TEFAL THE ORIGINAL GRINDER GT110

THE ORIGINAL GRINDER GT110 Розмолоти, просто натиснувши!

З кавомолкою Tefal зберігайте аромати вашої кави

Почніть свій ранок з чудових ароматів меленої кави. Легкий, міцний або збалансований смак. Ви можете легко отримати свою каву в відповідності до ваших потреб. Ви також можете використовувати оригінальну кавомолку, розмелюючи спеції та інші горіхи.

Молоти легко! Тільки натисніть кнопку

Завдяки кавомолці Tefal інгредієнти ідеально подрібнюються за лічені секунди. Будь-то кава, спеції або очищені фрукти, інгредієнти однорідно подрібнюються до потрібної текстури, зберігаючи аромати і смаки. Ідеальна для кави система імпульсних кнопок Tefal забезпечує легкий, сильний чи збалансований аромат за вашим бажанням. Маючи привабливий сучасний дизайн з якісних матеріалів і обробки, кавомолка оснащена лезом з нержавіючої сталі і чашею з запобіжним замком.
Важлива інформація
 • Для подрібнення кавових зерен, спецій і очищених фруктів

  Проста у використанні, легко подрібнює всі ваші інгредієнти за лічені секунди, а завдяки своєму сучасному дизайну і якісній обробці кавомолка залишається на вашій кухоні!

 • Безпечність

  Проста фіксація чаші для максимальної безпеки.

 • Простота використання

  Подрібніть, просто натиснувши, щоб отримати потрібну текстуру.

 • Якість

  Чаша з нержавіючої сталі і лезо, щоб зберегти смак ваших інгредієнтів.

 • Потужність

  180 Вт

Технічні характеристики
Потужність 180  W
Налаштування швидкості 1-2-3 system  
Кількість лез 1  
Тип лез stainless steel  
Об'єм чаші 0.050  kg
Матеріал чаші Нержавіюча сталь  
Кольори BLACK  

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Підтримання кавомолки в чистоті є важливим для досягнення найкращих результатів з точки зору смаку. Більшість кавових зерен містять масла, які з часом можуть підсилити смак і, таким чином, змінити смак вашої кави. Після кожного використання очищуйте контейнер від меленої кави.
Завжди відключайте кавомолку, перш ніж очистити її. Переконайтеся, що кавомолка, кабель живлення та штепсельна вилка залишаються сухими. Не використовуйте абразивний миючий засіб або абразивні гумки, щоб очистити прилад.
Переконайтесь, що пристрій підключено та кришка правильно встановлена.
Якщо він все-таки не працює, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Ми рекомендуємо зберігати кавові зерна в прохолодному, сухому місці. Вони повинні зберігатися у непрозорому герметичному контейнері. Кисень і волога є основними ворогами кави, яка швидко втрачає свої якості після того, як залишається помеленою: вологість спричиняє зміну смаку та аромату, а кава стає застарілою і несмачною. Кисень окислює каву і посилює гіркий смак напою; Тому боби повинні бути заправлені перед тим, як будете робити каву.
Це залежить від типу кавоварки, який ви використовуєте. Мелена кава для кавоварок еспресо набагато тонша, ніж для кавоварок з фільтрами.
Мелення кави перед її приготованням найкраще зберігає її смак та аромат.
Цілі кавові зерна можна зберігати протягом декількох місяців. Після того, як кава була помелена, вона швидко втрачає смак. При кімнатній температурі мелена кава може зберігатися протягом 7-10 днів. Ми рекомендуємо дотримуватися таких запобіжних заходів, що допоможуть зберегти смак вашої меленої кави: зберігайте мелену каву у непрозорому герметичному контейнері в холодильнику. Там її можна зберігати протягом одного місяця.
Якщо ваша кавомолка оснащена заводським лезом, ви можете нарізати спеції, горіхи та цільні зерна. Якщо ваша кавомолка оснащена жорнами, ви можете молоти лише кавові зерна.