TEFAL ACCESS STEAM FIRST DT6132E0

ACCESS STEAM FIRST DT6132E0 Найлегший і найшвидший відпарювач від Tefal

Надзвичайно легкий і зручний ручний відпарювач Tefal Access Steam пропонує легке відпарювання саме тоді, коли вам це потрібно. Цей компактний ручний відпарювач блискавично нагрівається за 15 секунд для забезпечення швидких результатів. Відкрийте для себе надійне і безперешкодне випарювання день за днем, безпечне для використання з усіма тканинами - навіть з найніжнішими.

Довідка: DT6132E0

Перший портативний паровий відпарювач Tefal Access

Перший ручний відпарювач Tefal Access Steam поєднує в собі надзвичайну продуктивність пари та надлегкий корпус для полегшення щоденного догляду за одягом - вдома та в дорозі. Комфортний дизайн забезпечує зручне та безпроблемне використання, завдяки якому можна швидко вийти з дому і виглядати якнайкраще. Блискавично швидкий час нагрівання, всього 15 секунд, потужність 1300 Вт і безперервна подача пари 20 г / хв забезпечують швидке та ефективне відпарювання. Покращені функції безпеки, легке керування та знімний резервуар для води доповнюють цей прилад для догляду за одягом. Він забезпечує ідеальні результати на будь-якій тканині безпечно, легко та без необхідності у прасувальній дошці.
Важлива інформація
 • Надлегкий дизайн

  Відчуйте різницю завдяки надлегкому корпусу. Догляд за одягом ще ніколи не був більш комфортним і зручним.

 • default

  Швидке нагрівання

  Блискавично швидкий 15-секундний час розігріву - це все, що потрібно щоб освіжити одяг перед виходом або останнього штриху, щоб виглядати якнайкраще.

 • Щоденне відпарювання

  Потужність 1300 Вт забезпечує високоефективні сеанси відпарювання, ідеально підходить для всіх ваших щоденних потреб у догляді за одягом

 • Відмінні результати відпарювання

  Постійна подача пари до 20 г / хв забезпечує надійні результати, що ідеально підходять, щоб швидко поліпшити зовнішній вигляд вдома або в дорозі.

 • Більше ніякої прасувальної дошки

  Відкрийте для себе простіший догляд за одягом щодня без необхідності користування прасувальною дошкою. Проста вішалка - це все, що потрібно для гладкого одягу без складок.

 • Для щоденного використання, або під час подорожей.

  Ультралегкий формат робить домашнє відпарювання одягу більш комфортним та пропонує повну зручність для всіх ваших подорожей.

 • Підходить для всіх видів одягу

  Скористайтеся перевагами швидкого відпарювання в останню хвилину, яке абсолютно безпечно для всіх типів тканин, навіть самих делікатних, наприклад, шовку.

 • Освіжає та дезінфікує

  Потужна сила пари вбиває бактерії, кліщі, запахи, пилок та алергени, забезпечуючи свіжий одяг та ідеальну гігієнічність.

 • Покращені функції безпеки

  За допомогою знімного резервуара для води об'ємом 70 мл ви можете безпечно заправляти прилад під час використання без необхідного часу охолодження, щоб насолоджуватися необмеженою автономністю пари. Завдяки кнопці подачі пари, ви активуєте її лише тоді, коли вам це потрібно, для більш безпечного використання кожного дня.

Технічні характеристики
Використання Вертикальне  
Auto-off No  
Індикатор готовності подачі пари    
Power cord storage Velcro & cord hook  
Контроль подачі пари на ручці    
Тип розетки Євро  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш пристрій не підключено або його не ввімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно під'єднано до розетки та перемикач знаходиться на «I».
Рівень води в баці занизький ==> Від'єднайте прилад та наповніть резервуар.
Насос не качає ==> Натисніть і утримуйте кнопку пару протягом декількох секунд, щоб запустити насос.
Знімний резервуар неправильно встановлений ==> Перевірте правильне розташування резервуара в пристрій.
Продукт знаходиться в режимі очікування ==> Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Ваш пристрій не підключено або його не увімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно підключено до мережі живлення та перемикач знаходиться на «I».
Прилад перебуває в режимі очікування == > Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Резервуар води не встановлений належним чином, або його запобіжний клапан не закритий правильно ==> Перевірте, чи клапан закритий, і що бак правильно встановлений у пристрій.
У вашому приладі присутній наліт, про те, як його позбутися, можна ознайомитись у розділі "Видалення накипу" в інструкціях.
Кнопка «Пара» перебуває в положенні «Постійна пара». Розблокуйте її, натиснувши один раз.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.