TEFAL THE ORIGINAL GRINDER GT110838

THE ORIGINAL GRINDER GT110838 Розмолоти, просто натиснувши!

З кавомолкою Tefal зберігайте аромати вашої кави

Почніть свій ранок з чудових ароматів меленої кави. Легкий, міцний або збалансований смак. Ви можете легко отримати свою каву в відповідності до ваших потреб. Ви також можете використовувати оригінальну кавомолку, розмелюючи спеції та інші горіхи.

Довідка: GT110838

Молоти легко! Тільки натисніть кнопку

Щоб починати кожен день з чашечки свіжої кави, на кухні знадобиться компактна електрична кавомолка Tefal GT110838. Пристрій відрізняють висока надійність, ергономічний корпус, просте механічне управління і помірна ціна — ці чинники дозволили приладу зайняти хороше місце в споживчих ТОП-рейтингах. Характеристики та особливості: Користувачеві не потрібно вибирати швидкісний режим — настільна кавомолка TEFAL The Original Grinder GT110838 з ножами з нержавіючої сталі дозволяє отримати рівномірний помел. Ступінь подрібнення можна змінити, регулюючи час обробки: чим довше процес, тим менше будуть частинки. Результат роботи кавомолки видно через прозору кришку. За один прийом можна приготувати кілька порцій ароматного напою. Кавомолка Tefal також підходить для подрібнення спецій, наприклад, сухого коріандру і перцю. На практиці споживачі застосовують ротаційні моделі і для інших цілей, наприклад, для подрібнення трав і горіхів. Щоб не змішувати запахи різних продуктів, очищайте і просушуйте прилад після кожного застосування. Де купити? Широкий вибір техніки Tefal представлений в інтернет-магазинах наших партнерів в Україні, які вказані на сайті. Тут можна дізнатися, скільки коштує кавомолка Tefal GT110838, і замовити прилад з доставкою в будь-яке місто. Товари бренду забезпечені розширеними гарантіями. Щоб побутові пристрої служили довго, дотримуйтесь інструкції з експлуатації.
Важлива інформація
 • Для подрібнення кавових зерен, спецій і очищених фруктів

  Проста у використанні, легко подрібнює всі ваші інгредієнти за лічені секунди, а завдяки своєму сучасному дизайну і якісній обробці кавомолка залишається на вашій кухоні!

 • Безпечність

  Проста фіксація чаші для максимальної безпеки.

 • Простота використання

  Подрібніть, просто натиснувши, щоб отримати потрібну текстуру.

 • Якість

  Чаша з нержавіючої сталі і лезо, щоб зберегти смак ваших інгредієнтів.

 • Потужність

  180 Вт

Технічні характеристики
Потужність 180  W
Налаштування швидкості 1-2-3 system  
Кількість лез 1  
Тип лез stainless steel  
Об'єм чаші 0.050  kg
Матеріал чаші Нержавіюча сталь  
Кольори BLACK  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Підтримання кавомолки в чистоті є важливим для досягнення найкращих результатів з точки зору смаку. Більшість кавових зерен містять масла, які з часом можуть підсилити смак і, таким чином, змінити смак вашої кави. Після кожного використання очищуйте контейнер від меленої кави.
Завжди відключайте кавомолку, перш ніж очистити її. Переконайтеся, що кавомолка, кабель живлення та штепсельна вилка залишаються сухими. Не використовуйте абразивний миючий засіб або абразивні гумки, щоб очистити прилад.
Переконайтесь, що пристрій підключено та кришка правильно встановлена.
Якщо він все-таки не працює, зверніться до авторизованого сервісного центру.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ми рекомендуємо зберігати кавові зерна в прохолодному, сухому місці. Вони повинні зберігатися у непрозорому герметичному контейнері. Кисень і волога є основними ворогами кави, яка швидко втрачає свої якості після того, як залишається помеленою: вологість спричиняє зміну смаку та аромату, а кава стає застарілою і несмачною. Кисень окислює каву і посилює гіркий смак напою; Тому боби повинні бути заправлені перед тим, як будете робити каву.
Це залежить від типу кавоварки, який ви використовуєте. Мелена кава для кавоварок еспресо набагато тонша, ніж для кавоварок з фільтрами.
Мелення кави перед її приготованням найкраще зберігає її смак та аромат.
Цілі кавові зерна можна зберігати протягом декількох місяців. Після того, як кава була помелена, вона швидко втрачає смак. При кімнатній температурі мелена кава може зберігатися протягом 7-10 днів. Ми рекомендуємо дотримуватися таких запобіжних заходів, що допоможуть зберегти смак вашої меленої кави: зберігайте мелену каву у непрозорому герметичному контейнері в холодильнику. Там її можна зберігати протягом одного місяця.
Якщо ваша кавомолка оснащена заводським лезом, ви можете нарізати спеції, горіхи та цільні зерна. Якщо ваша кавомолка оснащена жорнами, ви можете молоти лише кавові зерна.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.