Вертикальний відпарювач TEFAL IT8490E0

PRO STYLE CARE IT8490 Приголомшлива потужність для професійного догляду за речами

Спробуйте професійний догляд за речами з вертикальним відпрарювачем Tefal Pro Style Care. Ексклюзивна запатентована вертикальна підтримка Press & Steam створює ефект подвійного відпарювання для отримання професійних результатів і зручного використання однією рукою. А завдяки додатковим функціям Pro Style Care ідеально підійде для будь-яких тканин, навіть самих делікатних.

Довідка: IT8490E0

Вертикальний відпрарювач Pro Style Care: ваш особистий професіонал

Tefal Pro Style - це професійне відпарювання і бездоганний догляд за тканинами. Ексклюзивна запатентована система вертикальної підтримки Steam & Press забезпечує подвійний ефект відпарювання і дозволяє використовувати пристрій однією рукою, роблячи догляд за речами зручніше і ефективніше. Відпрарювач має потужність 2000 Вт і постійний пар 42 г / хв, 5 рівнів подачі пари з регулюванням на ручці і парову насадку трикутної форми розміру XL з оптимальним розподілом тепла і високою точністю розгладження. Pro Style Care безпечний для всіх типів тканини, а набір додаткових функцій зробить кожне відпарювання у вас вдома швидким і ефективним.
Важлива інформація
 • Вертикальна підтримка Steam & Press

  Запатентована вертикальна підтримка Steam & Press дозволяє зручно відпарювати речі однією рукою і створює подвійний ефект відпарювання для більш ефективного видалення складок.

 • Трикутна парова насадка XL

  Ідеальне поєднання ефективності, високої точності і оптимального розподілу пари в одній насадці для швидких результатів. Унікальний дизайн насадки дозволяє розгладжувати тканини в важкодоступних місцях.

 • Ефективне видалення складок

  Потужність 2000 Вт і постійний пар 42 г / хв забезпечують високу ефективність відпарювання і результати, на які можна розраховувати.

 • Швидке відпарювання

  Пристрій нагрівається всього за 45 секунд - ваш відпарювач буде готовий до роботи саме тоді, коли вам зручно, і допоможе вам завжди виглядати бездоганно.

 • 5 рівнів подачі пари

  Регулюйте пар в залежності від типу тканини за допомогою зручного управління з 5 рівнями потужності, розташованого на ручці пристрою.

 • Безпечний для всіх типів тканини

  Доглядайте за будь-якими речами у вашому гардеробі без ризику пропалити або пошкодити тканину, навіть таку делікатну, як шовк.

 • Ефективність надовго

  Регулярне використання функції очищення від накипу продовжить життя відпарювача і збереже потужність подачі пари надовго.

 • Знімний резервуар для води

  Знімний резервуар для води має об'єм 1,3 л, якого вистачить на тривалий відпарювання великої кількості одягу, і його зручно наповнювати навіть під час роботи пристрою.

 • Освіжає і дезинфікує

  Потужний пар знищує до 99,9% мікробів і бактерій, освіжає речі і усуває неприємні запахи під час відпарювання.

 • Аксесуари в комплекті

  У комплект входить щітка для щільної тканини, парова насадка для делікатної тканини, аксесуар MonParfum для відпарювання одягу з вашим улюбленим ароматом (налийте пару крапель ваших улюблених парфумів або ефірного масла в аксесуар, встановіть його і відпарювати одяг), насадка для створення стрілок на брюках, насадка для видалення шерсті, волосся і пилу і рукавичка для захисту рук від гарячої пари.

Технічні характеристики
Контроль подачі пари на ручці    
Колеса    
Тип розетки Євро  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш пристрій не підключено або його не ввімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно під'єднано до розетки та перемикач знаходиться на «I».
Рівень води в баці занизький ==> Від'єднайте прилад та наповніть резервуар.
Насос не качає ==> Натисніть і утримуйте кнопку пару протягом декількох секунд, щоб запустити насос.
Знімний резервуар неправильно встановлений ==> Перевірте правильне розташування резервуара в пристрій.
Продукт знаходиться в режимі очікування ==> Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Ваш пристрій не підключено або його не увімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно підключено до мережі живлення та перемикач знаходиться на «I».
Прилад перебуває в режимі очікування == > Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Резервуар води не встановлений належним чином, або його запобіжний клапан не закритий правильно ==> Перевірте, чи клапан закритий, і що бак правильно встановлений у пристрій.
У вашому приладі присутній наліт, про те, як його позбутися, можна ознайомитись у розділі "Видалення накипу" в інструкціях.
Кнопка «Пара» перебуває в положенні «Постійна пара». Розблокуйте її, натиснувши один раз.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.