UA_Innovation_Bandeau_934x198.jpg

ІННОВАЦІЇ - ЦЕ НАШ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД

Ми переконані, що інновації - це ключ до успіху.

Нововведення Tefal стосуються технології, ергономіки, звичок покупців і повсякденного використання продукції. Їх мета - задовольнити Ваші потреби за допомогою нових продуктів і послуг, тим самим покращуючи кожен Ваш день.

Прислухаючись до Вас, ми знаходимо нові рішення, які змінюють Ваш побут на краще.

Що Tefal має на увазі під «інноваціями»?

Наша команда з дослідження і розвитку безперервно стежить за останніми технологіями і очікуваннями споживачів.

У пошуках нових відкриттів ми вивчаємо нові сфери, які виходять за рамки лінійок звичайної побутової техніки. Ми йдемо далі: ми консультуємося з університетами і вивчаємо результати їх досліджень у сферах, що стосуються процесу приготування їжі, а також з провідними шеф-кухарями. Один з них - Джеймі Олівер. Саме він безпосередньо брав участь в створенні висококласного посуду і приладів, доступних для використання кожним покупцем.

Thermo-Spot®

Відкрийте для себе секрет ідеальних страв з Thermo-Spot®!

Чи знали ви, що попередньо добре розігріта сковорода - це ключ до ідеальних страв? Так само, як ви розігріваєте духовку перед тим, як що-небудь спекти, потрібно попередньо прогріти і вашу сковороду, якщо ви хочете досягти найкращого результату.

 

Thermo-spot® відрізняється індикатором нагрівання, який допомагає вам готувати чудові страви для себе та своїх близьких.

Як це працює? Дуже просто. Прямо на сковороді є індикатор, який стає червоним при досягненні ідеальної температури для приготування страви.
Індикатор Thermo-Spot® добре видно до нагрівання. По мірі нагрівання сковороди колір індикатора змінюється. Як тільки сковорода досягає ідеальної температури, індикатор Thermo-Spot® стає повністю червоним, показуючи, що рівномірна і оптимальна температура для приготування ваших страв досягнута.

Насолоджуйтесь кращими дослідами вашого кулінарної майстерності від початку і до кінця!

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Розумна технологія Smart Technology

Щоб зробити процес прасування більш приємним і досягти кращих результатів, Tefal представляє технологію Smart Technology ™. Завдяки цьому пристрою температура і пар генератора регулюються електронною системою, і лише одним натисканням ви досягаєте ідеального співвідношення пара і температури і можете прасувати ваші речі легко і швидко .

Більше жодних компромісів - прасування стало безпечнішим і простішим без будь-яких налаштувань.

Відмінне співвідношення в одне натискання!


Неймовірно просте використання - пристрій пропонує оптимальні комбінації налаштування температури і пари всього за одне натискання.
Лінійка інтуїтивних і інноваційних продуктів
Tefal пропонує різні парогенератори для будь-яких ваших потреб. Вони забезпечують ідеальне поєднання простого і автоматичного управління. Знаєте ви всі нюанси прасування чи ні, з Tefal дбайлива турбота про одяг доступна кожному.

І це чудово!

3 кроки для ідеального прасування:

  • Зволожте і пом'якшіть тканину для плавного ковзання
  • Гаряча підошва праски буде висушувати і вирівнювати волокна тканини
  • Не складайте речі відразу після прасування, щоб уникнути появи складок!

Ви готові вступити в нову еру прасування?

Насолоджуйтесь розумними технологіями з нашими парогенераторами.

ДИВИТИСЯ ВІДЕО