TEFAL GOODVIBES SPORT BM9640S1

GOODVIBES SPORT BM9640S1 Розумні ваги для гарного самопочуття

Незалежно від того, чи хочете ви набратися енергії, схуднути або змінити форму тіла, розумні ваги Goodvibes адаптовані для вас. Це набагато більше, ніж просто вимірювання ваги, їх 13 показників тіла, таких як ІМТ, жирові відкладення та м'язова маса, допоможуть вам краще пізнати своє тіло, зробити правильний вибір та розкрити себе. Відкрийте для себе розумні цифрові ваги зі зручним підключеним додатком, які обов'язково подарують вам гарний настрій!

Довідка: BM9640S1

Розумні ваги: Для вашого гарного настрою

Ви більше, ніж просто цифра на вагах! Від віку до статури та цілей щодо здоров'я немає двох однакових людей. З розумними вагами Goodvibes та їх надінтуїтивним додатком ви зможете краще зрозуміти своє тіло, керувати своїми цілями та приймати спортивний виклик, використовуючи 13 показників тіла, таких як ІМТ, жирова та м'язова маса, а також маса кісток, вода в організмі та метаболічний вік. Зручний додаток дозволяє відслідковувати та візуалізувати ваш прогрес, а також дозволяє встановлювати цільові значення ваги та жирових відкладень, щоб допомогти вам досягти бажаних позитивних результатів. Без обмежень за кількістю користувачів, вони ідеально підходять для підтримки форми та здоров'я з сім'єю та друзями. Цифрові ваги Goodvibes призначені для всіх форм та розмірів, з вантажопідйомністю 180 кг та градуюванням 100 г.
Важлива інформація
  • Ваш гарний настрій

    Візуалізуйте до 13 параметрів тіла за допомогою надінтуїтивного додатку Goodvibes: дізнайтеся своє тіло, керуйте своїми цілями і приймайте спортивний виклик за такими показниками тіла, як скелетні м'язи і білок.

  • Більше ніж вимірювання ваги

    Відстежуйте не лише вагу за допомогою 13 параметрів тіла: вага, ІМТ, жирові відкладення, м'язова маса, кісткова маса, вода в організмі, вісцеральний жир, підшкірний жир, скелетні м'язи, РБМ, безжирова маса тіла, метаболічний вік та білок.

  • Слідкуйте за своїм прогресом

    Легко візуалізуйте свій прогрес завдяки зручним для читання інформаційним панелям, доступним у вашому безкоштовному додатку, підключеному через Bluetooth.

  • Досягайте своїх цілей

    Можливість встановити цілі за вагою та жировими відкладеннями допоможе вам досягти позитивних результатів.

  • Необмежена кількість користувачів

    Насолоджуйтесь необмеженою кількістю користувачів – ідеально підходить для підтримки форми разом із сім'єю та друзями. Єдиним обмеженням є пам'ять телефону!

  • Синхронізуйте свої додатки

    Синхронізуйте свою програму з Google Fit, Apple Health та Fitbit для додаткової зручності.

  • Легко читати

    Великий дисплей з підсвічуванням та 23 мм цифрами дозволяє легко зчитувати ваш прогрес.

  • Високотехнологічний дизайн

    Широка скляна платформа пропонує високотехнологічну естетику з електродами ITO та ідеальними розмірами (31 x 31 см).

  • Акумулятори у комплекті

    В комплект входять 4 акумулятори, щоб ви могли відразу розпочати роботу.

  • Усі форми та розміри

    Вантажопідйомність 180 кг з градуюванням 100 г для точного зважування всіх форм та розмірів.

Технічні характеристики
Максимальна вага
Жирова маса в кілограмах    
Особливості
Підсвічування дисплея    
Матеріал платформи Загартоване скло  
Тип акумулятора Батарейка AAA  
Батареї додаються    
   
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Що означає цей показник?
Відстежуйте свій прогрес!
Він вимірює загальну масу тіла в кілограмах і грамах. Це єдиний показник, який ми точно пам’ятаємо: це наче спортивне досягнення. Ми пам’ятаємо, що існує якась ідеальна вага, і ми намагаємося її відновити, повернутися до неї. Але не піддавайтеся одержимості.

Як дізнатися про стан моїх справ?
За допомогою інших параметрів тіла!
Їх основна користь полягає в тому, щоб уточнити результат, більш точно змалювати ваше просування до мети, щоб дати вам більш точне уявлення про вашу статуру. Ми найперше встановлюємо для себе цільову вагу, але зниження ваги не настає швидко. Є інші показники, які компенсують це розчарування й демонструють ваш прогрес раніше.

Що я можу зробити?
Будьте якомога більш поблажливі до себе!
Ідея полягає в тому, щоб не впадати у відчай заздалегідь. Установіть позитивну тенденцію, а не надмірно високу ціль: ви не можете повернутися до ваги, яку мали у 12 років, якщо вам зараз 20, або до ваги 20-річної людини, коли вам 40. Визнати це — не те ж саме, що зректися мети. Робіть щось із цим, але не витрачайте своє життя на боротьбу з вагою.

Як зарадити собі ще краще?
Не прискорюючи події!
Не зважуйтеся щодня, інакше найменше зростання вас розчарує. Бажано зважуватися вранці на порожній шлунок. Ваша вага змінюється залежно від пори року, часу й періодів вашого життя. Зважайте на це та враховуйте інші параметри будови тіла.


Як підтримувати баланс?
Демонструючи, що ви себе любите!
Точка рівноваги знаходиться десь між холодильником і тренажерним залом. Баланс — це довгостроковий процес. Змінюйте кількість і якість їжі й коригуйте випадки надмірного споживання відповідно до ваших зусиль, погоди й часу року: ви багато часу проводите сидячи? Ви спортивна людина? Зараз надворі холодно або спека? Ви на вечірці із сім’єю або друзями? Переконайтеся, що їжа на тарілці відповідає вашим потребам.
Що означає цей показник?
Знайте свій стан.
Вміст жирової тканини, або BFI, вимірює кількість жирової тканини в усьому організмі як відсоток від загальної ваги. Цей показник дуже залежить від статі: чоловіки й жінки мають різні потреби. Це склалося ще в доісторичні часи, коли люди мусили запасати поживні речовини на випадок голоду й вагітності у власному тілі.

