TEFAL CHOPPER ECO RESPECT NOIR MQ80E838

CHOPPER ECO RESPECT NOIR MQ80E838 З повагою для зменшення впливу на навколишнє середовище, і приготування із задоволенням!

Eco Respect – це перша еко-розроблена лінійка посуду для приготування їжі, розроблена Tefal для зменшення впливу на навколишнє середовище. Продукт виготовляэться у Франції з 23% переробленого пластику (пластик = 49% загальної ваги продукту), а також поставляється в екологічній упаковці. Цей подрібнювач не містить BPA, на 93% підлягає переробці, а його ремонтопридатість становить 10 років. Завдяки двигуну потужністю 500 Вт і лезам з нержавіючої сталі легко змішуйте, перемішуйте, подрібнюйте інгредієнти та розкрийте свою творчість в приготуванні здорових страв.

Довідка: MQ80E838

Екологічний дизайн для зменшення впливу на навколишнє середовище

Цей екологічно розроблений подрібнювач дозволяє підготувати всі види інгредієнтів з економією енергії до 66% (порівняно з нашою моделлю подрібнювача DPA1/DPA2). Його потужний двигун (потужність - 500 Вт) у поєднанні з двома загостреними лезами з нержавіючої сталі, ідеально підходять для повсякденного використання та особливих випадків, тому що завжди забезпечують швидкі та ефективні результати обробки продуктів. Завдяки функції «3 в 1» ви можете подрібнювати і перемішувати продукти простим натисканням. Його велика миска дозволить вам точно відміряти тверді інгредієнти до 300 г. Ви також можете розраховувати на герметичну ємність для приготування всіх видів рідких сумішей обсягом до 500 мл. Подрібнювач Eco Respect простий у використанні, налаштуванні та очищенні.
Важлива інформація
 • Еко розроблений подрібнювач

  Виготовлений із 23% переробленого пластику, пластик: 49% від загальної ваги продукту. Екоупаковка: придатна для вторинної переробки, 90% вторинного волокна, чорнила на водній основі, 0% пластику.

  Продукт придатен для переробки на 93%, при заміні подрібнювача, будь ласка, утилізуйте його в відповідному для переробки місці.

 • default

  Легкий у використанні

  Функція 3в1 для змішування, перемішування та подрібнення інгредієнтів

 • Енергоефективний

  Економія енергії до 66% (порівняно з нашою моделлю подрібнювача DPA1/DPA2)

 • Продуктивність

  Потужний мотор 500 Вт

 • Ідеальні та швидкі результати

  Завдяки 2 загостреним лезам з нержавіючої сталі

 • Вироблений у Франції

  Вироблений на нашому заводі в Лурді у Франції.

 • default

  Герметична кришка

  Герметична кришка для уникнення протоку рідини

 • default

  Зручне зберігання шнура

  Зручне зберігання шнура вашого подрібнювача

 • Розроблений для довгої служби

  Ремонтопридатність подрібнювача складає 10 років. Запасні частини доступні для заміни протягом 10 років

Технічні характеристики
Кількість лез 2  
Матеріал чаші Пластик  
Відсік для зберігання шнура    
Можливість очищення в посудомийній машині    
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Нормальним є те, що невелика кількість продуктів залишається не повністю нарізаною / натертою, тому що штовхач не щільно прилягає до гострих лопастей на конусі.
Деяка їжа непридатна для подрібнення / нарізки / тертя. Переконайтеся, що ви використовуєте правильну конус для подрібнення продуктів, які ви намагаєтеся приготувати, і що продукти розташовані в правильному положенні спочатку в трубі перед тим, як будуть нарізати / натерті/ подрібнені. Також інгредієнти, які ви використовуєте, повинні бути твердими та свіжими, щоб отримати задовільні результати та уникнути накопичення продуктів (інформація буде залежати від моделі приладу).
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Якщо шматочки їжі прилипли до боків чаші (шинка, цибуля та ін.), Вимкніть пристрій, вийміть вилку з розетки, вийміть шматочки за допомогою лопатки та покладіть їх у чашу. Знову включіть прилад. НІКОЛИ не занурюйте пальці або руки в чашу та не тримайте біля лопасті.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.