TEFAL Ручний відпарювач DT3031E0

Ручний відпарювач DT3031E0 Найшвидший та найкомпактніший відпарювач Tefal

Кишеньковий ручний відпарювач Tefal Access Steam забезпечує легкий догляд за одягом вдома та в дорозі завдяки ексклюзивній складаній насадці та компактному дизайну, які полегшують транспортування та зберігання. Блискавичне 15-секундне нагрівання дозволить вам вийти за двері в кращому вигляді в найкоротші терміни. Цей простий у використанні ручний відпарювач забезпечує подачу пари 19 г/хв, потужність 1300 Вт та підвищену безпеку завдяки стабільній основі та функції автоматичного відключення. Це ідеальний відпарювач на кожен день, безпечний для всіх тканин.

Довідка: DT3031E0

Важлива інформація
 • Компактна і ексклюзивна складна насадка

  Ультракомпактний дизайн з ексклюзивною складною насадкою забезпечує простоту зберігання та максимальну зручність – у форматі, який вдвічі менший, ніж у попередніх моделей – для ручного відпарювача, готового до подорожі та ідеального для повсякденного використання.

 • Швидкий нагрів

  Блискавичний час нагрівання за 15 секунд — це все, що потрібно для швидкого відпарювання або тієї фінальної деталі, щоб виглядати якнайкраще.

 • Легка конструкція

  Відчуйте різницю з надлегкою конструкцією. Догляд за одягом ніколи не був таким комфортним і зручним.

 • Потужне щоденне відпарювання

  Потужність 1300 Вт забезпечує високоефективне відпарювання, що ідеально підходить для повсякденного догляду за одягом.

 • Чудові результати відпарювання

  Безперервна подача пари 19 г/хв забезпечує надійні результати, ідеальні  щоб виглядати якнайкраще вдома та в дорозі.

 • Ніякої прасувальної дошки!

  Відкрийте для себе легкий щоденний догляд за одягом без прасувальної дошки. Проста вішалка — це все, що потрібно для гладкого одягу без зморшок.

 • Освіжає та дезінфікує

  Інтенсивна сила пари вбиває бактерії, кліщів, запахи, пилок і алергени, забезпечуючи свіжість одягу та ідеальну гігієну.

 • Покращені функції безпеки

  Стійка конструкція забезпечує стабільне відпарювання. Він також оснащений кнопкою подачі пари, тому пара активується лише тоді, коли вона вам потрібна. А функція автоматичного вимкнення забезпечує вимикання приладу, коли ви їм не користуєтесь.

 • Підходить для всіх видів одягу

  Скористайтеся перевагами відпарювання в останню хвилину та високоточного відпарювання, яке безпечно використовувати для всього вашого гардеробу. Він підходить для всіх типів тканин, навіть найделікатніших, як-от шовк.

Технічні характеристики
Використання Вертикальне  
Індикатор готовності подачі пари    
Тип розетки Євро  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш пристрій не підключено або його не ввімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно під'єднано до розетки та перемикач знаходиться на «I».
Рівень води в баці занизький ==> Від'єднайте прилад та наповніть резервуар.
Насос не качає ==> Натисніть і утримуйте кнопку пару протягом декількох секунд, щоб запустити насос.
Знімний резервуар неправильно встановлений ==> Перевірте правильне розташування резервуара в пристрій.
Продукт знаходиться в режимі очікування ==> Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Ваш пристрій не підключено або його не увімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно підключено до мережі живлення та перемикач знаходиться на «I».
Прилад перебуває в режимі очікування == > Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Резервуар води не встановлений належним чином, або його запобіжний клапан не закритий правильно ==> Перевірте, чи клапан закритий, і що бак правильно встановлений у пристрій.
У вашому приладі присутній наліт, про те, як його позбутися, можна ознайомитись у розділі "Видалення накипу" в інструкціях.
Кнопка «Пара» перебуває в положенні «Постійна пара». Розблокуйте її, натиснувши один раз.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.