Термін гарантії в Україні на весь асортимент продукції Tefal становить 2 роки. 2-річна гарантія Tefal поширюється лише на побутове/приватне використання. Для всіх інших видів використання діє обмеження 1-річної комерційної гарантії. Щоб переглянути умови гарантії на Ваш продукт, виберіть один із наведених нижче асортиментів.

Як мені відремонтувати свій електроприлад, якщо він знаходиться на гарантії?

• Ваш продукт було придбано в дилера нашого бренду: віднесіть прилад до одного з найближчих до Вашого дому сервісних центрів, вибравши тут, щоб скористатися перевагами нашого зобов'язання ремонтоздатності.

• Або віднесіть його до точки продажу, де ви його придбали (або зв’яжіться з Вашим магазином, якщо ви купили його онлайн).

Як мені відремонтувати свій електроприлад, якщо гарантія на нього вже не поширюється? 

• Відремонтуйте свій електроприлад самостійно, придбавши запчастини та аксесуари в Інтернет-магазині ознайомившись із нашими найбільш поширеними запитаннями.

• Або віднесіть прилад до одного з наших авторизованих сервісних центрів. Ви можете знайти найближчий, натиснувши тут

Гарантія на електричні прилади малої побутової техніки

Ви не знайшли інформацію? Зв'яжіться з нами

Гарантія Посуд - Форми для випікання - Скороварки

Ви не знайшли інформацію? Зв'яжіться з нами

Гарантія для аксесуарів - Запасних частин - Кухонного приладдя - Ємностей для напоїв та контейнерів для зберігання їжі

Ви не знайшли інформацію? Зв'яжіться з нами

Ваш запит стосується посуду

В рамках гарантії є кілька можливостей: 

  • Ваш продукт було придбано в роздрібного продавця нашого бренду: поверніть продукт у точку продажу, де ви його придбали (або зв’яжіться зі своїм продавцем, якщо Ви купили його в Інтернеті),
  • Ваш продукт було придбано на нашому веб-сайті: щоб полегшити обробку Вашого запиту, надішліть нам через нашу контактну форму
  • підтвердження покупки (чек) 
  • фото вашого товару (всередині та зовні, якщо потрібно)
  • Посуд ремонту не підлягає, це неремонтоздатний товар.

Що таке міжнародна гарантія?

Це гарантія, яка дозволяє вам користуватися всіма його перевагами незалежно від країни придбання продукту та місця проживання в усіх країнах, перелічених у завантаженому вище файлі.
Однак гарантійні терміни продукту можуть відрізнятися від однієї країни до іншої. У цьому випадку, щоб дізнатися тривалість гарантії, необхідно враховувати країну покупки.

Наш магазин запчастин та аксесуарів

Ви можете замовити запчастини, завантажити інструкцію по збірці або переглянути навчальні відео. 

Це найдешевше рішення, але воно вимагає певних навичок щодо розбирання та повторного збирання. У цьому випадку гарантія на ремонт своїми руками не поширюється.
Перейти в магазин аксесуарів

Що таке 15-річне зобов’язання  ремонту за розумною ціною?

Вартість запчастин за розумною ціною та наявність мережі аторизованих сервісних центрів є частиною нашого 15-річного зобов’язання щодо ремонту.

Кришка вашого приладу Tefal більше не закривається, і на Ваш прилад більше не поширюється гарантія? Не потрібно знову купувати весь прилад! Ви можете замовити кришку в нашому магазині аксесуарів. Так Ви зможете насолоджуватися товаром довше, а природа буде Вам за це вдячна! Вартість запчастин, а також наявність мережі авторизованих сервісних центрів для виконання ремонту також є частиною нашого зобов’язання щодо ремонтоздатності нашої продукції протягом 15 років за розумною ціною.