Що означає 10 років МОЖЛИВОСТІ РЕМОНТУ?

Tefal ПРАГНЕ ДО РЕМОНТОЗДАТНОСТІ ПРОДУКЦІЇ ДО 10 РОКІВ ПО ВСІЙ ЄВРОПІ.


Оскільки захист навколишнього середовища і боротьба з відходами - наші основні пріоритети.

Смотрите видео

Tefal НА ТВОЄМУ БОЦІ

Наші продукти розроблені таким чином, щоб їх можна було легко відремонтувати, розібрати і знову зібрати. Дуже велика кількість деталей зберігається окремо (40 000 найменувань, що зберігаються у Франції, відведено для потреб Європи) для того, щоб відремонтувати те, що необхідно і за найменшу вартість.

Інженери Tefal пропонують модифікації на основі оперативного зворотного зв'язку для того, щоб нові покоління продуктів можна було ще легше відремонтувати. Кожна нова модель готової продукції сертифікована з логотипом "можливість ремонту 10 років».


10 років

Tefal прагне постачати в середньому 10 років після покупки всі технічні деталі практично для всіх продуктів *.


5,7 мільйонів запчастин на понад
15 000 m2

Для того, щоб забезпечити найшвидшу доступність запасних частин, половина даного складу виготовлена з урахуванням задоволення потреб в найближчі роки, для продуктів, які більше не виробляються.


ВАРТІСТЬ РЕМОНТУ ЧАСТО ДЕШЕВШЕ, ніж заміна продукту, зокрема, через зниження цін на запасні частини (на 30% в середньому з 2012). Ремонт не змінює будь-яким чином якість продукту,а обмежує негативний вплив відходів на навколишнє середовище.

* Понад 95% продуктів, що продаються Групою СЕБ в Європі в 2016 році - ремонтопридатні (з яких 22%, за винятком не більше однієї або двох частин, недоступні для ремонту за «розумною» ціною).

Tefal БІЛЯ ТЕБЕ...

Найкращий сервіс для ваших продуктів забезпечують професіонали Tefal, які завжди будуть шукати рішення, щоб розширити можливості використання продукту.

Сьогодні, більш 6500 авторизованих сервісних центрів працюють з вами, щоб забезпечити стійкість продукції по всьому світу, незалежно від країни придбання або використання.

Натисніть на кнопку, щоб знайти найближчий авторизований сервісний центр. Не забувайте про перший пошук, щоб переконатися, чи існує рішення серед багатьох джерел онлайн допомоги.

ЗАЙТИ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР    НАЙПОШИРЕНІШІ ЗАПИТАННЯ

6 500 авторизованих
сервісних
центрів

Ремонтувати ЛЕГКО

Звернувшись до найближчого авторизованого сервісного центру,

дефектна запчастина в приладі Tefal може бути швидко замінена.

Це дозволяє відремонтувати вироби впродовж багатьох років, навіть після закінчення гарантійного терміну.

Ви можете придбати аксесуари в найближчому сервісному центрі Tefal.


ЗАМОВИТИ ЗАПЧАСТИНИ
Ремонт - это легко: Смотрите видео

3D ДРУКЗРОБИТИ РЕМОНТ ЛЕГШИМ, ЩОБ КОРИСТУВАТИСЯ ПРИЛАДАМИ ДОВШЕ

Для того, щоб забезпечити довічний запас деяких пластмасових деталей, Tefal тестувала з травня 2016 року перші продукти відремонтовані за допомогою 3D надрукованих запчастин.

Смотрите видео
ЗАРАЗ МИ УСВІДОМЛЮЄМО, ЩО Є ПРОДУКТИ, ЯКІ ЗАСЛУГОВУЮТЬ ТРИВАЛІШОГО ЖИТТЯ
Алан Патрон, віце-президент з питань задоволення потреб споживачів ДИВИТИСЯ ІНТЕРВ'Ю