Як дізнатися про стан моїх справ?
Пильнуйте.
Цей показник треба відстежувати й порівнювати з іншими: коли ваша загальна вага починає зменшуватися, переконайтеся, що ви втрачаєте саме жирову тканину, а не воду або м’язи, залишаючись у середньому діапазоні, щоб не порушити функції організму.


Що я можу зробити?
Зробіть ставку на майбутнє.
Якщо занадто багато жиру може бути шкідливим для здоров’я, то й занадто мало — не краще. Тим не менше, за рахунок зменшення частки жиру можна мінімізувати ризик або запобігти виникненню таких розладів, як високий кров’яний тиск, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет 2-го типу й деякі види раку.

Як зарадити собі ще краще?
Прямуйте до позитивних результатів.
Пам’ятайте, що цей жир необхідний для життєво важливих функцій організму: регулювання температури, поглинання жиророзчинних вітамінів, захист життєво важливих органів, гормональний баланс і підтримання гормональних циклів. Усуньте лише надлишок і сприймайте свою фігуру позитивно.

Як підтримувати баланс?
Стабілізуйте уявлення про себе.
Існує ризик того, що ви почнете нав’язливо слідкувати за цим параметром тіла. Не слід так робити. Потурбуйтеся про те, щоб збалансувати надлишок жирів і цукру у вашій їжі, а регулярна фізична активність допоможе вам зберегти баланс між споживанням енергії та витратами: це ключ до тривалого схуднення.
Що означає цей показник?
ІМТ надає вам відправну точку!
Обчислюючи співвідношення між вагою та висотою, цей показник оцінює вагу вашого тіла й дає вам загальне уявлення про нього. Але ці дані розраховуються відповідно до середнього стандарту. Проте ви не середньостатистична особа. Ці дані — попередження: якщо ваш ІМТ занадто високий, ви повинні вжити заходів або звернутися за порадою, щоб залишитися в потрібному діапазоні.


Як дізнатися про стан моїх справ?
Вимірюючи вашу талію!
Кілограми й сантиметри не скажуть вам усього: сильний гравець у регбі матиме високий ІМТ, тому що в нього розвинені м’язи. Візьміть до уваги інші параметри, які вимірюють ваги, і знайте окружність вашої талії: Якщо вона перевищує 80 см для жінки й 94 см для чоловіка, поговоріть про це з вашим лікарем — це й є піклування про здоров’я.

Що я можу зробити?
Користуйтеся цим показником правильно!
Він не змінюватиметься швидко. Вам дійсно потрібна велика зміна ваги, щоб побачити зміну. Але цей показник дозволяє зрозуміти, чи варто вам бути обережними, та допоможе встановити цілі для збереження здоров’я та для схуднення. Крім того, ви зможете зрозуміти, що досягли успіху, коли вийдете на фінішну пряму.

Як зарадити собі ще краще?
Так буде, коли ви забудете про це!
ІМТ — це не пріоритетне завдання. Він не покращуватиметься швидко. Ви знаєте, що ваше тіло не зміниться протягом ночі. Рухатися занадто швидко — це інколи навіть небезпечно! Результат згодом поліпшиться, коли ви відновите рівновагу.

Як підтримувати баланс?
Майте терпіння.
Для ІМТ, як для інших параметрів тіла, важливо не піддаватися спокусі перевіряти показник щодня. Достатньо буде робити це раз на тиждень. Приємніше буде бачити зміни, навіть невеликі, — особливо на самому початку. Нетерпіння — це погана ідея: якщо ви відстежуєте показники занадто часто, відсутність прогресу швидко позбавить вас натхнення!
Не будьте безжальними до себе. Тримайтеся помірності!
Не треба занадто на себе тиснути! Всім нам, можливо, варто дещо схуднути — комусь більше, комусь менше; наша цільова вага залежить від того, який образ ми уявляємо, коли бачимо себе в дзеркалі. Тому не заганяйте себе у відчай, встановивши недосяжні цілі: наближайтеся до мети крок за кроком. Щоб зусилля мали тривалий ефект, вони мають накопичуватися з плином часу. Спробуйте змінити свої звички із самого початку, щоб ви могли підтримувати їх у майбутньому та стабілізувати результат. Найкраща ідея полягає в тому, щоб почати балансування ваших фізичних витрат і споживання енергії в кожному прийомі їжі якомога скоріше, не позбавляючи себе невеликих задоволень, які допоможуть вам продовжувати рухатися до мети.
Що означає цей показник?
Цей показник стосується вашої талії!
Вимірювання прихованого жиру, що відкладається навколо ваших органів у животі, дозволяє нам контролювати й обмежувати його збільшення. Забагато такого жиру — це додаткові сантиметри в окружності, запалення і, в довгостроковій перспективі, ризик розвитку високого кров’яного тиску й серцево-судинних захворювань.

Як дізнатися про стан моїх справ?
Неважко передати куті меду!
Діапазон цього показника — від 0 до 20, і якщо на вагах ви бачите результат, який менше або дорівнює 6, це добре. З 7 до 11 результат прийнятний, 14 — це високий результат, а індекс 15 уже занадто високий. Чи є у вас надлишок вісцерального жиру? Це хороший фізичний показник, який не так просто перекласти на додаткові сантиметри. Таким чином можна швидко запобігти ризикам і вжити заходів для їхнього зменшення.


Що я можу зробити?
Уважно стежте за ним!
Цей показник — друге найважливіше вимірювання після ваги. Якщо ваша талія перевищить в окружності 80 см для жінок і 94 см для чоловіків, тобто щойно вам знадобиться повинні послабити ремінь або ви відчуєте, що ґудзики піджака не сходяться на животі, вам необхідно буде переглянути баланс вашої їжі та зменшити споживання.

Як зарадити собі ще краще?
Уникаючи цукру!
Зменшення споживання цукру, особливо рафінованого, — це перший крок. Зависокий показник вісцерального жиру — ознака того, що «схованки» вашого тіла повні й що незабаром ви матимете резистентність до інсуліну. Щоб поліпшити ситуацію, їжте більше хрустких, об’ємних страв із виразним ароматом, які містять менше цукру.

Як підтримувати баланс?
Роблячи вибір на користь клітковини!
Продовжуйте профілактичні заходи й поліпшуйте фігуру, встановивши гарні звички в довгостроковій перспективі, маючи водночас достатньо задоволення й насолоди, щоб утримуватися на цьому шляху: систематично додавайте клітковину з улюблених фруктів, овочів і пластівців до всіх страв, щоб обмежити всотування жирів.
Що означає цей показник?
Щоб побачити, чого ви намагаєтеся уникнути!
Целюліт, жирок на талії, «галіфе»... Як би це не називали, яку б форму ці запаси не мали та де б ми не накопичували їх, саме цей параметр — міра вмісту жиру, що турбує нас: видимий жир, що вкриває все тіло, відчутний на дотик і непривабливий. Те, що ми хотіли б прибрати фотошопом і геть цього не бачити.

