Що таке15 років можливості ремонту за розумною ціною?


Починаючи з 01 січня 2022 року, Tefal взяв на себе зобов'язання щодо продовження можливості ремонту своїх продуктів з 10-ти років до 15-ти за розумною ціною. Це поширюється, як на нові продукти, випущені в 2022 році, так і на ті товари, що вже є на ринку. 96% моделей, проданих в 2021 році з логотипом "10 років можливості ремонту", також братимуть участь у цьому зобов'язанні по всій Європі.

Смотрите видео

Tefal завжди з тобою….

Наші продукти сконструйовані таким чином, щоб їх легко було ремонтувати, розбирати та збирати. Маючи на складах більше, ніж 50 тис. деталей, за потреби всі продукти можуть бути відремонтовані за найнижчою ціною.

Інженери Tefal розробляють продукти, беручи до уваги відгуки від споживачів, та створюють нове покоління товарів із конструкцією, яка легше розбирається. Кожен новий продукт систематично аналізується, щоб відповідати вимогам "15 років можливості ремонту за розумною ціною".


15 років

Tefal зобов'язується постачати запчастини до майже всіх продуктів впродовж 15 років після покупки.*


8.3 мільйонів запчастин на більш,
30 000 m2

Щоб гарантувати максимальну доступність запчастин, Tefal зберігає їх на складах, щоб за потреби відремонтувати продукти, які перестали вже випускатись.


Ціна ремонту у більшості випадків дешевша, ніж покупка нового товару Tefal працює над ціноутворенням запчастин та пропонує їхню заміну, щоб забезпечити економність ремонту. Ремонт жодним чином не впливає на якість продукту, оскільки використовуються лише оригінальні запчастини.

* * Знак "10 років можливості ремонту", розміщений на більш, ніж 96% продуктів, представлених Груп СЕБ в Європі в 2021 році, діяв до 31 грудня 2021 року і, починаючи з 01 січня 2022 року, був замінений на новий : "15 років можливості ремонту за розумною ціною". Запчасти для ремонту можуть бути виготовлені за допомогою альтернативних технологій.

Tefal поруч з тобою...

Найкращий сервіс для продуктів забезпечують професіонали Tefal, які шукають можливість продовжити строк використання вашого пристрою.
Сьогодні більш, ніж 6,200 авторизованих сервісних працівників завжди готові гарантувати довговічність продуктів будь-де у світі, не зважаючи у якій країні був куплений або використаний товар. Натисніть на кнопку, щоб знайти найближчий сервісний центр біля вашого дому. Не забудьте завчасно переглянути нашу систему підтримки, щоб знайти рішення онлайн.

Натисніть на кнопку, щоб знайти найближчий авторизований сервісний центр. Не забувайте про перший пошук, щоб переконатися, чи існує рішення серед багатьох джерел онлайн допомоги.

ЗАЙТИ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР    НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

6 200 авторизованих
сервісних
центрів

Ремонтце легко

Звичайний візит у вибраний сервісний центр допоможе швидко відремонтувати ваш продукт Tefal. Ваш продукт буде відремонтовано у гарантійний період, і ви зможете його використовувати впродовж багатьох років. Ви також можете замовити запчастини та аксесуари до вашого продукту онлайн..


ЗАМОВИТИ ЗАПЧАСТИНИ
Ремонт - это легко: Смотрите видео

3Д друкщоб продовжити життя вашого пристрою!

Сьогодні більш, ніж 3,000 продуктів було відремонтовано за домогою 3Д друку. Ця технологія дозволяє виробляти запчастини на вимогу, щоб зменшити кількість деталей на складах і забезпечити їхню доступність. Всі 3Д запчастини проходять кваліфіковану перевірку, щоб гарантувати якість та довговічність.

Смотрите видео
Ми усвідомлюємо, що всі продукти заслуговують на довге життя
Алан Патро - Віце-президент з питань задоволення клієнтів Дивитися інтерв'ю