Вертикальний відпарювач TEFAL IT3440E0

PRO STYLE IT3440 Для професійного відпарювання вдома

Професійний відпарювач завжди під рукою.

Завдяки регульованій парі відпарювач для одягу Tefal ProStyle IT3440E0 легко усуває складки на всіх типах тканин, навіть найделікатніших. Виняткова та запатентована система підтримка дозволяють отримати ще кращий результат! Ідеальний пристрій для освіження та дезінфекції всіх видів одягу.

Довідка: IT3440E0

ВИСОКОЕФЕКТИВНЕ ВІДПАРЮВАННЯ ВДОМА

Відпарювач для одягу Tefal Prostyle Garment Steamer розгладжує складки на будь-якому типі тканини з максимальною легкістю. Цей високопродуктивний відпарювач, що підходить як для прасування одягу в останню хвилину, так і для інтенсивного відпарювання, є відмінним приладом для заощадження часу, так як він готовий до роботи всього за 45 секунд. Тепер не потрібна дошка для прасування або нескінченні поїздки в хімчистку. Відпарювач має компактний розмір, проте є високоефективним. Він обладнаний функціями для виняткової зручності та легкості у використанні, а також може використовуватися для освіження або дезінфекції диванів, штор та простирадл, а не тільки одягу. Ексклюзивна та запатентована вертикальна підтримка дозволяє відпарювати тільки однією рукою. Знімний резервуар для води означає відсутність обмеження довжиною шлангу для подачі пару. 1800 Вт потужності та постійна подача пари у 30 г/хв дозволяють отримати глибоку проникність через волокна та допомагають заощадити час та енергію.
Важлива інформація
 • Ексклюзивна та запатентована система Press & Steam

  Ексклюзивна та запатентована вертикальна підтримка Press & Steam забезпечує рівну поверхню одягу для прасування та тримає її на місці під час відпарювання

 • Економія часу та точність

  Велика насадка для відпарювання з вузьким наконечником для ефективного видалення складок на всіх типах тканин.

 • Швидке нагрівання

  Не треба їхати в хімчистку. Догляд за одягом займає менше часу завдяки швидкому часу нагрівання - 45-секунд та відсутності необхідності використання дошки для прасування.

 • Простота використання

  Просте налаштування Увімк/Вимк та 1,5 л резервуар для води з можливістю постійного наповнення для відпарювання протягом 40 хвилин. Ідеально підходить для інтенсивних сеансів відпарювання та для прасування одягу в останню хвилину.

 • Освіжає і дезінфікує

  1800 Вт потужності та подача пари у 30 г/хв забезпечують глибоку проникність через волокна тканини для догляду та дезінфекції всіх видів одягу.

 • Адаптується до всіх типів тканин

  3 рівня подачі пари, щоб обрати відповідний для певного типу тканини, навіть найделікатнішої.

 • Щітка для тканини входить у комплект

  Щітка, яка відкриває переплетення ниток в тканині для кращого проникнення пари, ідеально підходить для видалення складок на грубих тканинах.

 •  Довгий термін служби

   Проста система видалення накипу шляхом звичайного промивання.

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш пристрій не підключено або його не ввімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно під'єднано до розетки та перемикач знаходиться на «I».
Рівень води в баці занизький ==> Від'єднайте прилад та наповніть резервуар.
Насос не качає ==> Натисніть і утримуйте кнопку пару протягом декількох секунд, щоб запустити насос.
Знімний резервуар неправильно встановлений ==> Перевірте правильне розташування резервуара в пристрій.
Продукт знаходиться в режимі очікування ==> Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Ваш пристрій не підключено або його не увімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно підключено до мережі живлення та перемикач знаходиться на «I».
Прилад перебуває в режимі очікування == > Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Резервуар води не встановлений належним чином, або його запобіжний клапан не закритий правильно ==> Перевірте, чи клапан закритий, і що бак правильно встановлений у пристрій.
У вашому приладі присутній наліт, про те, як його позбутися, можна ознайомитись у розділі "Видалення накипу" в інструкціях.
Кнопка «Пара» перебуває в положенні «Постійна пара». Розблокуйте її, натиснувши один раз.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.