Кухонна машина TEFAL QB319838

WIZZO QB319 Вам сподобається мати помічника на кухні!

Wizzo спростить ваше життя на кухні. Завдяки кондитерському набору, включаючи запатентований універсальний вінчик, успіх гарантований кожен раз: пироги, запіканки, піца і інші приготування. Страви, які ви завжди хотіли спекти, але ніколи не сміли мріяти, стануть можливими. Wizzo знає, як вписатися в будь-яку кухню, а плоский дизайн задньої частини означає, що Wizzo буде акуратно вписуватися, де б ви не знаходилися.

Довідка: QB319838

Немає нічого, що ви не можете зробити з Wizzo

Універсальний, легко керований прилад для щоденної роботи на кухні. Модель кухонної машини Tefal QB319838 має фронтальну конструкцію і компактні розміри, що ніяк не впливає на функціональність. Використовуючи різні насадки, за допомогою пристрою можна приготувати комплексний обід на кілька людей, включаючи перші страви, закуски і десерт, а також коктейлі.   Можливості та характеристики   Замісити тісто для піци або ароматного бісквіта, збити сметанний крем або білки для безе — з цими та іншими завданнями кухонна машина Tefal справляється на «відмінно». Секрет успіху — унікальні запатентовані насадки, планетарний режим змішування і продуманий набір швидкостей.   TEFAL QB319838 WIZZO — хороший вибір для всіх, хто любить випічку, хоче експериментувати з різними видами тіста і частіше балувати рідних і гостей новими стравами. Незважаючи на демократичну ціну, функціональні можливості комбайна практично безмежні. Пристрій сумісний з низкою додаткових робочих інструментів, включаючи блендер, м'ясорубку та подрібнювача. Проста зміна насадок дозволяє швидко перемикатися на обробку різних продуктів.   Як купити?   Щоб бути впевненими в покупці оригінальної техніки TEFAL, замовляйте кухонну машину у наших офіційних партнерів в Україні, які вказані на нашому сайті. В інтернет-магазинах дистриб'юторів бренду усі товари супроводжуються заводськими гарантіями, забезпечується доставка по всій країні.
Важлива інформація
 • Здивуйте себе з Wizzo!

  Справжній талант - це вміння супроводжувати, допомагати собі розкрити свій кулінарний потенціал. Wizzo означає «чарівний і практичний» і покликаний спростити ваше життя на кухні. Як тільки ви почнете, ваші нові відкриття триватимуть!

 • Яєчні білки за 60 секунд!

  Унікальна та запатентована технологія Flex Whisk для яєчних білків в найкоротші терміни, навіть з одного яйця.

 • Легкий у використанні, простий у зберіганні

  Розроблений для максимальної зручності використання, всі функції зроблені для вас для легкого доступу. Фронтальний дизайн оптимізує простір на вашій кухонній стійці, а це значить, що Wizzo буде акуратно виглядати, де б ви не знаходилися.

 • Оптимальні результати змішування

  Планетарне переміщення насадки для тіста та головки машини забезпечує досягнення кожної ділянки чаші для отримання рівних і однорідних результатів перемішування.

 • Кондитерський набір

  Запатентований аксесуар Flex Whisk для легких приготувать, пластмасовий аксесуар для тіста і крюк для тіста з нержавіючої сталі.

 • Елегантна чаша з нержавіючої сталі

  Wizzo оснащений чашою з нержавіючої сталі 4L з захисним від бризок, ідеально для всієї родини. Реалізуйте до 40 кексів або 3 піци (діаметр 28 см, з товстою скориною), щоб порадувати вашу родину і друзів!

 • Швидка і потужна

  1000 Вт і 7 швидкостей з імпульсною функцією, для плавного, рівномірного перемішування.

 • Збільшіть кількість варіантів випічки

  Сумісний з 4 додатковими насадками (блендер, подрібнювач, м'ясорубка, подрібнювач / слайсер), щоб задовольнити всі потреби вашої родини і спокусити смакові рецептори кожного.

 • 1л подрібнювач в комплекті

  Ідеально підходить для швидкого нарізання фруктів і овочів, а також для дрібно нарізаної цибулі, часнику, свіжих трав, горіхів і багато чого іншого.

 • 1л блендер в комплекті

  Змішайте свіжі фруктові коктейлі, збийте тісто для млинців, насолодіться гарячими або холодними супами і багато іншого.

 • М'ясорубка в комплекті

  М'ясорубка складається з двох решіток з нержавіючої сталі для середнього та грубого подрібнення.

 • Слайсер в комплекті

  Включає в себе 3 знімних барабана з нержавіючої сталі.

Технічні характеристики
Імпульсний режим    
Планетарна система змішування    
Стукачка Так  
Гачок для тіста Так  
Вінчик Так  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Перед першим використанням пристрою, вимийте всі частини аксесуарів у теплій мильній воді (див. Розділ про чищення в інструкції з експлуатації). Промийте та висушіть.
Поставте блок двигуна на рівну, чисту та суху поверхню.
Увімкніть пристрій.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Кухонна машина працює інакше, ніж кухонний комбайн, оскільки інструменти, які використовуються для змішування, підвішуються до верхньої частини корпуса, тоді як з кухонним процесором змішувальні інструменти працюють з-під інгредієнтів. Кухонна машина в основному призначена для змішування тісто-тортних сумішей. Кухонний комбайн може виконувати ці роботи, але не з ефективністю кухонної машини. Якщо ви плануєте робити торти, ви повинні зважити, скільки ви плануєте будете робити цю роботу. Якщо це має бути основною роботою, то Кухонна машина буде кращим вибором. Варто взяти до уваги той факт, що кухонний комбайн є набагато меншим за кухонну машину.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.