Як дізнатися про стан моїх справ?
Намагаючись влізти в купальника!
Це той момент, коли ваги роз’яснюють ті невеличкі вигини, які ви бачите в дзеркалі. Крім того, це той параметр тіла, який підкреслює різницю між формою тіла чоловіків і жінок.


Що я можу зробити?
Ви можете змінити ці лінії!
Підшкірний жир зберігається в адипоцитах: це жирові клітини, які зменшуються, коли їх залучати до руху, але ніколи не зникають, коли вони вже посіли своє місце в тілі. Варто бодай трохи зменшити увагу й зусилля — й вони наповнюються знову.

Як зарадити собі ще краще?
Беручи справу в свої руки!
Мобілізуйте адипоцити, змушуйте їх зрушити з місця, масажуйте тіло відразу після тренувань або спортивних занять, щоб пом’якшити та зруйнувати жирові відкладення. Зволожуйте тіло після душу і, якщо можливо, робіть собі масаж, щоб розгладити шкіру. Варто зателефонувати професійному масажисту або спробувати антицелюлітний масаж.

Як підтримувати баланс?
Вичищаючи це!
Ми повинні уникати надмірного споживання їжі, щоб не заповнювати жирові клітини та потім не голодувати, аби позбавитись їх: ми повинні скоріше прагнути об’єму та щільності, а не кількості. Ми можемо обдурити око за рахунок харчових продуктів, багатих на воду й антиоксиданти. Абсорбувати їх за допомогою клітковини. Надавайте перевагу овочам і фруктам та обмежуйте кількість жирного й солодкого.
Що означає цей показник?
Відстежуємо свій прогрес!
Це справжній маркер фізичної активності. Цей показник враховує всі м’язи тіла, а також воду, що вони містять, і їхню вагу відносно загальної ваги тіла: гладкі м’язи формують наші внутрішні стінки, а поперечно-смугасті — це рушійні м’язи. Їхня активність, навіть у періоди спокою, забирає енергію з жирової тканини.

Як дізнатися про стан моїх справ?
Побачивши, чи збільшується ця частка!
Зростання тенденції вказує на те, що процес схуднення почався, навіть якщо маса тіла ще не почала зменшуватися. Це може бути психологічно важко. Регулярна варіація цього показника відображає еволюцію м’язової маси, що збільшується за рахунок кількості жирової маси. Вона показує, що зусилля винагороджуються!

Що я можу зробити?
Так тримати!
Чим більше зростає частка м’язів, тим більше змінюється фігура. Коли м’язова маса вичерпує наявні запаси жиру, вона починає забирати енергію від білків у м’язах, звідси й важливість підтримання достатньої кількості енергії та білків у їжі. Будьте обережні: якщо ви раптово сильно схуднете, частка м’язової маси також починає зменшуватися, а це створює дисбаланс, який важливо не проґавити.


Як зарадити собі ще краще?
Поводитися, як великі спортсмени!
Практикуйте регулярну фізичну активність: щоб тренування стало правильним способом життя й гарною звичкою. Не забувайте вчасно пити воду й відновлювати пошкоджену м’язову тканину за допомогою збалансованої дієти, яка містить достатньо білків і вуглеводів. І не забувайте про важливий етап, який настає після фізичних вправ: час відпочинку!

Як підтримувати баланс?
За рахунок балансування їжі!
Збалансована частка білка сприятиме відновленню та зміцненню пошкоджених тканин: білок високої органічної якості, переважно тваринного походження або отриманий за рахунок правильного поєднання рослинних білків із додаванням вітаміну B12. До цього треба додати ще вуглеводів, які є джерелом енергії для зусиль, доступних негайно або з повільним вивільненням і довготривалим ефектом.
Що означає цей показник?
Щоб дізнатися, чи не пересохли ви раптом!
Тіло дорослої людини на 60% складається з рідини (кров, лімфа, клітинна вода тощо), але воно не виробляє власну воду. Нам треба пити воду, щоб відновлюватися, регулювати температуру або позбавлятися відходів. Якщо у вас недостатньо води, це називається зневодненням. Якщо води забагато, ми говоримо про утримання води або набряки.

Як дізнатися про стан моїх справ?
Це дуже цінна підказка!
Переконайтеся, що ви залишаєтеся в правильному діапазоні. Коли ви починаєте втрачати вагу, це також допомагає зрозуміти, чи ви втрачаєте воду, а не те, що намагаєтеся втратити в першу чергу, — жир.


Що я можу зробити?
Пийте до того, як ваші клітини почнуть волати про допомогу!
Найкраще, звісно, пити воду. Візьміть за приклад спортсменів: вони п’ють ковток-два води кожні 15–20 хвилин, коли їхнє тіло напружено працює. Просто пийте помалу, але щогодини.

Як зарадити собі ще краще?
Уважно стежте за споживанням солі!
Сіль сприяє утриманню води в клітинах. У такому разі вони не отримують того, що їм потрібно. Незалежно від ваших показників регідратація важлива для кожного. Це означає постійне пиття достатньої кількості води протягом дня.

Як підтримувати баланс?
Побалуйте себе!
Якщо пити просту воду вам набридає, робіть собі різноманітні напої: додайте трохи лимонного соку до склянки води або покладіть у кружку трохи листя м’яти. Придбайте невелику пляшечку для води, щоб вам було зручніше повсюди носити її з собою.
Що означає цей показник?
Дізнайтеся, чи в доброму стані ваші кістки!
Цей показник оцінює внесок ваги вашого скелета в загальну вагу. Але найголовніше, що він демонструє варіації щільності кісткової тканини: щільність збільшується до 30 років. Потім вона залежить від споживання достатньої кількості кальцію й особливо вітаміну D, що допомагає зафіксувати кальцій у кістках.

Як дізнатися про стан моїх справ?
Знак гарного здоров’я кісток!
Діапазон щільності кісток для жінок і для чоловіків різний і залежить від ваги тіла. Якщо ваш показник перебуває в нижньому кінці діапазону, зверніться до лікаря: можливо, знадобиться додатково приймати вітамін D.


