TEFAL ECO RESPECT BLACK HB46E838

ECO RESPECT BLACK HB46E838 Менше впливу, більше поваги і завжди те саме задоволення!

Асортимент Eco Respect включає перші екологічно чисті продукти для приготування їжі, розроблені Tefal для зниження їх впливу на навколишнє середовище. Виготовлений на 51% з переробленого пластику (пластик = 23% від загальної ваги продукту) та виготовлений у Франції, цей продукт також поставляється в еко-упаковці (подробиці див. нижче). Цей занурювальний блендер не містить BPA, на 95% підлягає вторинній переробці та ремонту протягом 10 років. Високоякісні леза Powelix у поєднанні з двигуном потужністю 600 Вт дозволяють легко впоратися з будь-якою текстурою або результатом, щоб усі ваші улюблені інгредієнти та рецепти були ідеально змішані.

Довідка: HB46E838

Розроблено для обмеження впливу на навколишнє середовище

Насолоджуйтесь смачними домашніми супами, пюре, сальсою, соусом песто та багатьом іншим із занурювальним блендером Eco Respect! Цей занурювальний блендер з екологічно чистим дизайном забезпечує бездоганну повсякденну роботу завдяки безлічі зручних функцій занурювального блендера, який працює день за днем. Ексклюзивні леза Powelix забезпечують високий ступінь довговічності та на 30% швидше отримання результатів*. Інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні тригер із двома швидкостями підходить для будь-якої текстури та консистенції, а потужний двигун потужністю 600 Вт забезпечує оптимальне змішування у найкоротші терміни. Відкрийте для себе ідеальну комплектацію занурювального блендера із ніжкою із захистом від бризок, щоб на кухні не було безладу, знімними частинами, які можна мити в посудомийній машині, та чашею на 800 мл, щоб розкрити всі ваші кулінарні творчі здібності. Освоювати нові рецепти ще ніколи не було так просто!
Важлива інформація
 • ЕКОЛОГІЧНИЙ РУЧНИЙ БЛЕНДЕР

  Виготовлено з 51% переробленого пластику, пластик: 23% від загальної ваги продукту. Екоупаковка: підлягає вторинній переробці, 90% перероблених волокон, чорнило на водній основі, 0 пластику. При заміні пристрою, будь ласка, утилізуйте його у відповідному місці для переробки

 • ОПТИМАЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ

  Потужний двигун 600 Вт для оптимального змішування та швидких результатів для всіх ваших улюблених рецептів та інгредієнтів

 • ЛЕГКО КЕРУВАТИ

  Дуже інтуїтивно зрозуміле управління швидкості, яке не може бути простіше у використанні. Два режими швидкості, щоб задовольнити всі ваші потреби у змішуванні.

 • ЕРГОНОМІЧНА РУЧКА

  Насолоджуйтесь змішуванням із повним комфортом завдяки зручній ручці, покращеній завдяки розумній ергономіці та легкодоступним елементам керування.

 • ЗРОБЛЕНО У ФРАНЦІЇ

  Виробляється на нашому заводі в Лурді у Франції

 • ЗАХИСТ ВІД БРИЗОК

  Зберігайте вашу кухню бездоганною за допомогою ніжки проти бризок, для чистішого та приємнішого перемішування, що запобігає розбризкуванням та безладу

 • СТАКАН В КОМПЛЕКТІ

  Стакан об’ємом 800 мл ідеально підходить для змішування ваших домашніх супів, пюре, песто та іншого, забезпечуючи ідеальну ємність для будь-якого випадку.

 • ПРОСЛУЖИТЬ ДОВГО

  Цей ручний блендер підлягає ремонту впродовж 10 років. 

Технічні характеристики
Other features
Матеріал ніжки Нержавіюча сталь  
Знімна ніжка    
Мірна склянка    
Можливість очищення в посудомийній машині    
Тип розетки Євро  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Щоб уникнути розбризкувань, занурьте міксер наполовину в страву, потім натисніть кнопку запуску. Наприкінці приготування спочатку зупиніть прилад, перш ніж вийняти його зі страви.
Не використовуйте ручний міксер у сковороді на плиті або для подрібнення горіхів (мигдаль, фундук та ін.), Сирого м'яса * або кубиків льоду * і не запускайте його в порожньому контейнері.
* для моделей зі змінними насадками, зазначені вище типи експлуатації можливі (див. інструкції до вашого ручного міксера).
Перша швидкість дуже корисна, коли ви починаєте щось змішувати, тому що це повільна швидкість, яка дозволяє уникнути розбризкувань. Поступово збільште швидкість в залежності від приготування вашої страви.
Ні, завжди відключайте пристрій перед будь-яким втручанням.
Всі аксесуари вашого ручного міксера можна мити в посудомийній машині, за винятком двигуна, який ви можете протерти вологою губкою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.