TEFAL Cube UT2020

Cube UT2020 Прасувальна система 3 в 1 * для дезінфекції та прасування за допомогою 100% натуральної потужності пари

Прасувальна система 3 в 1 Tefal Cube це універсальний пристрій з вражаючою потужністю пари, що задовільняє всі потреби у дезінфекції та відпарюванні в одному зручному пристрої. Мобільний формат зі шнуром довжиною 3 м та ручкою забезпечує комфортне переміщення по всьому будинку, разом з натуральною дезинфікуючою силою пари високого тиску при 155 ° C, що вбиває до 99,9% вірусів та бактерій **. Парова технологія високого тиску поєднується з надлегкою паровою голівкою для надзвичайних результатів щодня.

Довідка: UT2020E0

Tefal Cube: Прасувальна система 3 в 1

Потужна прасувальна станція з серії 3 в 1 здатна виконувати функції праски, відпарювача і парогенератора. Прасувальна система TEFAL IXEO Cube UT2020 впорається з прасуванням великих обсягів білизни, а також дезінфекцією текстилю, включаючи делікатні і ворсові вироби. Завдяки мобільній ергономічній конструкції — парову станцію можна використовувати і для звичайного прасування на дошці, і для вертикального відпарювання. Характеристики та переваги: Парова прасувальна система Tefal — відмінний вибір для сімей з дітьми, а також будинків, де живуть пухнасті улюбленці. Продуктивне обладнання дозволяє швидко і без зайвих зусиль відпрасувати будь-які речі, в тому числі вироби складного крою з «примхливих» тканин. Дорогі костюми, делікатний вовняний одяг, дитяча білизна — все це можна привести в порядок та освіжити без ризику зіпсувати. Використовуйте Tefal UT2020E0 для дезінфекції та усунення неприємних запахів. Потужний потік пару дозволяє знищувати до 99,9% бактерій і алергенів на одязі і домашньому текстилі, включаючи постільну білизну та м'які меблі. Для розгладження складок і обробки сильних забруднень вибирайте опцію парового удару. Де купити прасувальну систему? Новинки TEFAL шукайте в каталогах наших партнерів, які вказані на сайті. Замовити техніку бренду можна в інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. Пам'ятайте, що тільки оригінальні товари захищені заводськими гарантіями! 

*від Tefal

**Viruses : external tests, sept. 2020, on Murine Norovirus. In « normal » mode, in contact with cotton. Germs and bacteria: external tests, apr. 2019, on S. Aureus, K. Pneumoniae and E. Coli. The elimination of viruses, germs and bacteria is favored under careful ironing conditions: 2 round trips min.

Важлива інформація
 • Відпарте та продезінфікуйте будь-яку тканину

  Прасувальна система, що змінює правила гри: натуральна санітарна обробка, можливість вертикального відпарювання та прасування за допомогою зручного мобільного формату, забезпечують очищення та дезінфекцію парою у кожній кімнаті у будинку

 • Дезінфікуюча сила пари

  Потужна пара вбиває до 99,9% вірусів, бактерій та мікробів **, це цілком природне рішення для ідеальної дезінфекції.

 • Технологія високого тиску

  Удосконалена технологія забезпечує вражаючу потужність пари: безперервний вихід пари до 90 г / хв, паровий удар 200 г / хв для жорстких зморшок, та тиск пари до 5,8 бар.

 • Ультралегка розумна праска

  Оновлений дизайн з покращеною ергономікою, гладкою та легкою праскою, яка вдвічі легша за стандартну парову праску - всього 530 грамів.

 • Розумний мобільний формат

  Добре продуманий дизайн зі зручною ручкою і шнуром довжиною 4,8 м для легкого та плавного переміщення по всьому будинку для дезінфекції паром скрізь, де вам це потрібно.

 • Швидко готов до роботи

  Ваша прасувальна система готова до роботи приблизно за 70 секунд. Вона ідеально підходить для повсякденного використання та щоб освіжити одяг в останню хвилину

 • Зручно завдяки аксесуару у комплекті

  Деякі моделі мають в комплекті зручну щітку, призначену для щільних тканин та оббивки.

 • Цілком натурально

  Освіжайте та дезінфікуйте тканини завдяки природній властивості пари, без будь-яких хімікатів для здорового та безпечного будинку.

 • Знижує кількість алергенів

  Зберігайте свій будинок здоровим, свіжим та безпечним завдяки очищувальній силі пари, усуваючи алергени для більш комфортного оточення.

 • Усуває запахи

  Позбавтеся від неприємних запахів на одязі та домашньому текстилі - лише ще одна перевага використання природної сили пари для очищення вашого будинку.

 • Автоматичне відключення

  Для більш безпечного використання прилад автоматично вимикається через кілька хвилин без використання.

 • Система проти накипу

  Насолоджуйтесь довготривалою продуктивністю та щоденними бездоганними результатами із системою промивання накипу, що забезпечує повний захист прасувальної системи

Технічні характеристики
Comfort in use
Об'єм резервуару для води 1,1  L
Резервуар для води Знімний  
Індикатор недостатньої кількості води    
Автоматичне вимкнення Так  
Довжина шнура живлення 3  m
Довжина парового шлангу 1.80  m
Автономний режим 80  min
Кнопка ввімкнення/вимкнення З ручним керуванням  
Налаштування подачі пари 3  
Індикатор готовності подачі пари    
Durability
Індикатор необхідності очищення від накипу    
Other features
Тип розетки Євро  
Shape Right Angle Plug  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш пристрій не підключено або його не ввімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно під'єднано до розетки та перемикач знаходиться на «I».
Рівень води в баці занизький ==> Від'єднайте прилад та наповніть резервуар.
Насос не качає ==> Натисніть і утримуйте кнопку пару протягом декількох секунд, щоб запустити насос.
Знімний резервуар неправильно встановлений ==> Перевірте правильне розташування резервуара в пристрій.
Продукт знаходиться в режимі очікування ==> Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Ваш пристрій не підключено або його не увімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно підключено до мережі живлення та перемикач знаходиться на «I».
Прилад перебуває в режимі очікування == > Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Резервуар води не встановлений належним чином, або його запобіжний клапан не закритий правильно ==> Перевірте, чи клапан закритий, і що бак правильно встановлений у пристрій.
У вашому приладі присутній наліт, про те, як його позбутися, можна ознайомитись у розділі "Видалення накипу" в інструкціях.
Кнопка «Пара» перебуває в положенні «Постійна пара». Розблокуйте її, натиснувши один раз.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.