TEFAL СУШКА ДЛЯ ЗЕЛЕНІ 4 Л

СУШКА ДЛЯ ЗЕЛЕНІ 4 Л Сушарка для зелені, що ідеально впишеться на вашу кухню!

Відкрийте для себе складну сушарку для зелені TEFAL - найпростіший спосіб насолоджуватися свіжим салатом щодня. Зручний формат відрізняється інноваційною складною конструкцією, що дозволяє заощадити до 50% місця на кухні. Смачний та корисний салат готується у найкоротші терміни.

Довідка: K2520155

Сушарка для зелені Tefal що складається

Складна сушарка для зелені TEFAL забезпечує виняткові результати при зручності компактного складного формату. Насолоджуйтеся всіма вашими улюбленими сортами - від ромена або руколи до молодого салату, капусти або навіть більш твердих видів, таких як айсберг і радиккіо - висушених до досконалості і готових до подачі в найкоротші терміни. Місткість 4 л ідеальна для їди в будні дні або зустрічі гостей. Нековзна підстава забезпечує повний спокій, а деталі, які можна мити в посудомийній машині, полегшують миття. Все це в сушарці для зелені, яка займає на кухні до 50% менше місця, бо інноваційний складний формат спрощує зберігання.
Важлива інформація
 • Розбірна конструкція для зручного зберігання

  Відчуйте неперевершену зручність завдяки інноваційній складаній конструкції, яка економить до 50% місця для зберігання, залишаючись при цьому стійкою під час використання.

 • Безпека та стабільність

  Нековзна підстава забезпечує безпроблемне використання безпечної і надійної сушарки для зелені.

 • Ідеальна місткість

  Компактний дизайн із безкомпромісною місткістю 4 літри забезпечує ідеальний формат для щоденного використання та зустрічі гостей.

 • Легко очистити

  Чаша и ситечко, которые можно мыть в посудомоечной машине, упрощают очистку, а крышку можно разобрать для легкой и тщательной ручной мойки.

Технічні характеристики
Колір рукоятки Зелений  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Це кухонний інструмент, який використовується в основному для нарізки фруктів і овочів пластинками певної товщини.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.