TEFAL ACCESS STEAM FORCE DT8270E1

ACCESS STEAM FORCE DT8270E1 Найпотужніший відпарювач для догляду за всіма текстильними виробами *

Ручний відпарювач Tefal Access Steam Force - це рішення 2-в-1 для будь-якого одягу і домашнього текстилю. Цей простий у використанні прилад забезпечує надійне видалення складок разом з дезінфекцією і видаленням пилу - і все це в зручному портативному форматі. Відкрийте для себе повний пакет: інтенсивна подача пари допоможе вам виглядати якнайкраще в найкоротші терміни, а нова щітка з мікрофібри одночасно видаляє пил і дезінфікує - ідеально підходить для використання в будь-якому місці вашого будинку: пальто, матраци, диван і багато іншого!

Довідка: DT8270E1

Ручний відпарювач Tefal Access Steam Force

Рішення по догляду за домашнім текстилем і одягом, яке просуне вас далі: портативний відпарювач Tefal Access Steam Force був розроблений для задоволення всіх ваших потреб по догляду за домашнім текстилем з неперевершеною легкістю і зручністю простого портативного формату. Оснащений винятковою потужністю пари - 2000 Вт, безперервною подачею пари 30 г / хв і паровим ударом 90 г / хв - він розгладжує складки, дезінфікує і видаляє пил з повним набором поліпшених функцій. Завдяки блискавичному запуску протягом 25 секунд і технології підігріву підошви ви можете позбутися від складок на одязі та відразу ж її надіти. Щітка з мікрофібри - суперзірка очищення, яка пропонує все необхідне для освіження і видалення пилу з пальто, матраців, диванів і багато чого іншого. Сила пари забезпечує більш здорову домашню середу без використання миючих засобів або хімікатів. Безпечний і ефективний для будь-яких тканин, відкрийте для себе простий у використанні прилад в зручному портативному форматі.

*від Tefal

Важлива інформація
 • Потужна пара

  Потужність 2000 Вт, безперервна подача пара до 30 г / хв і новий ексклюзивний паровий удар 90 г / хв - все зі зручністю портативного формату.

 • Мікрофібра проти пилу

  Насадка-щітка з мікрофібри позбавляє від пилу всі види одягу і домашнього текстилю. Освіжайте одяг, видаляйте пил і дезінфікують одним рухом!

 • Готовий миттєво

  Ваш ручний відпарювач готовий, коли він вам знадобиться. Блискавичний 25-секундний нагрів - це все, що потрібно для початку роботи, для швидкого відпарювання або, щоб освіжити одяг перед виходом.

 • Дезінфікуюча сила пари

  Сильна потужність пара вбиває до 99,99% бактерій, вірусів і мікробів *, забезпечуючи більш безпечний догляд за одягом і більш здорову домашню середу. * Зовнішні випробування, проведені в незалежних лабораторіях, при обробці пристроєм бавовняної тканини і повільному відпарюванні назад і вперед 3 рази.

 • Природна сила пари

  Все, що вам потрібно для видалення складок, дезінфекції та очищення, все з природною силою пари та абсолютно без миючих засобів або хімікатів.

 • Вдягайте одяг відразу після відпарювання

  Нова технологія підошви з підігрівом забезпечує високоякісне відпарювання, яке залишає одяг приємно сухим і готовим до носіння відразу після відпарювання.

 • Безпечно для будь-яких тканин

  Технологія Smart Temp дозволяє видалити складки і продезінфікувати навіть найделікатніші / важко піддаються очищенню тканини і матеріали, без ризику появи блиску або опіку.

 • Простий у використанні

  Знімний резервуар для води об'ємом 190 мл пропонує виняткову 10-хвилинну автономність, шнур живлення довжиною 2,6 м, функцію автоматичного вимкнення та два налаштування пари за допомогою надзвичайно інтуїтивно зрозумілого управління.

Технічні характеристики
Використання Вертикальне  
Індикатор готовності подачі пари    
Контроль подачі пари на ручці    
Тип розетки Євро  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш пристрій не підключено або його не ввімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно під'єднано до розетки та перемикач знаходиться на «I».
Рівень води в баці занизький ==> Від'єднайте прилад та наповніть резервуар.
Насос не качає ==> Натисніть і утримуйте кнопку пару протягом декількох секунд, щоб запустити насос.
Знімний резервуар неправильно встановлений ==> Перевірте правильне розташування резервуара в пристрій.
Продукт знаходиться в режимі очікування ==> Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Ваш пристрій не підключено або його не увімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно підключено до мережі живлення та перемикач знаходиться на «I».
Прилад перебуває в режимі очікування == > Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Резервуар води не встановлений належним чином, або його запобіжний клапан не закритий правильно ==> Перевірте, чи клапан закритий, і що бак правильно встановлений у пристрій.
У вашому приладі присутній наліт, про те, як його позбутися, можна ознайомитись у розділі "Видалення накипу" в інструкціях.
Кнопка «Пара» перебуває в положенні «Постійна пара». Розблокуйте її, натиснувши один раз.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.