Кухонна машина TEFAL QB632D38

MASTERCHEF GOURMET+ QB632 Потужна кухонна машина, але делікатна для ідеальних мусів, повітряних десертів та багато іншого!

Дайте волю своій творчості! Masterchef Gourmet + - потужний, але делікатний інструмент, який допоможе вам приготувати різноманітні десерти! Завдяки потужному двигуну потужністю 1100 Вт і чаші об'ємом 4,6 л ви можете приготувати до 40 кексів одночасно. Masterchef Gourmet + поставляється з 3 ексклюзивними аксесуарами: унікальнимй Flex Whisk (для отримання ідеальних повітряних яєчних білків), Flex Bowl (додаткова силіконова чаша 3-в-1) і Delica'tool (для приготування повітряних десертів в найкоротші терміни), Приготуйте суміші для кексів і замісіть тісто для хліба або піци, використовуючи вінчок і гак для тіста. Все це в ретельно продуманому і зручному корпусі!

Довідка: QB632D38

Насолоджуйтесь повітряними і легкими десертами!

Практична, проста в роботі і догляді кухонна машина, яка допоможе зробити процес готування швидким та не виснажливим. За допомогою Tefal QB632D38 можна замішувати тісто, робити муси і коктейлі, готувати фарш і шинкувати овочі на салати.   Характеристики та інновації   Функціонал TEFAL MASTERCHEF GOURMET QB632D38 розширився завдяки новим насадкам і ексклюзивним аксесуарам. Любителі десертів можуть експериментувати зі складними рецептами, кремами і начинками. Завдяки планетарному принципом перемішування та спеціалізованим насадкам з металу і силікону у вас завжди буде ідеальна випічка незалежно від складу і консистенції інгредієнтів.   Кухонна машина Tefal — це тістомісильник, м'ясорубка, міксер, блендер та овочерізка в одній конструкції за привабливою ціною. Заміна пристосувань для виконання різнопланових робіт не вимагає зусиль і займає лічені секунди, а різноманітність режимів дозволяє швидко пристосуватися до переробки різних типів продуктів.   Хороше доповнення до місткої металевої чаші — силіконовий аналог Flex Bowl, який можна використовувати для розігріву продуктів в мікрохвильовій печі.   Де купити? Щоб отримати повноцінні сервісні гарантії, вибирайте тільки оригінальні товари TEFAL. В Україні техніку бренду представляють наші офіційні партнери, які вказані на нашому сайті. Через інтернет-магазин можна отримати додаткову консультацію по всім комбайнам і замовити доставку в будь-яке місто країни.
Важлива інформація
 • 3 ексклюзивні аксесуари

  Masterchef Gourmet + оснащений 3 ексклюзивними аксесуарами, які допоможуть вам за короткий час приготувати повітряні десерти. Поєднання наших запатентованих Flex Whisk, Flex Bowl та Delica'tool допоможе вам заощадити час та зусилля!

 • Ексклюзивний аксесуар Delica'tool для ідеального результату в найкоротші термін

  Виконуйте делікатні кроки прямо з вашою кухонної машиною і перестаньте витрачати час і сили, роблячи це вручну (яєчні білки, збиті вершки, ...) в найкоротші терміни.

 • Ексклюзивна чаша Flex: перша силіконова чаша 3 в 1, щоб полегшити підготовку!

  Зробіть всі свої кондитерські вироби без численних маніпуляцій завдяки ексклюзивній гнучкій чаші 3 в 1!
  • Flex Bowl сумісна у мікрохвильовій печі.
  • Друга чаша: при випічці нам часто потрібно більше однієї чаші, розроблена Flex чаша, яка сумісна з вашою кухонною машиною
  • Легко зберігати: зберігайте її безпосередньо в чаші кухонної машини

 • Ексклюзивна технологія Flex Whisk для ідеальних результатів збивання навіть з одного яйця.

  Завдяки спеціально розробленому подовженому дроту третього рівня Flex Whisk легко досягає дна чаші, збиваючи всі ваші інгредієнти для отримання легких та повітряних результатів за один раз!

 • Планетарне змішування для досягнення оптимальних результатів!

  Планетичний рух кондитерського інструменту забезпечує досягнення кожної ділянки чаші для отримання рівних та однорідних результатів перемішування.

 • Високоякісний металевий набір для випічки

  Запатентований аксесуар Flex Whisk для легкого приготування, вінчик для тіста та гачок для тіста з литого шліфування для важкого тіста. Набір для кондитерських виробів Masterchef Gourmet + ідеально підходить для щоденного використання!

 • Швидка на потужна

  1100 Вт і 8 швидкостей з функцією імпульсу, для плавного рівномірного перемішування.

 • Чаша 4,6 л з великою вертикальною ручкою

  Збийте до 10 яєчних білків, створіть до 40 кексів і 3 великих тіста для піци завдяки чаші 4,6 л. Завдяки великій вертикальній ручці маніпулювати легше, ніж будь-коли.

 • Не вистачає натхнення? Насолоджуйтесь 33 ідеями рецептів!

 • Збільште свої варіанти!

  Сумісний з 7 додатковими насадками (блендер, міні-подрібнювач, м'ясорубка, подрібнювач / слайсер, набір для макаронів, соковижималка), щоб задовольнити всі потреби вашої родини і спокусити смакові рецептори кожного.

Технічні характеристики
Імпульсний режим    
Планетарна система змішування    
Блендер Так  
Матеріал чаші блендера Шліфована нержавіюча сталь  
Скиборізка    
Стукачка Металева  
Гачок для тіста Металевий  
Вінчик Вінчик з технологією "Flex Whisk"  
М'ясорубка    
Відсік для зберігання шнура    
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Перед першим використанням пристрою, вимийте всі частини аксесуарів у теплій мильній воді (див. Розділ про чищення в інструкції з експлуатації). Промийте та висушіть.
Поставте блок двигуна на рівну, чисту та суху поверхню.
Увімкніть пристрій.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Кухонна машина працює інакше, ніж кухонний комбайн, оскільки інструменти, які використовуються для змішування, підвішуються до верхньої частини корпуса, тоді як з кухонним процесором змішувальні інструменти працюють з-під інгредієнтів. Кухонна машина в основному призначена для змішування тісто-тортних сумішей. Кухонний комбайн може виконувати ці роботи, але не з ефективністю кухонної машини. Якщо ви плануєте робити торти, ви повинні зважити, скільки ви плануєте будете робити цю роботу. Якщо це має бути основною роботою, то Кухонна машина буде кращим вибором. Варто взяти до уваги той факт, що кухонний комбайн є набагато меншим за кухонну машину.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.