TEFAL ВАГИ КУХОННІ Optiss BC5003V2

ВАГИ КУХОННІ Optiss BC5003V2 Випікання з легкістю!

Відкрийте для себе високопродуктивні та стильні електронні кухонні ваги - Tefal Optiss. Тонка конструкція зі зручною скляною платформою поєднується з високим рівнем навантаженням - до 5 кг для легкого зважування потрібних інгредієнтів, а також з якісним ріднокристалічним дисплеєм, з якого легко зчитувати інформацію. В комплект також входять батарейки, аби одразу після придбання вагів ви могли використовувати їх для приготування. 

Довідка: BC5003V2

Ще ніколи випікати не було так просто

Представляємо ефективні та прості у використанні електронні кухонні ваги - Tefal Optiss. Його зручна функція TARE забезпечує послідовне зважування в одному посуді, заощаджуючи ваш час і миття. Вам не потрібно перекладати кожен інгредієнт в новий посуд, так як ви можете просто скинути позначку на вагах до нуля і продовжувати додавати інгредієнти. Мірний стакан тепер також не потрібен: за допомогою зручної функції ви можете легко перемикати ваги між зважуванням сухих (г) і рідких (мл/л) інгредієнтів, та уникати помилок під час переводу вимірювальних одиниць. Ці практичні кухонні ваги з можливістю навантаження до 5 кг мають тонку стильну форму, яка ідеально впишеться в будь-який інтер'єр кухні. В комплект також входять батарейки, аби одразу після придбання вагів ви могли використовувати їх для приготування. 
Важлива інформація
 • Максимальний комфорт

  Міцна платформа із загартованого скла - стійка до подряпин, її легко чистити, а також вона має великий розмір, що підходять для посуду будь-якого розміру.

 • Витримує велике навантаження до 5 кг

  Адаптована для зважування інгредієнтів для всіх ваших улюблених страв, від печива до млинців.

 • Гарантовані результати

  Ваги ідеально підходять для зважування інгредієнтів перед випіканням, в якому зважування до грама є дуже важливим.

 • Розумні функції

  Заощаджуйте час на приготування та миття посуду: зручна функція TARE забезпечує послідовне зважування в одному посуді. Вам не потрібно перекладати кожен інгредієнт в новий посуд, так як ви можете просто скинути позначку на вагах до нуля і продовжувати додавати інгредієнти.

 • Надзвичайна зручність

  Мірний стакан тепер не потрібен: за допомогою зручної функції ви можете легко перемикати ваги між зважуванням сухих та рідких інгредієнтів.

 • Готові до використання

  В комплект також входять дві батарейки LR03 AAA, аби одразу після придбання вагів ви могли використовувати їх для приготування. 

 • Зручне зберігання

  Завдяки тонкій формі та наявності висувного гачку ваги легко зберігати або підвішувати на кухні.

Технічні характеристики
Інтелектуальні функції
Скидання ваги тари    
Зважування рідин    
Інші функції
Матеріал платформи Загартоване скло  
Тип акумулятора Батарейка AAA  
Батареї додаються    
Зручність використання
Автоматичне вимкнення    
Гачок для підвішування    
Сенсорна клавіатура    
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Використовуючи ємності:
• включіть ваги
• встановіть ємність на платформу (ємність може виходити за межі платформи)
• натисніть ON / OFF (ВКЛ / ВИКЛ) і дочекайтеся обнулення показників на дисплеї.
Вага ємності автоматично вирахується при зважуванні.
Протріть ваги трохи вологою ганчіркою, потім витріть насухо. Не занурюйте прилад у воду. Не використовуйте абразивні засоби. Рекомендації щодо ємності і кришки, що надаються в комплекті з окремими моделями:
• Не нагрівайте і не використовуйте в мікрохвильовій печі,
• Для забезпечення довговічності рекомендується мити вручну.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Використання поряд з вагами електроприладів, таких як мікрохвильова піч або мобільний телефон, може негативно позначитися на точності показань. Не залишайте ваги поряд з нагрівальними приладами. Не ставте гарячі ємності на ваги.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.