Engagement_Bandeau_934x198.png

Ми кажемо те, що робимо, ми робимо те, що кажемо!

Кожен день Tefal і наші партнери присвячують покращенням і осмисленому прогресу. Ми поважаємо загальноприйняті цінності: сталий розвиток, рівні можливості, збалансоване харчування для кожного і відповідальне споживання.

Виходячи з цих умов Tefal визначили п'ять пріоритетних напрямків сталого розвитку:

По-перше, ми в Tefal впевнені, що наші продукти зроблені з дотриманням етичних принципів, як на наших власних фабриках, так і серед постачальників.

По-друге, в Tefal також розроблена політика відповідальності щодо кадрових ресурсів, в основі якої лежить повага до людей і недопущення дискримінації. У зв'язку з цим Tefal надає особливого значення забезпеченню безпечних робочих місць своїм співробітникам.

Третій пріоритетний напрямок - це спільноти допомоги. У регіонах, в яких компанія здійснює свою діяльність, Tefal діє як надійний учасник економічного процесу і допомагає місцевим комерційним підприємствам розвиватися, а також підтримує місцеві асоціації по боротьбі з утисками, бере участь в громадських дебатах, таких як обговорення правильного харчування і здоров'я.

Сьогодні нашим покупцям необхідні продукти, які здатні оберігати здоров'я і безпеку. Для Tefal це означає виробництво високоякісної продукції, яка може використовуватися протягом тривалого часу і допомагає готувати корисні і смачні страви.

І нарешті, Tefal враховує турботу про навколишнє середовище на кожному етапі життєвого циклу своєї продукції, починаючи з перших розробок і закінчуючи переробкою продуктів після закінчення терміну їх служби, а також під час виробництва, транспортування та використання споживачем.

Це означає, що ми віримо в свою здатність залишатися лідером виробництва побутових товарів і, в той же час, фокусуватися на найважливіших цінностях, а саме на соціальних, екологічних і економічних принципах, які ми ставимо на перше місце у нашій діяльності.

Далі наведемо кілька прикладів, які демонструють, що конкретно ми робимо.


 

Безпечні та надійні продукти

Всі учасники Groupe SEB, включаючи Tefal, задовольняють вимоги стандарту 14001 ІСО. Кожне нове підприємство, що займається виробництвом або логістикою, є об'єктом спеціального дослідження на предмет відповідності до даної угоди.

Основна частина виробничих майданчиків Tefal розташована в Румійі, Франція, і випускає 45 мільйонів одиниць товарів щороку. В нашій кампанії по вдосконаленню ми націлені на щорічне зниження руйнівного впливу на навколишнє середовище. Наша стратегія екологічної відповідальності спонукала нас провести оцінку експлуатаційного ресурсу наших сковорідок, що і було здійснено Національної вищою школою мистецтв і ремесел (ENSAM) і затвердженою QUANTIS.

Це показує, що, коли ми беремо до уваги міцність продукту, реальний вплив на навколишнє середовище антипригарних сковорідок Tefal значно менший, ніж сковорідок з керамічним покриттям, навіть якщо обидва продукти були виготовлені при однакових умовах.

Ми прагнемо створювати продукти зі збільшеним терміном експлуатації, які будуть не тільки служити вам протягом тривалого часу, даруючи щасливі і смачні моменти з вашими близькими, а й берегти нашу планету.

 

 

Допоможіть дітям знову посміхнутися

З 2010 року щороку ми запускаємо нову лінійку продуктів на підтримку проектів ЮНІСЕФ щодо забезпечення харчуванням.

Де б не був проданий кожен з цих продуктів, Tefal перераховує в ЮНІСЕФ мінімум 1 € з кожного товару. Зібрані гроші потім направляються дітям, що відчувають нестачу харчування, у вигляді лікувального додаткового харчування та іншої підтримки, в тому числі коштів для особливого догляду. У той же час їхні батьки навчаються особливостям правильного харчування.

З 2010 року ми вже перерахували в ЮНІСЕФ понад 1,5 мільйони євро на підтримку дітей з Мадагаскару (в 2011 році) і дітей з Індії та ПАР (в 2012 році). У 2013-2014 роках програма була націлена на підтримку голодуючих дітей в Буркіна-Фасо.