Що я можу зробити?
Слідкуйте за тим, що ви їсте!
Щільність кісткової тканини — це міцність вашого тіла. Переконайтеся, що ви завжди надаєте йому речовини, потрібні для того, щоб зберігати щільність кісток: кальцій для побудови кісткових клітин і вітамін D, щоб метаболізувати кальцій та зафіксувати його в кістках. Одного не буває без іншого!

Як зарадити собі ще краще?
Дбайте про правильний склад харчування!
Цей важливий показник змінюється протягом усього життя. До складу щоденної їжі мають входити кальцій (молочні продукти, зелені овочі, мигдаль, мінеральна вода) і вітамін D (жирна риба, яєчні жовтки). Додайте калій із фруктів і овочів, магній із зелених овочів, мінеральної води... й шоколаду!

Як подовжити ефект?
Засмагайте!
Якщо ви проводите достатньо часу на сонці, ваше тіло буде синтезувати певну кількість потрібного вам вітаміну D! Насолоджуйтеся жирною рибою, зеленими овочами, яйцями, молочними продуктами й мінеральною водою, а також пам’ятайте, що надлишок алкоголю, чаю або кави запобігає всмоктуванню кальцію.
Що означає цей показник?
Знайте її, щоб оцінити ваші реальні потреби!
Необхідна для самопізнання, вона дає зрозуміти, скільки кілокалорій (ккал) енергії вам потрібно, щоб ваше тіло могло нормально функціонувати в стані спокою відповідно до вашого віку й розміру.

Як дізнатися про стан моїх справ?
Пристосовуйте споживання до витрат!
Розрахунок рівня фізичної активності (physical activity level, PAL), дозволяє з’ясувати загальну потребу в енергії, тобто скільки калорій вам дійсно потрібно отримувати щодня. Це хороший спосіб контролювати стан справ.


Що я можу зробити?
Робіть так, як великі спортсмени!
Мета полягає в тому, щоб набути більше м’язової тканини для пришвидшення основного метаболізму: чим більше м’язів у тілі, тим більше енергії ви витрачаєте у стані спокою.

Як зарадити собі ще краще?
Рухатися з більшою силою!
Збільшуючи м’язову масу, ви збільшуєте швидкість основного метаболізму. Великі спортсмени багато відпочивають і знають, що їхнє тіло подбає про витрати енергії протягом відновлювальної фази.

Як підтримувати баланс?
Продовжуючи тренування!
Сталість є ключовим чинником. Недостатньо тренуватися, щоб виграти тільки один матч. Якщо ви зробите щоденні фізичні вправи звичними, ви досягнете мети.
Що означає цей показник?
Це єдиний вік, який ми можемо змінити в житті!
Він говорить вам, чи ваше тіло працює відповідно до віку. Не хвилюйтеся: це не той вік, який можна побачити ззовні. Якщо ви почуваєте себе молодшою людиною, це чудово — можете сказати собі: «Я молодець!» Якщо через метаболізм ви почуваєте себе старшим від власного віку, дотримуйтесь наших порад, щоб дійти відповідності з ним.

Як дізнатися про стан моїх справ?
Цей віковий показник може швидко змінитися!
Результат визначається у роках. Йдеться про швидкість основного метаболізму. Цей показник може відповідати вашому справжньому віку або ви можете здаватися молодшою людиною. Якщо ж ви почуваєтеся так, ніби вам більше років, аніж насправді, ви завжди можете вжити заходів, щоб виправити це!


Що я можу зробити?
Рухайтеся, щоб не виглядати на свій вік!
Регулярна й постійна фізична активність дозволить вам збільшити м’язову масу.

Як зарадити собі ще краще?
Відстежуйте частку жирової тканини в тілі!
Ці показники розраховуються на основі вашої ваги й висоти: вага зменшується, тому показники вмісту жирової тканини, вісцерального й підшкірного жиру знижуються. У той же час маса м’язів зростає... і ви молодшаєте!

Як подовжити ефект?
Вирішіть постійно молодшати!
Не кидайте зусиль, плекайте м’язи незалежно від того, чи відповідає ваш метаболічний вік фактичному.
Що означає цей показник?
Можливість уточнити свої виміри!
Цей показник визначає кількість «знежиреної» маси тіла, тобто вашої загальної ваги без жирової маси. Цей результат оцінює ваш фізичний стан: він демонструє, скільки важить ваше тіло (м’язи, кістки) за винятком жиру. Це вага тих частин тіла, завдяки яким ми можемо вставати й пересуватися.


Як дізнатися про стан моїх справ?
Заощаджуючи час!
Цей показник дуже «широкий». Його варіації недостатньо значні для щоденного контролю, тому навряд він вас зацікавить, хіба що ви марафонець, який знаходиться на етапі «сушки» перед змаганням. Зосередьтеся на довгостроковій перспективі, перш ніж поцікавитися цим результатом.

Що я можу зробити?
Мобілізуйтеся!
Використовуйте резерви, але будьте обережні, щоб не вичерпати їх: зменште інші фізичні показники (частку жирової тканини й вісцерального жиру), дбаючи про загальний баланс тіла.

Як зарадити собі ще краще?
Приєднуйтесь до руху спротиву!
Зменште кількість смаколиків. Їжте більше за рахунок клітковини та вдосконалюйте їжу за допомогою мікроелементів з овочів і фруктів. Додайте якісні жири, наприклад Омега-3, і ще будь-що, здатне додати смаку й задоволення від їжі, але не забувайте про збалансованість харчування. Якщо хочете поласувати чимось, з’їжте кілька горішків.

Як підтримувати баланс?
Дайте собі час, щоб досягти мети!
Спроможність напрацьовується з часом. Тренування мають бути щоденними й тривати певний час: рухайтеся більше щодня, спробуйте прогулянки у швидкому темпі, активний велотуризм, біг вгору й униз сходами, тобто збільшуйте «знежирену» масу тіла й розбудовуйте її.
Будьте терплячою й поміркованою людиною!
Існує 2 категорії фізичних показників.
• Ті, що постійно змінюються: вага, частка жирової тканини, м’язів і води. Ці показники допомагають контролювати поточний стан. Слідкуйте за часткою води, бо якщо ви її втрачаєте, зважування дасть вам помилкове враження того, що ви худнете.
• Ті, які змінюються незначним чином або досить повільно: ІМТ, метаболічний вік, білок, кісткова маса, частка підшкірного й вісцерального жиру, «знежирена» маса тіла й маса скелетних м’язів. Так само ви повинні переконатися, що втратили саме жирову тканину, а не м’язову масу, якщо вам потрібно стабілізувати вагу.
Що означає цей показник?
Пізнайте силу своїх м’язів!
Цей показник свідчить про тонус м’язів, які можуть виконувати довільне скорочення. М’язи прикріплено до кісток сухожилками, завдяки чому ми можемо рухатись, причому ми усвідомлюємо, коли активуємо їх, і контролюємо свої зусилля: біцепс, трицепс, м’язи живота... Ми раді бачити їх знову, коли схуднемо.


