TEFAL ACCESS STEAM FIRST DT6130E0

ACCESS STEAM FIRST DT6130E0 Найлегший ручний відпарювач від Tefal

Ультралегкий і зручний ручний відпарювач Tefal Access Steam First допоможе вам виглядати бездоганно в будь-який час і в будь-якому місці. Компактний відпарювач розігрівається всього за 15 секунд і швидко справляється з будь-якими складками, а пар безпечний для всіх типів тканини - навіть найделікатніших.

Довідка: DT6130E0

Ручний відпарювач Tefal Access Steam First

Ручний відпарювач Tefal Access Steam First в компактному і ультралегкі корпусі допоможе легко доглядати за тканинами вдома і в подорожах. Завдяки потужності 1300 Вт відпарювач розігрівається всього за 15 секунд і подає пар зі швидкістю 20 г / хв - ваш одяг буде виглядати бездоганно за лічені секунди. Сучасний ергономічний дизайн корпусу відпарювача - це стійка підставка, комфортна рукоятка, знімний резервуар для води і кнопка подачі пари, яка розташовується прямо під вказівним пальцем вашої руки. Ручний відпарювач Tefal Access Steam First безпечний для всіх типів тканини і замінює дорожню праску в будь-якій поїздці.
Важлива інформація
 • Ультралегкий дизайн

  Спробуйте новий спосіб догляду за вашим одягом з ультралегким і зручним ручним відпарювачем

 • default

  Надшвидкий нагрів

  Відпарювач розігрівається за 15 секунд і підходить для швидкого відпарювання одягу і розгладження складок прямо перед виходом з дому.

 • На кожен день

  Потужність 1300 Вт гарантує високу ефективність відпарювання і потужний пар, щоб щоденний догляд за одягом був легким і комфортним.

 • Потужний постійний пар

  Постійний пар 20 г / хв швидко справляється зі складками на одязі, щоб ви завжди виглядали бездоганно.

 • Новий спосіб догляду за одягом

  Вам більше не знадобиться прасувальна дошка!

 • Для дому та подорожей

  Завдяки компактному ультралегкому корпусу відпарювач зручно використовувати вдома і брати з собою в поїздку.

 • Безпечно для всіх типів тканини

  Відпарювач підходить для розгладження складок на всіх типах тканини і безпечний навіть для шовку.

 • Освіжає і знищує бактерії *

  Потужний пар вбиває бактерії *, кліщів, усуває неприємні запахи, пилок і алергени, освіжає тканини. * Знищує бактерії видів Staphylococcus aureus, Escherichia coli при відпарюванні оброблюваної речі, згідно з дослідженням Japan Food Research Laboratories N ° 19114569001-0201, 2019 р

 • Підвищена безпека

  Знімний резервуар для води об'ємом 70 мл можна наповнювати, не вимикаючи відпарювач і не чекаючи, поки він охолоне. Пара подається тільки після натискання кнопки, яка розташовується під вказівним пальцем руки.

Технічні характеристики
Використання Вертикальне  
Auto-off No  
Індикатор готовності подачі пари    
Power cord storage Velcro & cord hook  
Контроль подачі пари на ручці    
Тип розетки Євро  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш пристрій не підключено або його не ввімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно під'єднано до розетки та перемикач знаходиться на «I».
Рівень води в баці занизький ==> Від'єднайте прилад та наповніть резервуар.
Насос не качає ==> Натисніть і утримуйте кнопку пару протягом декількох секунд, щоб запустити насос.
Знімний резервуар неправильно встановлений ==> Перевірте правильне розташування резервуара в пристрій.
Продукт знаходиться в режимі очікування ==> Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Ваш пристрій не підключено або його не увімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно підключено до мережі живлення та перемикач знаходиться на «I».
Прилад перебуває в режимі очікування == > Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Резервуар води не встановлений належним чином, або його запобіжний клапан не закритий правильно ==> Перевірте, чи клапан закритий, і що бак правильно встановлений у пристрій.
У вашому приладі присутній наліт, про те, як його позбутися, можна ознайомитись у розділі "Видалення накипу" в інструкціях.
Кнопка «Пара» перебуває в положенні «Постійна пара». Розблокуйте її, натиснувши один раз.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.