TEFAL ACCESS'STEAM POCKET DT3030

ACCESS'STEAM POCKET DT3030 Найпотужніший компактний відпарювач від Tefal

Tefal Access Steam Pocket - це компактний ручний відпарювач для легкого догляду за одягом вдома і в подорожі. Відпарювач потужністю 1300 Вт розігрівається всього за 15 секунд, а пар швидкістю 19 г / хв безпечний для всіх типів тканини і швидко розгладжує легкі складки на одязі. Завдяки стійкій основі і автоматичному відключенні його безпечно використовувати і зберігати. Завдяки складному корпусу його зручно брати з собою в будь-яку поїздку.

Довідка: DT3030E0

Ручний відпарювач Tefal Access Steam Pocket

Ручний відпарювач Tefal Access Steam Pocket легко доглядає за будь-якими тканинами - навіть самими делікатними - завдяки оптимальному постійному пару 16 г / хв і потужності 1300 Вт. Пристрій розігрівається дуже швидко - всього за 15 секунд, - щоб ви могли швидко розгладити складки на одязі навіть перед виходом з дому. Відпарювач зручний і безпечний у використанні: пара подається після натискання кнопки, яка розташовується прямо під вказівним пальцем, широку основу забезпечує стійке вертикальне положення відпарювача, поки ви його не використовуєте, а функція автоматичного відключення запобігає перегріванню і поломки пристрою. Завдяки ексклюзивному складному корпусу і невеликій вазі відпарювач комфортно використовувати і зручно зберігати або брати з собою в поїздку. 
Важлива інформація
 • Ексклюзивний складаний дизайн

  Складаний корпус відпарювача займає в 2 рази менше місця, ніж попередні моделі тієї ж серії, тому його зручно зберігати і брати з собою в будь-яку поїздку.

 • Надшвидкий нагрів

  Відпарювач розігрівається за 15 секунд і підходить для швидкого відпарювання одягу і розгладження складок прямо перед виходом з дому.

 • Дуже легкий

  Спробуйте новий спосіб догляду за вашим одягом з ультралегким і зручним ручним відпарювачем

 • На кожен день

  Потужність 1300 Вт гарантує високу ефективність відпарювання і потужний пар, щоб щоденний догляд за одягом був легким і комфортним.

 • Потужний постійний пар

  Постійний пар 16 г / хв швидко справляється зі складками на одязі, щоб ви завжди виглядали бездоганно.

 • Новий спосіб догляду за одягом

  Вам більше не знадобиться прасувальна дошка!

 • Освіжає і знищує бактерії *

  Потужний пар вбиває бактерії *, кліщів, усуває неприємні запахи, пилок і алергени, освіжає і дезинфікує тканини. * Знищує бактерії видів Staphylococcus aureus, Escherichia coli при відпарюванні оброблюваної речі, згідно з дослідженням Japan Food Research Laboratories N ° 19114569001-0201, 2019 р
  підвищена безпека

 • Підвищена безпека

  Широка основа забезпечує стійкість відпарювача в вертикальному положенні. Пара подається тільки після натискання кнопки, яка розташовується під вказівним пальцем руки. А якщо ви не використовуєте пристрій протягом тривалого часу, він вимикається автоматично.

 • Безпечно для всіх типів тканини

  Відпарювач підходить для розгладження складок на всіх типах тканини і безпечний навіть для шовку.

Технічні характеристики
Використання Вертикальне  
Індикатор готовності подачі пари    
Контроль подачі пари на ручці    
Тип розетки Євро  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш пристрій не підключено або його не ввімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно під'єднано до розетки та перемикач знаходиться на «I».
Рівень води в баці занизький ==> Від'єднайте прилад та наповніть резервуар.
Насос не качає ==> Натисніть і утримуйте кнопку пару протягом декількох секунд, щоб запустити насос.
Знімний резервуар неправильно встановлений ==> Перевірте правильне розташування резервуара в пристрій.
Продукт знаходиться в режимі очікування ==> Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Ваш пристрій не підключено або його не увімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно підключено до мережі живлення та перемикач знаходиться на «I».
Прилад перебуває в режимі очікування == > Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Резервуар води не встановлений належним чином, або його запобіжний клапан не закритий правильно ==> Перевірте, чи клапан закритий, і що бак правильно встановлений у пристрій.
У вашому приладі присутній наліт, про те, як його позбутися, можна ознайомитись у розділі "Видалення накипу" в інструкціях.
Кнопка «Пара» перебуває в положенні «Постійна пара». Розблокуйте її, натиснувши один раз.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.