьому випадку слід використовувати тільки демінералізовану воду.
• Пом'якшення води:
У прилад можна заливати воду, очищену за допомогою різноманітних пристроїв для пом'якшення води. Проте, при використанні води, очищеної за допомогою деяких пристроїв для пом'якшення, зокрема тих, де використовуються хімічні речовини, такі як сіль, на білизні можуть залишатися білі або коричневі розводи. Особливо це стосується фільтр-глечиків. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то ми рекомендуємо вам використовувати неочищену водопровідну воду або бутильовану воду.
Пам'ятайте:
Ніколи не використовуйте дощову воду, а також воду з добавками (крохмаль або ароматизатори) і воду з побутових електроприладів (сушаркок, холодильників, кондиціонерів). Добавки можуть вплинути на властивості пару, а при високій температурі сприяти утворенню відкладень в паровій камері, що, в свою чергу, призведе до появи плям на одязі і швидкого виходу приладу з ладу.
Ця функція дозволяє прасувати тканину одразу на місці, або на вішалці.
Для цього встановіть кнопку регулятора температури праски в максимальну позицію.
• Залиште річ на вішалці й обережно натягніть тканину одною рукою.
• Ненадовго натисніть кнопку пари й рухайте праску згори донизу.
Оскільки пара, що утворюється, буде дуже гарячою, вона пом’якшить волокна й усуне зморшки.
Примітка. В жодному разі не використовуйте функцію вертикальної пари для прасування одягу на людині.
Так, оскільки пар виробляється в окремій зоні, далі від підошви праски. Це дозволяє отримати пар на найнижчому параметрі температури, наприклад, для шовку. Проте, якщо регулятор температури праски встановлено на найнижчий параметр, диск регулювання паропродуктивності (в залежності від моделі) необхідно повернути в нижнє положення. В іншому випадку разом з парою будуть виділятися крапельки води.
Щоб запобігти пошкодженню підошви, дотримуйтеся наступних порад:
• завжди ставте праску на п’яту або на базу (залежить від моделі),
• намагайтеся не прасувати елементи, що здатні подряпати підошву (ґудзики, застібки-блискавки тощо),
• у жодному разі не чистьте підошву праски абразивними засобами або металевими губками.
На деяких тканинах, зокрема темних, можуть з’являтися лискучі відбитки. Ми радимо прасувати темний одяг зі зворотного боку та при правильній температурі.
Якщо тканина, що треба прасувати, містить суміш волокон, обирайте температуру для більш делікатних волокон.
Важливо! Охолодження праски триває довше, ніж нагрівання. Ми радимо починати прасувати тканину з низької температури.
Перед очищенням переконайтеся, що прилад відключений від мережі, а підошва і бік праски повністю охололи (мінімум через 2 години після прасування).
Не використовуйте засоби профілактики або видалення накипу для очищення підошви праски або підставки. Ніколи не тримайте праску або підставку під проточною водою.
Очищення підставки:
• Час від часу протирайте пластмасові деталі за допомогою злегка вологої м'якої ганчірки.
Обслуговування бака для кип'ятіння (раз на місяць):
• Зверніть увагу: щоб продовжити термін служби бака для кип'ятіння і уникнути відкладень, необхідно промивати його через кожні 10 застосувань (приблизно раз на місяць).
• Переконайтеся, що парова праска охолонула і була відключена більше 2 години тому.
• Повільно відкрутіть кришку резервуара для кип'ятіння. Якщо резервуар вашого парової праски має стержень для захисту від накипу, вийміть його і промийте під краном, перш ніж встановити його назад в резервуар.
• Використовуйте глечик, щоб заповнити резервуар водопровідною водою на 3/4.
• Акуратно струшуйте підставку протягом декількох секунд, а потім повністю вилийте з нього воду над раковиною.
• Для отримання найкращих результатів ми рекомендуємо вам виконати цю операцію ще раз.
Якщо ви живете в регіоні з жорсткою водою, рекомендуємо робити це частіше. Головне, не використовуйте засоби для видалення накипу, щоб очистити резервуар для кип'ятіння, так як вони можуть пошкодити його.
Паровому генератору не потрібно видалення накипу, однак ви можете промити нагрівач через кожні 10 раз (дивіться інструкцію з експлуатації).
При митті нагрівача ніколи не використовуйте засіб для видалення накипу або оцет - вони можуть зіпсувати його.
• Моделі з щіткою для збору накипу: Помийте щітку для збору накипу водою. Наступного разу, коли будете використовувати генератор, натисніть на кнопку перезавантаження "restart", щоб вимкнути помаранчевий індикатор "Anti-calc" (в залежності від моделі).
• Моделі без щітки для збору накипу: Помийте нагрівач. Наступного разу, коли будете використовувати генератор, натисніть на кнопку перезавантаження "restart", щоб вимкнути помаранчевий індикатор "Anti-calc" (в залежності від моделі).
• Тип підошви Durillium:
Регулярно очищайте підошву праски вологою неметалічною губкою. Щоб полегшити очищення підошов праски та не допускати появи іржі, протирайте підошву вологою губкою, поки вона ще тепла.
Якщо необхідно вичистити бруд, використовуйте спеціальну палочку, виготовлену для очищення підошов Durillium.
• Підошва з нержавіючої сталі:
Коли підошва праски охолоне, очистіть її вологою ганчіркою або неабразивною губкою.
