TEFAL RESOURCE ФОРМА ДЛЯ ВИПІЧКИ - 26х11 CM

RESOURCE ФОРМА ДЛЯ ВИПІЧКИ - 26х11 CM Захист навколишнього середовища: одна форма для випічки для різноманітних страв!

Відкрийте для себе лінійку посуду Resource від Tefal, у якій досконало поєднуються екологічність і фунціональність. Сучасні технології для приготування доповнює дбайливе ставлення до навколишнього середовища: посуд на 100% виготовлений з алюмінію, придатного для вторинної переробки*. Суттєве зменшення відходів від виробництва допомагає нам захищати довкілля – форма для випічки за один раз!

Форми для випічки Resource від Tefal: вироблені з турботою про довкілля!

У лінійці Resource від Tefal поєдналися екологічність та багаторічний досвід виробництва посуду. Надійна та стійка до пошкоджень форма для випічки характеризується високоякісним антипригарним покриттям Titanium, а також зовнішнім антипригарним покриттям - для зручного приготування та надзвичайно легкого очищення. Посуд був розроблений та виготовлений з турботою про вас, споживачів, а також про навколишнє середовище: оскільки матеріал корпусу - алюміній - на 100% придатний для вторинної переробки, при виробництві лінійки Resource кількість відходів зменшується на 90%, що допомагає зберегти довкілля - одна сковорода за один раз. Tefal, бренд посуду N°1 у  світі **, докладає усіх зусиль, щоб гарантувати ідеальні результати приготування, а також високоякісні довговічні вироби. Наше прагнення зберегти навколишнє середовище проявляється у виробництві посуду з екологічних матеріалів, а також матеріалів, придатних для вторинної переробки. Наш посуд розроблений та виготовлений у Франції - а це ще одна причина обрати Tefal! * Корпус на 100%виготовлений алюмінію, придатного для вторинної переробки ** Дані незалежних досліджень  2016 року, рівень лояльності до бренда і продажі в категорії посуду.
Важлива інформація
 • Корпус на 100%  виготовлений з алюмінію, придатного для вторинної переробки

  Корпус на 100% вироблений з алюмінію, придатного для вторинної переробки, що скорочує відходи виробництва на 90% *.* Алюміній вторинної переробки у порівнянні з новим алюмінієм.**

 • Зручне вилучення страв

  Антипригарне покриття для рівномірного випікання та зручного вилучення страв.  

 • Оптимальний розподіл температури

  Алюміній, найкращий провідник тепла, гарантує однорідну текстуру страви та рум’яну скоринку для ідеальних результатів приготування.

 • Легко очищати

  Антипригарне зовнішнє покриття для легкого очищення та зручного випікання.

 • Наш обов'язок: приготування здорової їжі, турбота про навколишнє середовище

  Ми прагнемо створювати посуд, що слугуватиме протягом багатьох років, при цьому піклуючись про збереження нашої планети, тому виготовляємо товари з матеріалів, придатних для вторинної переробки, з безпечним антипригарним покриттям (не містить ПФОК, свинцю та кадмію).

 • Tefal - виробник кухонного посуду № 1 у світі*

  Лише Tefal може гарантувати бездоганні результати приготування з плином часу. А це ще одна причина обрати Tefal. * Дані незалежного оцінювання 2017 року, рівень продажів та цінність бренду, у категорії кухонного посуду.

 • Вироблено у Франції

  Розроблено та виготовлено у Франції з урахуванням багаторічого досвіду найркащих майстрів.

Технічні характеристики
Технічне сімейство Квадратний кекс  
Розмір 26 CM  
Колір внутрішнього покриття Чорний  
Колір зовнішнього покриття Шоколадно-коричневий  
Товщина Екологічний / ЕКО  
Матеріал Алюміній  

