TEFAL REVELATION PLUS

REVELATION PLUS Посуд для всіх видів плит, включаючи індукцію для легкого приготування страв щодня.

Щоденне приготування страв стане легким із посудом для індукційних варильних поверхонь. Відкрийте для себе високоякісне антипригарне покриття, із яким страва не пригорає, та яке надзвичайно легко очищується. Сумісне з усіма варильними поверхнями, включаючи індукційні (газові, електричні, керамічні та індукційні).

Посуд для індукційної плити від Tefal для легкого приготування страв щодня.

Завдяки технології антипригарного покриття Intensy від Tefal, Revelation Plus володіє відмінними антипригарними характеристиками та ідеально підходить для повсякденного використання. Вилучення страви із сковороди та її очищення стало таким же швидким та простим, як дитяча забавка! Посуд сумісний з усіма варильними поверхнями, включаючи індукційні. І на довершення, технологія індикатора температури Thermo-Spot®, що забезпечує відмінне приготування повноцінних ароматних страв. Посуд серії Revelation Plus розроблено та виготовлено у Франції. У серію входить: Сковорода 24 см (C2620402) Сковорода 28 см (C2620602) Cковорода для млинців 25 см (C2621002) Сковорода ВОК 28 см (C2621902)
Важлива інформація
 • Антипригарне покриття INTENSY

  Антипригарне покриття INTENSY просте у використанні та легко очищується завдяки покращеним антипригарним властивостям.

 • Tefal: приготування здорової їжі та турбота про навколишнє середовище

  100 % безпечне антипригарне покриття.

 • Tefal - виробник кухонного посуду № 1 у світі*

  Лише Tefal може гарантувати настільки довготривалі результати відмінного приготування. А це - ще одна причина обрати Tefal. * Дані незалежного оцінювання 2015 року, за рівнем продажів та цінності бренду в категорії кухонного посуду.

 • Виготовлено у Франції

  Ці каструлі та сковорідки розроблені та виготовлені у Франції.

 • Антипригарне зовнішнє покриття

  Легке очищення та зручне приготування

 • Усі варильні поверхні + індукційні

  Сумісна із газовими, електричними, керамічними та індукційними варильними поверхнями.

 • Індикатор температури THERMO-SPOT®

  Індикатор Thermo-Spot® стає червоним, коли сковорода нагрілась до ідеальної температури для відмінного смаження. Це гарантує: ідеальну текстуру, ідеальний колір, ідеальний аромат. Створена для приготування смачних повноцінних страв щодня.  

Інструкції з експлуатації