Як дізнатися про стан моїх справ?
Подивившись у дзеркало!
Цей показник змінюється дуже повільно, тому не зосереджуйтеся на ньому. Ви станете почуватися краще й отримаєте перший видимий результат задовго до того, як ваги покажуть вам будь-які зміни в цьому показникові. Ви зможете побачити, чи буде винагороджено ваші зусилля. Ви відчуєте, що показник працює, і знатимете, що це правда.

Що я можу зробити?
Уперед, нумо тренуватись!
Коли ви завдаєте роботи скелетним м’язам через регулярні, щоденні фізичні навантаження, ви втрачаєте жир і ваше тіло стає стрункішим: це можна помітити одразу. Ходьба сходами й пішки, пробіжки, велоспорт, їзда на скутері, танці, стрибки на батуті... використовуйте будь-яку можливість рухатися так, щоб вам від цього було приємно та весело.

Як зарадити собі ще краще?
Збільшуйте швидкість!
Відносьтеся до цього легко, проливайте піт у доброму гуморі, але, перш за все, робіть це регулярно. Встаньте з дивана, увімкніть музику, відчуйте ритм, і нехай ваші сонні м’язи прокинуться! Наслідуючи великих спортсменів, щоразу докладайте трохи більше зусиль.

Як підтримувати баланс?
Переходьте від зусиль до насолоди!
Якщо ви правильно обрали улюблені види занять, рух стане щоденною потребою. Це буде справжній момент відпочинку, і ви робитимете це регулярно. Додайте смаколика до позитивного ефекту ендорфінів від зусиль: з’їжте щось корисне, багате на білки. Бо ви цього варті!
Що означає цей показник?
Доповнення інформації!
Цей показник відображає частку білку у вашому тілі, вирахувану за допомогою вимірювань та обчислень маси кісток, м’язів і води з урахуванням статі й зросту. Білки відіграють роль будівельного матеріалу в розвитку й поновленні м’язової тканини та шкіри. Вони також впливають на травлення, оксигенацію крові й роботу імунної системи.

Як дізнатися про стан моїх справ?
Перевіряючи, що перебуває на вашій тарілці!
Як і інші, цей показник залежить від статі: він становить 16–18 одиниць для чоловіків і 14–16 для жінок. Діапазон дуже вузький, тому цей показник змінюється дуже мало. Організм позбавляється надлишкового білка. Наше тіло не може ані виробляти, ані накопичувати білки, тому необхідно забезпечити їхнє щоденне надходження з їжею.

Що я можу зробити?
Забезпечте щоденне споживання!
Вживайте потрібну кількість білка, споживаючи відповідну кількість продуктів один або два рази на день: це може бути шмат м’яса або риби завбільшки з вашу долоню, або ж 2 яйця (які є еталоном білка). Вегетаріанці мусять поєднувати злаки, овочі й бобові. Додайте також 2 молочні продукти.


Як зарадити собі ще краще?
Будуючи більше м’язів!
Споживання білків — це добре, але м’язову тканину також треба стимулювати за допомогою регулярного фізичного навантаження. Час наслідувати великих спортсменів: зусилля сприяють правильному використанню білків, що зміцнює м’язи ще більше. Ви починаєте дуже позитивний цикл.

Як підтримувати баланс?
Уникаючи зайвого!
Організм вміє позбавлятися зайвого білка, але якщо його забагато, як у певних дієтах або в протеїнових напоях, це призводить до перевантаження нирок. До того ж будьте уважні! У той самий момент, коли ви бажаєте зробити все якнайкраще, ви ризикуєте отримати абсолютно недостатній результат.
Список сумісних телефонів можна знайти тут: список сумісності
Програма Goodvibes була розроблена для використання на смартфоні, тому використання з планшетом не рекомендується.
Щоб з’єднати ваги з програмою, увімкніть Bluetooth у телефоні (якщо у вас ОС Android, також треба відкрити програмі доступ до місця розташування) та відкрийте програму Goodvibes. Перейдіть до опції «Дошка приладів», натисніть «+» у верхньому правому куті екрана, а потім «Мої пристрої».

Потім дотримуйтесь інструкцій і станьте на ваги.

Якщо ваги підключено до програми, на екрані пристрою відображається символ Bluetooth.
Для мобільних телефонів, що працюють під ОС Android 6.0 і новіших версій, необхідно ввімкнути розташування, якщо вам потрібно буде користуватися функцією Bluetooth. Операційна система Android потребує, щоб пристрій Bluetooth міг відшукати телефон і синхронізуватися з ним. Зверніть увагу на те, що програма не записує або не аналізує дані про місцезнаходження.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті за адресою: https://source.android.com/devices/bluetooth/ble

Увага! Сканерові BLE (Bluetooth Low Energy) потрібен дозвіл на ввімкнення розташування, коли він визначатиме об’єкти, які використовуються для визначення географічного положення. Функція Bluetooth вимкнеться, якщо ви вимкнете службу визначення місцезнаходження.
Ви зможете використовувати ваги без програми Goodvibes, але вони лише показуватимуть вашу вагу.

Якщо ви не хочете зосередитися на самій лише вазі й хочете з’ясувати, які тканини формують ваше тіло, щоб краще його розуміти, завантажте програму Goodvibes. Після цього ви зможете побачити різноманітні показники складових частин вашого тіла, контролювати зміни в них, відслідковувати цілі й підтримувати позитивний настрій!
Якщо з’єднання Bluetooth між вагами й телефоном не встановлюється, спочатку перезавантажте ваги. Для цього витягніть акумулятор із ваг на 5 секунд, а потім знову вставте його належним чином.

Якщо це не спрацює, вимкніть і знову ввімкніть з’єднання Bluetooth.
Переконайтеся, що Bluetooth (і GPS для Android) на телефоні ввімкнені, а потім запустіть програму Goodvibes. Перейдіть до розділу «Інформаційна панель», натисніть «+» у верхньому правому куті й оберіть пункт «Мої пристрої».

