TEFAL MASTERCHEF GOURMET QB515

MASTERCHEF GOURMET QB515 Пікантна випічка та багато іншого, легко і смачно!

Приголомшлива випічка кожен день!
Кухонна машина Masterchef Gourmet допоможе Вам легко приготувати домашню випічку і порадувати всю сім'ю. З набором спеціальних аксесуарів для приготування випічки - унікальним вінчиком Flex Whisk, насадкою для рідкого тіста з литого алюмінію і спіраллю для щільного тіста з литого алюмінію - успіх гарантовано! Завдяки потужності 1100 Вт і чаші об'ємом 4,6 л Ви приготуєте до 1,8 кг рідкого або до 800 г щільного тіста і зможете збити до 10 яєчних білків разом.
Розширюйте Ваші кулінарні можливості разом з 7 додатковими аксесуарами!

Довідка: QB515D38

Приголомшлива випічка кожен день

Ця пропозиція для тих, хто шукає компактний потужний комбайн, здатний швидко замісити тісто, збити крем для торта або приготувати фарш для ніжних фрикадельок.   Кухонна машина Tefal QB515D38 отримала хороші відгуки за щедру комплектацію, розширений функціонал, доступну ціну і привабливий дизайн.   Основні характеристики З TEFAL MASTERCHEF GOURMET QB515D38 щоденне домашнє приготування стане більш приємним і простим. Одна машина замінить безліч кухонних інструментів. Переробка м'яса, нарізка і подрібнення овочів, приготування коктейлів і соків зі свіжих фруктів, заміс бісквітного і дріжджового тіста — ці та інші операції машина виконує швидко і делікатно.   Робочі елементи (ножі, решітки) виконані з якісної нержавіючої сталі. У Tefal QB515D38 є все, чого очікують від сучасного універсального кухонного комбайна: планетарний та імпульсний режими, вибір швидкостей для обробки різних продуктів, комплект додаткових насадок, захист від перегріву.   Потужності пристрою і місткості робочих ємностей досить для приготування їжі на цілу сім'ю.   Як купити з гарантіями? Фірмова техніка TEFAL забезпечена повноцінними сервісними гарантіями. Оригінальна продукція в Україні реалізується через офіційних дистриб'юторів, які вказані на нашому сайті. У звичайних і інтернет-магазинах наших партнерів ви можете отримати детальну консультацію і замовити доставку товару по будь-якою адресою.  
Важлива інформація
 • ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ВІНЧИК FLEX WHISK МОЖЕ ІДЕАЛЬНО ЗБИВАТИ НАВІТЬ МАЛИЙ ОБ'ЄМГ

  Завдяки особливому дизайну і технології подовженого вінчика, Flex Whisk піднімає інгредієнти з дна чаші і легко і швидко збиває їх в повітряну масу!
   

 • ПЛАНЕТАРНЕ  ОБЕРТАННЯ ДЛЯ ОПТИМАЛЬНОГО ЗМІШУВАННЯ!

  Планетарна система обертання дозволяє насадці для тіста захоплювати інгредієнти по всій внутрішній поверхні чаші для отримання ідеальної однорідної консистенції.

 • ШВИДКИЙ І ПОТУЖНИЙ

  Потужність 1100 Вт, 8 швидкісних режимів і імпульсний режим для бездоганного змішування.

 • ВИСОКОЯКІСНІ МЕТАЛЕВІ НАСАДКИ ДЛЯ ВИПІЧКИ

  Запатентований подовжений вінчик Flex Whisk для збивання кремів і сумішей з легкою текстурою, насадка для звичайного тіста і спіраль для замісу щільного тіста з литого алюмінію. Набір для випічки Masterchef Gourmet прекрасно підійде для щоденного використання!

 • ЧАША З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ 4,6 Л З РУЧКАМИ

  Кухонна машина Masterchef Gourmet оснащена чашею з нержавіючої сталі об'ємом 4,6 л, в якій Ви зможете за один раз збити до 10 яєчних білків, приготувати тісто на 40 кексів або 3 великі піци.

 • РОЗШИРТЕ ВАШІ МОЖЛИВОСТІ!

  Кухонна машина з 7 додатковими аксесуарами (пластиковим або сталевим блендером, міні-подрібнювачем, м'ясорубкою, овочерізкою, набором для приготування пасти, соковижималкою), за допомогою яких можна приготувати страви на будь-який смак.

 • 1,5 Л БЛЕНДЕР

  Змішайте свіжі фруктові коктейлі, збийте тісто для млинців, насолодіться гарячими або холодними супами і багато іншого. Чаша блендера зі шкалою для легкого вимірювання і має кришку.

 • СЛАЙСЕР

  Цей подрібнювач включає в себе 4 знімних барабана з нержавіючої сталі.

 • М'ЯСОРУБКА

  Мясорубка включає в себе дві решітки з нержавіючої сталі для різних видів приготування (середній і грубий фарш). Її леза самозаточуються для досягнення оптимальних результатів.

 • СОКОВИТИСКАЧ

  Насолоджуйтесь приготуванням свіжих соків з сезонних фруктів і овочів ... морквяного, томатного або яблучного соку. Ідеально підходить для щоденного споживання вітамінів! Фільтр з нержавіючої сталі дозволяє оптимально отримувати фруктові та овочеві соки.

Технічні характеристики
Імпульсний режим    
Планетарна система змішування    
Стукачка Так  
Гачок для тіста Так  
Вінчик Вінчик з технологією "Flex Whisk"  
Відсік для зберігання шнура    
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Перед першим використанням пристрою, вимийте всі частини аксесуарів у теплій мильній воді (див. Розділ про чищення в інструкції з експлуатації). Промийте та висушіть.
Поставте блок двигуна на рівну, чисту та суху поверхню.
Увімкніть пристрій.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Кухонна машина працює інакше, ніж кухонний комбайн, оскільки інструменти, які використовуються для змішування, підвішуються до верхньої частини корпуса, тоді як з кухонним процесором змішувальні інструменти працюють з-під інгредієнтів. Кухонна машина в основному призначена для змішування тісто-тортних сумішей. Кухонний комбайн може виконувати ці роботи, але не з ефективністю кухонної машини. Якщо ви плануєте робити торти, ви повинні зважити, скільки ви плануєте будете робити цю роботу. Якщо це має бути основною роботою, то Кухонна машина буде кращим вибором. Варто взяти до уваги той факт, що кухонний комбайн є набагато меншим за кухонну машину.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.