TEFAL ACCESS STEAM MINUTE DT7000E0

ACCESS STEAM MINUTE DT7000E0 Виглядайте чудово в будь-який час!

Access Steam Minute - це простий у використанні ручний відпарювач, який допоможе вам виглядати чудово в найкоротші терміни, забезпечуючи легке та ефективне відпарювання речей. З ним зручно і легко доглядати за одягом кожен день, а також він завжди допоможе освіжити одяг в останню хвилину перед виходом.

Довідка: DT7000E0

Зручний ручний відпарювач, з яким так легко виглядати прекрасно кожен день.

Відкрийте для себе зручний відпарювач Access Steam Minute, з яким так легко доглядати за одягом щодня. Завдяки швидкому 45-секундному нагріванню ви швидко і ефективно відпарите речі будь-якого матеріалу, навіть найделікатнішого. Ідеально підходить, щоб освіжити речі в останню хвилину перед виходом та для щоденного відпарювання! А без гладильної дошки його можна використовувати в будь-який час і в будь-якому зручному для вас місці.
Важлива інформація
 • Швидко та надійно

  Ідеально підходить, щоб освіжити речі в останню хвилину перед виходом, так і для щоденного відпарювання завдяки швидкому нагріванню за 45 секунд. Ручний відпарювач - це найшвидший і найпростіший спосіб для догляду за речами без використання прасувальної дошки.

 • default

  Без використання прасувальної дошки.

  Відкрийте для себе зручний прилад для відпарювання, з яким можна обійтися без прасувальної дошки, і забезпечити простий і зручний догляд за одягом.

 • Підвищена простота використання

  Завдяки знімному резервуару для води процес відпарювання стає максимально зручним і легким.

 • Зручний дизайн

  Простий та зрозумілий у використанні, з легкодоступною кнопкою подачі пари та ергономічною автономною підставкою для абсолютної простоти використання.

 • Зручні аксесуари

  У набір входять три зручні аксесуари: щітка для тканини, призначена для відпарювання щільних тканин, парова насадка для делікатних тканин та дверний гачок для зручного відпарювання в будь-якому зручному місці.

 • Освіжає та дезинфікує

  Інтенсивна сила пари освіжає та дезинфікує, забезпечуючи свіжість та ідеальну гігієну.

 • Для відпарювання всіх видів тканин

  Безпечний для відпарювання одягу з будь-якого виду тканини, навіть найделікатнішої, такої як, наприклад, шовк.

Технічні характеристики
Індикатор готовності подачі пари    
Контроль подачі пари на ручці    
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш пристрій не підключено або його не ввімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно під'єднано до розетки та перемикач знаходиться на «I».
Рівень води в баці занизький ==> Від'єднайте прилад та наповніть резервуар.
Насос не качає ==> Натисніть і утримуйте кнопку пару протягом декількох секунд, щоб запустити насос.
Знімний резервуар неправильно встановлений ==> Перевірте правильне розташування резервуара в пристрій.
Продукт знаходиться в режимі очікування ==> Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Ваш пристрій не підключено або його не увімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно підключено до мережі живлення та перемикач знаходиться на «I».
Прилад перебуває в режимі очікування == > Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Резервуар води не встановлений належним чином, або його запобіжний клапан не закритий правильно ==> Перевірте, чи клапан закритий, і що бак правильно встановлений у пристрій.
У вашому приладі присутній наліт, про те, як його позбутися, можна ознайомитись у розділі "Видалення накипу" в інструкціях.
Кнопка «Пара» перебуває в положенні «Постійна пара». Розблокуйте її, натиснувши один раз.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.