• Підошва з функцією автоматичної очистки:
Рекомендується протирати підошву м'якою вологою ганчіркою, коли вона ще тепла, щоб не пошкодити поверхню.
Попередження: Використання очищувача для прасок призводить до пошкодження самоочищуючого покриття підошви.
Ні. При запуску або під час використання парогенератора можуть виникати шуми накачування або вібрації в супроводі клацання звуку. Це абсолютно нормально. Просто насос закачує воду в нагрівач, або відкривається паровий клапан.
Індикатор перестане блимати, якщо після промивання нагрівача натиснути і утримувати кнопку повторного включення («Restart») приблизно 3 секунди.
Можливо, заглушка протинакипного клапана загерметизована неправильно або зіпсувався ущільнювач на внутрішній стороні ковпачка.
Так. Але якщо ви помітили, що шнур пошкоджений, здайте прилад на ремонт до авторизованого сервісного центру.
Поставте контроль температури праски на необхідний тип тканини, який ви будете прасувати, і встановіть вихід пару (якщо контроль температури встановлений на синтетиці "Synthetics", контроль налаштування пару повинен бути на MIN).
Це нормально. Ваша праска генерує багато пари, ця пара конденсується на дошці. Певна кількість крапель води може утворюватися знизу прасувальної дошки й врешті-решт падати на підлогу.
Якщо нагрівач не працює або включається червоне світло на панелі управління, хоча в резервуарі залишилася вода, можливо, резервуар для води порожній. Ви також можете перевірити, чи достатньо щільно стоїть на місці знімний резервуар для води (в залежності від моделі), потім натисніть кнопку перезапуску на панелі управління. Диск регулятора подачі пару може бути встановлена на мінімальному рівні (в залежності від моделі), тому поверніть диск, щоб збільшити подачу пару.
Якщо блимає червоний індикатор води, це означає, що в резервуарі немає води, або недостатньо щільно поставлений на місце.
Це може бути пов'язано з наступними факторами:
• спроба використовувати прилад до того, як він нагріється. Залежно від моделі парогенератора, якщо ви прасуєте білизну при низькій температурі, зменшіть подачу пару, відрегулюйте диск подачі пару на панелі управління. Зачекайте, поки вимкнеться індикатор контролю температури праски, перш ніж почати прасувати.
• У трубах могла конденсуватися вода, тому що ви використовуєте пар вперше або не використали його якийсь час. В такому випадку тримайте праску над прасувальною дошкою і натискайте на кнопку контролю пара, поки не з'явиться пар.
• Надмірне використання функції турбо пару може охолодити підошву праски. У цьому випадку припиніть використовувати функцію турбо пару і дочекайтеся, поки включиться і знову вимкнеться індикатор контролю температури праски, перш ніж знову використовувати цю функцію.
• Бойлер переповнений. Не заповнюйте його доверху.
Активований механізм захисту парогенератора. Парогенератор повинен бути перевірений в авторизованому сервісному центрі.
• Ви залили воду з хімічними засобами для видалення накипу або іншими добавками. Ніколи не додавайте такі засоби в резервуар для води. Якщо це сталося, зверніться в авторизований сервісний центр.
• Ви недостатньо ретельно прополоскати білизну або прасуєте нову річ, яку ще не прали. Ретельно полощіть свою білизну, щоб видалити з нових речей залишки мила або хімічних речовин, які можуть пристати до праски.
• Ваша праска занадто нагрілася. Див. Рекомендації по контролю температури в інструкціях з експлуатації.
• Ви використовуєте крохмаль. Розпилювати крохмаль тільки із зворотного боку тканини, яку прасуєте.
Накрохмалена білизна й деякі синтетичні волокна можуть липнути до поверхні праски. Очистіть поверхню праски.
Внутрішні частини приладу можуть видавати металеві звуки, коли змінюється їхня температура. Це не свідчить про несправність.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Ці функції дозволяють автоматично регулювати рівні температури і потоки пару в залежності від типу матеріалу для забезпечення кращого результату.
Ні, оскільки тиск не дуже високий. У приладі є дві системи безпеки.
• Клапан оберігає від надлишкового тиску і, у разі несправності приладу, дозволяє вийти зайвому пару.
• Тепловий запобіжник захищає від перегріву.
Праска з парогенератором є найпотужнішою. Він генерує велику кількість пару в окремому відсіку і виробляє постійний пар, який потім проектується на поверхню одягу, через підошву праски. Перевагою цього приладу є те, що така він вдвічі скорочує час прасування, а результати - просто виняткові. Парова праска схожа на традиційні праски, але з більшою ємністю для води. Пар генерується одночасно з нагріванням праски, витрачається пар постійно, але пароутворення не таке потужне, як у випадку парогенератора.
У парогенераторі вода не контактує безпосередньо з нагрівальним елементом, який розташований за межами резервуара, тому утворення накипу вдається уникнути. Проте, резервуар слід промивати через кожні 10 циклів роботи.
Ні. Обидва кабелі забезпечені окремою ізоляцією. Вони захищені і ретельно перевірені. Але якщо ви помітили, що кабель пошкоджений, здайте прилад на ремонт в авторизований сервісний центр.
Функція "ECO" дозволяє зменшити споживання енергії. Це означає, що споживається менше електроенергії, тому що виробляється менше пару.
Ця система захищає підошву від закоркування. Її активне покриття відштовхує ворсинки й частки бруду, які часто забиваються в підошву, знижуючи властивості ковзання.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.