TEFAL EARLY

EARLY Чудовий результат приготування без зайвих зусиль кожен день

EARLY: відмінні результати приготування без зайвих зусиль кожен день. EARLY – це легка у використанні лінійка посуду, що призначена для задоволення усіх ваших кулінарних потреб.

Інноваційний індикатор температури Thermo-Spot підкаже вам, коли сковорода нагріється до ідеальної температури для початку приготування, а нове покриття Powerglide, що надзвичайно легко очищується, забезпечить завжди відмінний результат. Ця лінійка розроблена для приготування великих порцій, а велика ергономічна ручка забезпечить зручність використання, тож готуйте велику кількість смачних страв на радість усій родині без жодних зусиль.

EARLY- ІДЕАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ПРИГОТУВАННЯ ГАРАНТОВАНО

Для легкого та гарантовано ефективного приготування - EARLY забезпечить відмінні рішення для задоволення щоденних потреб приготування. Вона сумісна з усіма варильними поверхнями окрім індукційних, відрізняється сучасними характеристиками та оптимальним розміром для приготування смачних страв для усієї родини без зайвих зусиль. Інноваційний індикатор температури Thermo-Spot – це ваша секретна зброя для визначення ідеальної температури для початку приготування та бездоганно смачних страв. Покриття Powerglide, що надзвичайно легко очищується, довше зберігатиме антипригарні властивості, а велика ергономічна ручка та глибока форма допоможуть вам без проблем приготувати великі порції. Завдяки міцному корпусу та гарантованій ефективності, EARLY - ідеальний баланс між зручністю приготування та відмінним результатами. У серію входить: Сковорода 24 см (B3540422) Сковорода 28 см (B3540622) Сковорода 24 см + кришка (B3540422_SET) Сковорода 28 см + кришка (B3540622_SET)
Важлива інформація
 • Антипригарне покриття POWERGLIDE

  Довше зберігає антипригарні властивості. Надзвичайно стійке до подряпин покриття, посилене мінеральними частинками.

 • Індикатор температури THERMO-SPOT®

  Індикатор Thermo-Spot® стає червоним коли сковорода нагрілась до ідеальної температури для відмінного смаження. Це гарантує: ідеальну текстуру, ідеальний колір, ідеальний аромат. Створена для приготування смачних та поживних страв щодня.

 • Tefal: приготування здорової їжі та турбота про навколишнє середовище

  100 % безпечне антипригарне покриття.

 • Tefal - виробник кухонного посуду № 1 у світі*

  * Дані незалежного оцінювання 2014 року, обсяг продажів та лояльність до бренду у категорії кухонного посуду.

 • Сумісність з варильними поверхнями

  Газові, електричні, керамічні.

 • Міцний корпус для надійної ефективності

  Глибока форма для зручного приготування.

 • Зручна ручка

  Зручна ергономічна ручка для легкого тримання.

 • Антипригарне внутрішнє та зовнішнє покриття

  Легке очищення та зручне використання.

Інструкції з експлуатації