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Завжди використовуйте тільки приладдя з дерева або пластику. Заборонено використовувати металеве приладдя.
Зазвичай на упаковці зазначається внутрішній розмір, але завжди наводиться маленька схема, на якій показано, чого саме стосується вказаний розмір. Для тлумачення розмірів див. цю схему.
Ні. Посуд Tefal / T-fal з антипригарним покриттям не містить перфтороктанову кислоту (ПФОК). Це підтверджують результати регулярних перевірок, проведених незалежними лабораторіями, в ході яких готова продукція контролюється на відсутність перфтороктановой кислоти (ПФОК). З 2003 року в різних країнах світу незалежні лабораторії регулярно проводять дослідження продукції (INERIS у Франції, ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS в Великобританії, FABES Labs в Німеччині, MB Labs в Канаді і SGS в Китаї). Результати проведених досліджень систематично доводять відсутність ПФОК у виробах Tefal / T-fal з антипригарним покриттям.
При нормальному використанні в домашніх умовах антипригарне покриття зношується вкрай рідко. Належне використання та відповідний догляд забезпечують довговічність виробу. У більшості випадків зношування антипригарного покриття викликане перегрівом, наявністю подряпин та/чи очищенням з використанням абразивних засобів.
Одним із заходів, передбачених Tefal / T-fal щодо інформування про якість продукції, є нанесення екологічного маркування «Здоров'я і екологічність» на вироби Tefal / T-fal з антипригарним покриттям. Компанія запроваджує відповідний підхід, пояснюючи відсутність ПФОК, свинцю і кадмію в покриттях Tefal / T-fal, а також гарантує безпеку посуду з антипригарним покриттям для навколишнього середовища і здоров'я людей. Екологічне маркування наноситься на підставі результатів регулярних досліджень, проведених незалежними лабораторіями в багатьох країнах світу (INERIS у Франції, ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS в Великобританії, FABES Labs в Німеччині, MB Labs в Канаді, SGS в Китаї). Інформацію про відповідальний підхід компанії можна знайти на веб-сайті Tefal / T-fal, а також на упаковці посуду з антипригарним покриттям Tefal / T-fal.
На сьогоднійшній день відносно антипригарного покриття існує безліч помилкових суджень, деякі з яких мають відношення до ПФОК. Антипригарне покриття Tefal / T-fal виготовляється з політетрафторетилену (ПТФЕ), цей матеріал був визнаний державними органами охорони здоров'я Європи і США абсолютно безпечним для здоров'я. ПФОК і ПТФЕ - це дві абсолютно різні речовини. Посуд Tefal / T-fal з антипригарним покриттям виготовляється з ПТФЕ і не містить ПФОК. Крім цього, понад 20 років тому компанія Tefal / T-fal прийняла на себе зобов'язання повністю відмовитися від використання свинцю і кадмію у виробництві всього асортименту продукції, що дозволяє гарантувати повну безпеку всіх виробів для здоров'я.
Абревіатура ПФОК використовується для позначення перфтороктановой кислоти. Компанія Tefal / T-fal прийняла на себе зобов'язання не використовувати у виробництві своєї продукції ПФОК, свинець і кадмій, що дозволяє гарантувати абсолютну безпеку виробів Tefal / T-fal з антипригарним покриттям для здоров'я і навколишнього середовища.
В антипригарному покритті та емалі посуду Tefal / T-fal не міститься свинець і кадмій. Oсь уже понад 20 років ми розробляємо і виробляємо посуд без використання свинцю і кадмію. Дана екологічне маркування є на упаковці всіх виробів Tefal / T-fal з антипригарним покриттям.
Антипригарне покриття Tefal / T-fal виготовляється з політетрафторетилену (ПТФЕ) і наноситься в промислових умовах. Саме ПТФЕ забезпечує антипригарні властивості посуду. Державні органи охорони здоров'я в Європі і США (ANSES, EFSA, FDA) довели, що ПТФЕ є інертною речовиною, яка не вступає в хімічну реакцію з їжею, водою і побутовою хімією. У разі потрапляння в організм вона абсолютно нешкідлива. Державні органи охорони здоров'я підтвердили безпеку використання протипригарного ПТФЕ-покриття у виробництві посуду. Безпечну речовину ПТФЕ широко використовують в медицині, наприклад в якості покриття імплантів кардіостимуляторів і найтонших штучних артерій. ПТФЕ також використовується в хірургії при лікуванні пацієнтів з серйозними захворюваннями нирок, деякі протези суглобів також частково покриті цією речовиною.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.