TEFAL ULTRACOMPACT SM155T

ULTRACOMPACT SM155T Компактна і зручна у використанні

Смачні сендвічі без зайвих зусиль!

Вас здивує простота приготування різноманітних смачних сендвічів, яку забезпечує цей прилад. Завдяки пластинам з антипригарним покриттям, очищення стає неймовірно простим.

Вертикальне зберігання та відсік для шнура робить цю сендвічницю просто незамінною: вона компактна та зручна, її легко зберігати навіть у маленькій кухні. Безпеку гарантовано завдяки системі блокування та ручці з ізоляцією.

Довідка: SM155233

Компактна і зручна у використанні

Швидкий, смачний, гарячий перекус в будь-який час дня допоможе організувати сендвічниця. Вам знадобиться всього кілька хвилин, щоб зробити до сніданку за допомогою Tefal SM155233 відразу 4 ароматних бутерброда з улюбленою начинкою! Характеристики та переваги У даній моделі приготування відбувається в автоматичному режимі: вам не доведеться довго розбиратися з керуванням і вибирати налаштування. Готуйте сендвіч з рівномірним прожарюванням тостів з двох сторін в цьому компактному і практичному кухонному приладі. Разом з тим бутербродниця Tefal SM155233 гарантує максимальний рівень безпеки завдяки простій і зручній системі блокування. При готуванні бутербродів і невеликих омлетів продукти не випливають і не пригорають. Вбудовані індикатори просигналізують про готовність приладу і сендвічів. Ще один плюс Tefal SM155233 — легкий догляд: антипригарні пластини досить протерти після використання, а при необхідності їх можна мити у посудомийці. Як купити? Потрібна хороша, надійна вафельниця або бутербродниця? Звертайтеся до офіційних дистриб'юторів TEFAL, які вказані на сайті. В інтернет магазинах наших партнерів представлена ​​оригінальна побутова техніка з повноцінними гарантіями. Консультанти при необхідності нададуть додаткову інформацію, допоможуть порівняти ціни і подбають про доставку товару по всій Україні.

Компактна і зручна у використанні

Важлива інформація
  • Легко зберігати

  • default

    Система блокування

  • default

    Антипригарне покриття пластин

Технічні характеристики
Кількість пластин для приготування 1  
Функції Сендвічниця  
Відсік для зберігання шнура    
Антипригарне покриття Так  
Індикатор готовності до роботи    
Індикатор попереднього нагрівання    
Засувний замок    
Світловий індикатор    
Кнопка ввімкнення/вимкнення    
Можливість очищення в посудомийній машині    
Кольори Чорний і метал  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.