Оберіть модель ваг і перетягніть її ліворуч, щоб видалити пристрій.
Потім знову підключіть ваги: натисніть кнопку «+» у верхньому правому куті й дотримуйтесь інструкцій.


Якщо ваги підключено до програми, на екрані пристрою відображається символ Bluetooth.

Якщо після виконання наведених вище дій проблеми з підключенням залишаться, можна запустити функцію «Діагностика з’єднання Bluetooth». Для цього дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче.
1) Перейдіть у розділ «Мій обліковий запис» і натисніть кнопку «Налаштування».
2) Потім натисніть на кнопку «Діагностика з’єднання Bluetooth» і дотримуйтесь інструкцій.

Якщо проблему все ще не вирішено, не вагаючись зверніться до служби технічної підтримки, натиснувши «Мій обліковий запис», потім «Допомога» або «Мій обліковий запис», а потім — «Налаштування» й «Сервісна служба».
Після оновлення, пов’язаного з посиленням безпеки даних, додаток більше не підтримує операційну систему Android версії 4.4.4 або нижче.

Якщо у вас є така можливість, ми рекомендуємо оновити операційну систему Android до нової версії або скористатись іншим сумісним пристроєм.

Оновивши операційну систему, ви зможете не лише із задоволенням користуватися новими функціями та технологіями, а й захистити пристрій від можливих вразливостей, які було усунуто в останніх версіях.
Програма Goodvibes синхронізується з програмою Apple Health, програмами Fitbit і Google Fit. Ви можете синхронізувати такі показники, як ваша вага, індекс маси тіла або частка жирової тканини (список може бути різним залежно від програми), і таким чином знайти ваші дані Goodvibes вимірювань у тому ж місці, що й дані вашої діяльності, харчування тощо, в цих програмах.
Щоб синхронізувати дані Goodvibes із програмою Fitbit, виконайте наведені нижче дії.
1) Перейдіть до розділу «Мій обліковий запис», а потім у «Налаштування» й виберіть «Fitbit».
2) Активуйте програму Fitbit й увійдіть у свій обліковий запис.
3) Виберіть «Дозволити», щоб відкрити доступ до програми Fitbit.
4) Після входу до програми всі дані будуть синхронізовані з вашим додатком Fitbit. Ви можете побачити свої вимірювання як у програмі, так і на веб-сайті.
Щоб синхронізувати дані Goodvibes із програмою Apple Health, виконайте наведені нижче дії.
1) Перейдіть до налаштувань свого телефону й виберіть програму Apple Health.
2) Натисніть кнопку «Доступ до даних і пристроїв».
3) Виберіть Goodvibes зі списку застосунків.
4) Насамкінець увімкніть категорії даних, які потрібно синхронізувати. Після активації ви зможете знайти ці дані безпосередньо в програмі Apple Health.
Щоб синхронізувати дані Goodvibes із програмою Google Fit, виконайте наведені нижче дії.
1) Перейдіть у розділ «Мій обліковий запис», а потім у «Налаштування» й виберіть «Google Fit».
2) Увімкніть Google Fit і ввійдіть до свого облікового запису.
3) Коли з’єднання буде встановлено, поверніться до програми Goodvibes.
4) Після входу в обліковий запис всі дані буде синхронізовано з вашим обліковим записом Google Fit. Ви зможете побачити деякі показники як у програмі, так і на веб-сайті.
Щоб додати нового користувача, виконайте наведені нижче дії.
1) Перейдіть до розділу «Мій обліковий запис».
2) Натисніть опцію «Додати користувача».

3) Заповніть потрібну інформацію й підтвердьте її.
4) Після створення нового користувача виберіть відповідний профіль у програмі перед зважуванням таким чином, щоб йому можна було призначити нові вимірювання.
Можна видалити користувача з програми (крім основного — першого користувача, створеного в програмі).

Щоб видалити користувача, виконайте наведені нижче дії.
1) Перейдіть до розділу «Мій обліковий запис».
2) Перетягніть профіль, який потрібно видалити, ліворуч і натисніть кнопку «Видалити».
3) Підтвердьте видалення.

Зверніть увагу, що будь-яке видалення профілю користувача остаточне та всі дані профілю буде видалено.
Програма Goodvibes може мати необмежену кількість користувачів. Таким чином можна створити скільки завгодно профілів, обмежуючись лише обсягом доступної пам’яті телефону.
Ваги не можуть автоматично призначати вимірювання певному користувачеві. Тому ви повинні обрати свій профіль у програмі, перш ніж зважуватися.
Однак якщо ви помилково виміряєте свою вагу, використовуючи чийсь інший профіль, ви отримаєте сповіщення про значну різницю між виміряним значенням ваги й останнім зі значень ваги, пов’язаним із цим профілем. Тож ви матимете можливість не зберігати цей вимір і знову зважитися, вибравши потрібний профіль.
За замовчуванням програма відтворює звук, якщо ви закінчили зважування, щоб ви знали, що ви можете зійти з ваг. Ви можете відключити цей звук, перейшовши в «Мій обліковий запис», а потім до розділу «Налаштування». Потім натисніть кнопку «Звук» і вимкніть опцію «Звук під час зважування».
Ви можете додати цілі стосовно ваги й частки жирової тканини в тілі безпосередньо в програмі.

Для цього перейдіть до розділу «Інформаційна панель» і натисніть кнопку «Цільова вага» або «Цільова частка жиру».

Потім рухайте коліщатка, щоб установити цілі.

Одразу після підтвердження ваші цілі з’являться на інформаційній панелі трохи нижче від вашої ваги.

Ви можете змінити свої цілі в будь-який момент, дотримуючись того самого процесу.
Програма Goodvibes пропонує вам можливість надсилати резюме результатів вимірювань у вигляді зображення до членів вашої родини або друзів, щоб ви могли поділитися своїм прогресом і підтримувати мотивацію.

Для цього на інформаційній панелі натисніть кнопку «+» у верхньому правому кутку й виберіть «Поділитись».

Відобразиться вікно з усіма зведеними даними.
Потім натисніть на кнопку «Поділитись» і виберіть бажаний спосіб (SMS, електронна пошта, приватні повідомлення, соціальні мережі тощо), а також вкажіть контакти, з якими потрібно поділитися результатами вимірювань.
Є 2 способи зіставлення даних вимірювань із даними від попередньої дати.

