TEFAL Pure Tex DT9530

Pure Tex DT9530 Перший відпарювач 4-в-1, який відпарює та очищує весь домашній текстиль

Tefal PURE TEX пропонує 4 дії в 1 простому приладі, який дезінфікує, зменшує складки, очищує та наповнює улюбленим ароматом увесь домашній текстиль. Цей інноваційний відпарювач оснащено інтуїтивно зрозумілим та ексклюзивним набором насадок, завдяки яким можна без зусиль дезінфікувати, усувати зморшки, очистити ворсинки та пил на будь-якому текстилі у вашому домі. Доповнює пакет парогенератор, що дезинфікує тканину парою, вбиваючи до 99,9% вірусів та бактерій *. Він готов до роботи всього за 25 секунд.

Довідка: DT9530E1

The Tefal PURE TEX hand held steamer

 Tefal PURE TEX був розроблений, щоб завдяки своїм розумним функціям щодня полегшувати догляд за текстилем у вашому домі. Цей перший у своєму роді ручний відпарювач дезінфікує, зменшує зморшки, очищає та наповнює улюбленим ароматом весь домашній текстиль. А завдяки ексклюзивній системі насадок, він забезпечує 4 простих дії в одному пристрої у ваших руках. Дезінфікує: освіжає та зменшує неприємні запахи парою, вбиваючи до 99,9% вірусів, бактерій та мікробів * Зменшення зморшок: завдяки своїй унікальній технології, що регулює температуру нагрівання пластини, потужності 1700 Вт, постійної подачі пари до 30 г / хв та режиму прискорення до 90 г / хв, PURE TEX не потребує прасувальної дошки і ефективно видаляє зморшки вертикальним рухом. Чищення: спеціальна насадка прибирає волосся, пилу та ворсу з усіх текстильних виробів, навіть найскладніших або тих, що не можна прати. Функція MonParfum: за допомогою функції MonParfum насолоджуйтесь улюбленим ароматом на вашому текстилі. Все це в надшвидкому відпарювачі, який нагрівається за 25 секунд, забезпечуючи чудові результати на всьому домашньому текстилі.

*Viruses: external tests, Sept. 20, on BCoV-1 and Murine Norovirus on cotton fabric, Bacteria and germs: External tests on Staphylococcus aureus, Klebsiella pneumonae, Escherichia coli. Under careful condition of use. See www.tefal.com

Важлива інформація
 • Ексклюзивна система насадок

  Насадки можна легко перемикатися між собою завдяки магнітному кріпленню. Вони двосторонні, для різних дій та більш тривалого використання. Їх легко використовувати, завдяки коробці для зберігання та можливості мити вручну.

 • Дезінфекція парою

  Потужна сила пари дезінфікує і вбиває до 99,9% вірусів, бактерій та мікробів *. А також видалення неприємних запахів, алергенів та пилу для підтримання ідеальної гігієни в домашніх умовах.

 • Природня сила пари

  Освіжайте та дезінфікуйте тканини, завдяки природним властивостям пари, без будь-яких хімікатів, для підтримання здорової чистоти в будинку.

 • Ефективне прасування

  Швидко освіжіть одяг перед виходом, завдяки технології нагрівання пластин без конденсату. Без ризику зіпсувати тканину, завдяки автоматичному налаштуванню температури. Усуває зморшки навіть на такій тонкій тканині, як шовк.

 • Потужна пара

  Паровий удар до 90 г / хв для жорстких зморшок або щільних тканин. Також є 2 додаткових режиму подачі пари, 30 г / хв безперервної пари або мінімальний рівень для легких тканин, що швидко прасуються.

 • Очистіть одяг від волосся, ворсу та пилу

  Розумна двостороння насадка для очищення всього текстилю, навіть того що не можна прати. З одного боку насадка для видалення волосся / ворсу, а з іншого мікроволокно для видалення пилу, що осів на тканині.

 • Надайте тканині ваш улюблений парфум

  За допомогою функції MonParfum завжди відчувайте приємний аромат вашого улюбленого парфуму. Вам потрібно лише нанести кілька крапель на подушечку MonParfum і почати відпарювання.

 • Відпарюйте одяг, що не можна прасувати

  Пара захищає від пошкодження при прасуванні навіть найтонший текстиль. Насолоджуйтесь 100% природним санітарним ефектом пари на будь-якому матеріалі.

 • Миттєво готовий до роботи

  Готовий до роботи всього за 25 секунд, щоб ви швидко могли освіжити свій одяг перед виходом.

 • Для всього домашнього текстилю

  Завдяки інноваційним насадкам: дезінфікуйте, прасуйте, очищуйте та наповнюйте улюбленим ароматом весь домашній текстиль: одяг, пальто, оббивку, подушки, штори, ковдри, дитячі речі тощо.

 • Прасувальна дошка не потрібна

  Завдяки своєму революційному дизайну та можливості вертикального відпарювання, досягайте бездоганних результатів без необхідності користування прасувальною дошкою.

 • Функція автоматичного вимкнення

  Для гарантії безпеки, прилад автоматично вимикається через кілька хвилин без використання.

Технічні характеристики
Використання Вертикальне  
Індикатор готовності подачі пари    
Контроль подачі пари на ручці    
Тип розетки Євро  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Ваш пристрій не підключено або його не ввімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно під'єднано до розетки та перемикач знаходиться на «I».
Рівень води в баці занизький ==> Від'єднайте прилад та наповніть резервуар.
Насос не качає ==> Натисніть і утримуйте кнопку пару протягом декількох секунд, щоб запустити насос.
Знімний резервуар неправильно встановлений ==> Перевірте правильне розташування резервуара в пристрій.
Продукт знаходиться в режимі очікування ==> Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Ваш пристрій не підключено або його не увімкнено ==> Переконайтеся, що ваш пристрій правильно підключено до мережі живлення та перемикач знаходиться на «I».
Прилад перебуває в режимі очікування == > Натисніть кнопку "On-Off" і почекайте, поки вона не перестане блимати.
Резервуар води не встановлений належним чином, або його запобіжний клапан не закритий правильно ==> Перевірте, чи клапан закритий, і що бак правильно встановлений у пристрій.
У вашому приладі присутній наліт, про те, як його позбутися, можна ознайомитись у розділі "Видалення накипу" в інструкціях.
Кнопка «Пара» перебуває в положенні «Постійна пара». Розблокуйте її, натиснувши один раз.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
У резервуар для води було додано хімічні засоби для видалення накипу або інші добавки.
Не додавайте такі речовини в резервуар для води. Вони містять органічні забруднення або мінеральні речовини, які під впливом тепла конденсуються, утворюючи краплі коричневого кольору, спричиняють розбризкування або призводять до передчасного зносу пристрою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.