TEFAL WIZZO QB317538

WIZZO QB317538 Вам сподобається мати помічника на кухні!

Wizzo спростить вам життя на кухні. З його набором для випічки, включаючи запатентований вінчик Flex, успіх завжди гарантований: тістечка, пироги, піца та інші страви більше не складні для вас. Рецепти, які ви завжди хотіли приготувати, але ніколи не наважувалися, стануть можливими. Завдяки передньому відкриттю і бічним кнопкам управління вам не потрібно крутитися біля кухонної машини або рухати її у всіх напрямках. Wizzo знає, як підійти до будь-якої кухні, а плоский дизайн задньої панелі означає, що Wizzo акуратно поміститься на будь-якій кухні. З Wizzo ви будете приємно здивовані!

Довідка: QB317538

Немає нічого, що ви не змогли б приготувати з Wizzo

Справжній талант - це знати, як дозволити собі допомогти і розкрити свій потенціал: Wizzo допоможе спростити процес випікання і приготування їжі. Завдяки своїм обертовим рухам Wizzo є професіоналом в змішуванні, замішуванні і навіть збиванні (завдяки своєму запатентованому вінчику Flex). Будь то солодкі або солоні страви, які ви хочете приготувати, вона готова до всього. Wizzo буде поруч з вами, щоб допомогти втілити ваші ідеї в життя і досягти успіху на кухні за допомогою покрокових рецептів і навчальних відео, які підкажуть вам поради та рекомендації. Проста форма і круглий дизайн підкреслюють простоту і надійність у використанні. Скоро у вас почнеться кулінарна лихоманка, і ви здивуєтеся, як далеко ви зайдете! У найкоротші терміни ви з гордістю поділитеся своїм прогресом і новими вміннями...
Важлива інформація
 • Здивуйте себе з Wizzo!

  Справжній талант - це знати, як дозволити собі допомогти і розкрити свій кулінарний потенціал. Wizzo означає: «чарівна і практична», вона покликана спростити вам життя на кухні. Як тільки ви почнете її використовувати, ваші нові відкриття триватимуть!

 • Яєчні білки за 60 секунд!

  Унікальна і запатентована технологія Flex Whisk збиває яєчні білки до утворення щільних піків в одну мить, навіть з одного яйця.

 • Легко використовувати, зручно зберігати

  Розроблена для максимального комфорту використання, всі функції - в легкому доступі. Конструкція передньої панелі оптимізує простір на кухонному столі, тому Wizzo акуратно поміститься скрізь, де ви її розташуєте.

 • Оптимальні результати змішування

  Обертові рухи кондитерського інструменту і головки машини забезпечують доступ до всіх ділянок чаші, забезпечуючи плавне і однорідне змішування.

 • Кондитерський набір

  Запатентований вінчик Flex Whisk для легких приготувань, пластиковий вінчик для тіста і гак з нержавіючої сталі для важкого тіста. З Wizzo ви зможете приготувати будь-яку випічку!

 • Елегантна миска для змішування з нержавіючої сталі

  Wizzo має чашу з нержавіючої сталі об'ємом 4 л з бризковиком, що ідеально підходить для всієї родини. Зробіть до 40 кексів або 3 піц (діаметром 28 см, з товстою скоринкою), щоб порадувати свою сім'ю і друзів!

 • Швидка та потужна

  1000 Вт та 7 швидкостей з імпульсною функцією для плавного, рівномірного змішування.

 • Збільште можливості випічки

  Сумісність з 4 додатковими насадками (блендер, подрібнювач, м'ясорубка, подрібнювач/слайсер) для задоволення всіх потреб вашої родини та всіх смакових рецепторів.

 • Не вистачає натхнення? Насолоджуйтесь 25 ідеями рецептів!

  Книга рецептів, доступна для завантаження на веб-сайті Tefal, з 25 рецептами для приготування, від щоденних закусок до смачних десертів.

 • В комплект входить насадка для блендера об’ємом 1 л

  Готуйте свіжі фруктові смузі, збивайте тісто для млинців, насолоджуйтесь гарячими або холодними супами та багатьма іншими ідеями.

 • Пристосування для м'ясорубки в комплекті

  М'ясорубка включає дві сітки з нержавіючої сталі для середнього та крупного подрібнення.

 • Пристосування для подрібнення в комплекті

  Цей слайсер/подрібнювач включає 3 знімних барабана з нержавіючої сталі для безпосередньої подачі в чашу.

Технічні характеристики
Імпульсний режим    
Планетарна система змішування    
Стукачка Так  
Гачок для тіста Так  
Вінчик Так  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Перед першим використанням пристрою, вимийте всі частини аксесуарів у теплій мильній воді (див. Розділ про чищення в інструкції з експлуатації). Промийте та висушіть.
Поставте блок двигуна на рівну, чисту та суху поверхню.
Увімкніть пристрій.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Кухонна машина працює інакше, ніж кухонний комбайн, оскільки інструменти, які використовуються для змішування, підвішуються до верхньої частини корпуса, тоді як з кухонним процесором змішувальні інструменти працюють з-під інгредієнтів. Кухонна машина в основному призначена для змішування тісто-тортних сумішей. Кухонний комбайн може виконувати ці роботи, але не з ефективністю кухонної машини. Якщо ви плануєте робити торти, ви повинні зважити, скільки ви плануєте будете робити цю роботу. Якщо це має бути основною роботою, то Кухонна машина буде кращим вибором. Варто взяти до уваги той факт, що кухонний комбайн є набагато меншим за кухонну машину.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.