1) Безпосередньо з інформаційної панелі, щоб порівняти вашу вагу, ІМТ і частку жирової тканини.
На цьому головному екрані ви можете побачити зміни у вазі, ІМТ і частці жирової тканини відносно заданої дати.
Щоб змінити дату, з якою будуть порівнюватися останні виміри, натисніть на поле порівняння.

Відобразиться календар, в якому дні, для яких є записи вимірювань, позначено невеликою фіолетовою крапкою. Виберіть день, який потрібно порівняти, і натисніть на відповідні дані в нижній частині екрана.

Порівняння вашої ваги, ІМТ і частки жирової тканини тепер здійснюватиметься, починаючи з цієї дати.


2) За допомогою функції «Порівняння даних» для порівняння всіх даних вимірювань одразу.
На інформаційній панелі натисніть на кнопку «+» у верхньому правому кутку й виберіть «Порівняння даних».

Потім виберіть 2 дати, дані яких ви хочете порівняти, й натисніть на кнопку «Порівняти».

Відобразиться вікно зведених даних з еволюцією вимірювань для кожного показника.
Якщо забажаєте, ви можете поділитися цим порівнянням із сім’єю або друзями, натиснувши на іконку «Поділитися» у верхньому правому куті екрану.
Дані вимірювань, збережені в програмі, можна видалити в будь-який момент.

Для цього перейдіть до кнопки «Відстежування» й натисніть на іконку годинника у верхньому правому куті екрана, щоб відкрити історію даних.

Потім виберіть дані, які потрібно видалити, й натисніть на іконку кошика для сміття.

Також можна видалити всі записані дані, натиснувши кнопку «Вибрати» в розділі історії даних. Потім натисніть кнопку «...» у правому верхньому кутку й виберіть пункт «Виділити всі дані». Нарешті натисніть на іконку кошика для сміття внизу, щоб видалити всі дані.

Зверніть увагу на те, що будь-яке видалення остаточне.
Оскільки застосунок Goodvibes — це автономна програма, він не збиратиме жодних персональних даних, коли ви створюєте обліковий запис. Усі персональні дані, введені під час використання програми, залишаються локальними, зберігаються в телефоні й не повідомляються нам.

Крім того, синхронізація програми зі сторонніми додатками, такими як Google Fit, Apple Health або Fitbit, буде можливою тільки за вашою ініціативою й за вашої згоди. Ми не обробляємо жодних персональних даних, які надаються цим стороннім програмам.
У цьому режимі модель розрахунку складових частин тіла за типом тканини дещо змінено, щоб вона краще відповідала фізичним параметрам людей, які багато тренуються. Ви можете обрати цей режим, якщо довго й регулярно тренуєтеся — принаймні 8 годин на тиждень. Ви також повинні бути старші за 18 років.

Цей режим можна активувати із самого початку, коли ви створюєте профіль, або згодом — перейшовши до «Мій обліковий запис» і клацнувши на своєму профілі.
Оскільки програма Goodvibes — це автономна програма, ваші дані зберігаються лише в телефоні. Тому якщо ви зміните телефон або видалите програму, всі ваші дані Goodvibes будуть втрачені.
Ви можете експортувати дані у форматі CSV.

Для цього перейдіть у меню «Відстежування» й натисніть на маленький годинник у верхньому правому кутку.

Виберіть дані, які потрібно експортувати. Потім натисніть на іконку «Поділитись» у лівому нижньому куті екрану.

Коли файл CSV буде згенеровано, ви можете поділитися ним у будь-який прийнятий спосіб зв’язку (SMS, електронна пошта, приватні повідомлення тощо).
За допомогою експортованого файлу CSV можна, наприклад, перенести дані на комп’ютер, щоб створити власні графіки відстеження.

Зверніть увагу на те, що вміст CSV-файлу не можна імпортувати до програми.
Для роботи в оптимальному режимі програма Goodvibes може потребувати оновлення. У разі необхідності ці оновлення будуть доступні в магазинах (App Store для телефонів iOS і Play Store для телефонів Android).
Ця функція дозволяє відразу виводити вагу на дисплей. Не потрібно чекати, поки на дисплеї з'явиться «0». Розрахунок ваги почнеться автоматично.
Все залежить від типу ваг, які Ви використовуєте:
- діагностичні ваги: показники вимірювання не будуть точними.
- інші підлогові ваги: волога не впливає на вимірювання.
Щоб забезпечити коректні вимірювання, необхідно встановити ваги на тверду плоску поверхню, а не на м’яку підлогу, наприклад килим або килимове покриття.
Ні, відкривати програму для кожного зважування не потрібно, оскільки виміри зберігаються в пам’яті приладу. Ваші ваги здатні зберігати до 10 результатів різних вимірювань.

Щоб отримати дані, що зберігаються у вагах, підключіть телефон до пристрою. Для цього відкрийте програму Goodvibes, увімкніть Bluetooth на телефоні та встаньте на ваги. Збережені результати вимірювання буде передано до програми, потім ви можете пов’язати їх із відповідним профілем і отримати доступ до всіх цих даних.
Щоб правильно виконати зважування, дотримуйтеся наведених нижче інструкцій.
1) Відкрийте програму й перейдіть до сторінки «Інформаційна панель».
2) Встаньте на ваги босоніж. Тримайте стопи злегка розставленими в центрі платформи ваг таким чином, щоб вони контактували з електродами. Важливо також, щоб ноги не контактували одна з одною (стегна, коліна, гомілки, а також стопи). За необхідності вставте аркуш паперу між ногами.
3) Під час вимірювання стійте вертикально, тримаючи руки по боках тіла. Зачекайте, доки вимірювання не закінчиться повністю, перш ніж зійти з платформи ваг. Вимірювання завершено, коли індикація виконання зникає з екрана телефону й відображається нове вимірювання.
4) Щоб зважитися ще раз, зачекайте кілька секунд, доки екран не вимкнеться.

Також переконайтеся, що ваги встановлено на жорсткій рівній поверхні й що вона стабільна.
Якщо ви посунули ваги перед використанням, натисніть ногою в середині платформи й дочекайтеся, доки на дисплеї не з’являться написи «CAL» і «0,0». Потім можна ставати на платформу.
Щоб отримати точні й послідовні результати, рекомендовано використовувати ваги в одних і тих самих умовах і в один і той самий час. Найкраще зважуватися на порожній шлунок за 15 хвилин після підйому зранку, щоб вода у вашому організмі розподілилася до нижніх кінцівок.

