TEFAL PRO STYLE ONE IT2460

PRO STYLE ONE IT2460 Швидке і легке відпарювання вдома

Швидке і легке відпарювання завжди доступне

Відпарювач для одягу Tefal ProStyle One IT2460E0 легко розгладжує складки на всіх типах тканини, завдяки регульованій подачі пару. Це також ідеальний інструмент для освіження та дезінфекції одягу!

Довідка: IT2460E0

ШВИДКЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ ВІДПАРЮВАННЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Відпарювач Tefal Pro Style One легко відпарить та розгладить складки на будь-якій тканині. Цей високоефективний відпарювач підходить як для інтенсивних сеансів відпарювання, так і для того, щоб освіжити одяг перед виходом. Він чудово заощадить ваш час завдяки готовності до роботи всього лише за 45 секунд. Тепер вам не потрібна прасувальна дошка чи нескінченні походи в хімчистку. Компактний за розміром, але високоефективний відпарювач потурбується не лише про ваш одяг. Його також можна використовувати для освіження або дезінфекції диванів, штор та простирадла. Знімний резервуар для води означає відсутність обмеження довжини парового шланга. Завдяки потужності 1800 Вт і виходу пари 37 г/хв для глибокого проникнення пари крізь волокна, цей відпарювач стане незамінним помічником у вашому домі.
Важлива інформація
 • Економія часу та точність

  Велика металева праска з загостреним носиком для ефективного видалення складок на  усіх тканинах

 • Швидке нагрівання

  Не потрібно йти в хімчистку. Легко та швидко відпарюйте одяг вдома, завдяки швидкому 45-секундному нагріву та відсутності потреби в прасувальній дошці.

 • default

  Легкість використання

  Просте налаштування увімкнення / вимкнення та резервуар для води об'ємом 1,5 л, якого вистачить до 40 хвилин відпарювання. Ідеально підходить для інтенсивного процесу відпарювання та розглажування в останню хвилину.

 • Освіжає та дезінфікує

  Потужність 1800 Вт і вихід пари 37 г/хв забезпечують глибоке проникнення пари через волокна тканини. Освіжайте та дезінфікуйте всі типи одягу.

 • Підходить для всіх тканин

  2 рівні подачі пари для розгладження складок на будь-яких тканинах, навіть на найделікатніших.

 • default

  У комплекті щітка для одягу та рукавичка

  Щітка для тканини, яка розкриває переплетення тканини для кращого проникнення пари. Вона ідеально підходить для видалення складок на цупких тканинах

Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш пристрій не підключено або його не ввімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно під'єднано до розетки та перемикач знаходиться на «I».
Рівень води в баці занизький ==> Від'єднайте прилад та наповніть резервуар.
Насос не качає ==> Натисніть і утримуйте кнопку пару протягом декількох секунд, щоб запустити насос.
Знімний резервуар неправильно встановлений ==> Перевірте правильне розташування резервуара в пристрій.
Продукт знаходиться в режимі очікування ==> Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Ваш пристрій не підключено або його не увімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно підключено до мережі живлення та перемикач знаходиться на «I».
Прилад перебуває в режимі очікування == > Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Резервуар води не встановлений належним чином, або його запобіжний клапан не закритий правильно ==> Перевірте, чи клапан закритий, і що бак правильно встановлений у пристрій.
У вашому приладі присутній наліт, про те, як його позбутися, можна ознайомитись у розділі "Видалення накипу" в інструкціях.
Кнопка «Пара» перебуває в положенні «Постійна пара». Розблокуйте її, натиснувши один раз.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.