Не варто зважуватися:
• під час важкої фізичної активності або відразу після неї;
• одразу після душу, ванни, бані або сауни;
• після того, як вживали алкоголь;
• коли у вас лихоманка.

Щоб забезпечити належне спостереження за розподілом тканин в організмі, рекомендується регулярно зважуватися, найліпше — один раз на тиждень.
Завжди тримайте ваги рівно, не кладіть на платформу сторонні предмети.
Якщо ви не плануєте користуватися вагами протягом тривалого часу, вийміть батареї.

Якщо ваги зберігались у вертикальному положенні так, що одна або декілька ніжок не спиралися на поверхню, або якщо на вагах лежали предмети, перше вимірювання буде неточним. Щоб уникнути цього, натисніть на центр платформи ваг ногою й зачекайте, доки на екрані не з’являться написи «CAL» і «0,0». Потім можна ставати на ваги.
Змінити одиницю вимірювання ваги, яка відображатиметься на пристрої, можна лише в програмі.
Для цього просто перейдіть до меню «Мій обліковий запис», потім послідовно оберіть пункти меню «Налаштування», «Одиниці вимірювання» й «Одиниці вимірювання ваги», щоб вибрати потрібну одиницю (кг/фунт/стоун). Коли потрібну одиницю вимірювання буде встановлено, повторно підключіть ваги до програми, вставши на них, щоб оновлення набуло чинності.
Рекомендується завжди використовувати нові лужні батарейки (LR03), забороняється використовувати сольові батарейки (R03) або акумуляторні акумуляторні батареї (HR03).
При заміні батарейок слід використовувати нові лужні батарейки.
Це не стосується вагів, в яких використовуються батарейки таблеткового типу CR2032 або літієві батарейки.
Ваги можна чистити безворсовою тканиною, злегка змоченою водою.
Не використовуйте металеву мочалку або чистильний порошок. Категорично забороняється занурювати пристрій у воду.
Якщо після виконання інструкцій, наведених у посібнику користувача, ваги все одно не працюють, не намагайтеся розібрати або відремонтувати пристрій самостійно — натомість віднесіть його до авторизованого центру обслуговування.
Спочатку переконайтеся, що ваги встановлено на рівній, твердій підлозі (не з килимовим покриттям, а також не з вініловим покриттям або килимом).

Якщо ваги зберігались у вертикальному положенні так, що одна або декілька ніжок не спиралися на поверхню, або якщо на вагах лежали предмети, перше вимірювання буде неточним. Перекалібруйте пристрій. Для цього натисніть на центр платформи ваг ногою й зачекайте, доки на екрані не з’являться написи «CAL» і «0,0». Після цього можна ставати на платформу.

Нарешті, намагайтеся зважуватися завжди в одних і тих самих умовах, тому що протягом дня вага може змінюватися більше ніж на 1 кг. Таким чином, бажано зважуватися вранці на порожній шлунок майже без одягу, щонайменше за 15 хвилин після пробудження.
Перш за все, перезавантажте ваги, видаливши акумулятор на 5 секунд, а потім знову встановіть його.

Після цього зважтеся знову, дотримуючись наведених нижче інструкцій.
1) Ваші ноги мають бути голі й чисті.
2) Встаньте на ваги так, щоб ноги були розташовані на електродах, і стійте нерухомо обличчям до світлодіодного дисплея.
3) Зачекайте приблизно 15 секунд для завершення вимірювання.
4) Якщо це спрацює, спробуйте зволожити стопи відповідним засобом і повторте зважування.
5) Якщо проблему не усунуто, запропонуйте іншій особі встати на ваги, щоб перевірити, чи взагалі пристрій працює належним чином.
Коли ви побачите повідомлення «Lo», це означає, що потрібно негайно замінити акумулятори.
Якщо у вас є дані в пам’яті, не забувайте синхронізувати ваги з телефоном, щоб не втратити їх.
Якщо відображається повідомлення «Err», це означає, що датчики ваг зазнали перевантаження або навіть пошкоджені, оскільки перевищено максимальну здатність вимірювання (180 кг або 440 фунтів).
Щоб перезавантажити ваги, вийміть із них акумулятор на 5 секунд, а потім вставте його назад.
При калібруванні підлогових вагів в процесі виробництва між різними вагами може спостерігатися розкид значень вимірів. Якщо Ви порівняєте результати, отримані після зважування на двох різних підлогових вагах, можна помітити деякі відмінності, викликані розкидом значень.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
У вагах використовується метод імпедансу, відомий також як біо-імпеданс.
Через ваше тіло пропускають дуже слабкий струм, що легко проходить через багаті на воду тканини (м’язи, шкіра тощо). З іншого боку, струм зазнає більшого опору від тканин, які не містять багато води (жирових відкладень).
Опір (або імпеданс), отриманий таким чином, у поєднанні з рівняннями, що враховують вашу вагу, висоту, стать і вік, дає змогу розрахувати, з яких тканин та в яких співвідношеннях складається ваше тіло.
ІТО-електроди працюють таким же чином, як електроди з нержавіючої сталі. Це струмопровідні поверхні, виконані методом трафаретного друку на склі, які пропускають струм низької інтенсивності крізь ваше тіло. Завдяки більшій поверхні ІТО-електроди пропонують більш широку зону контакту зі стопами.
Так, вага одягу додається до частки жирової тканини. З цієї причини рекомендується зважуватись без одягу, наскільки це можливо.
Діти можуть користуватися вагами. Однак для молоді віком до 18 років ваги не розраховуватимуть розподіл тканин тіла, через те, що діти й підлітки дуже швидко ростуть і змінюються. Ось чому деякі показники доступні лише людям, старшим за 18 років.
Цими вагами може користуватися більшість людей. Однак ними не можуть користуватися носії кардіостимуляторів або інших медичних пристроїв. Адже ваги надсилатимуть слабкий електричний струм через ваше тіло для вимірювання частки жиру, що може зашкодити вашому кардіостимулятору чи іншим вбудованим медичним приладам або заважатиме їхній коректній роботі.
Оскільки ці ваги використовують метод біо-імпедансу, ними не рекомендовано користуватися протягом вагітності. Однак ви можете користуватися вагами, якщо вдягатимете шкарпетки. У такому разі струм не проходитиме крізь ваше тіло. Ви зможете дізнатися про свою вагу, але не бачитимете показників складових частин тіла.