TEFAL INFINYFORCE PRO 5IN1 HB95LD38

INFINYFORCE PRO 5IN1 HB95LD38 Швидше. Потужніше. Легше

Виняткова продуктивність поєднується з винятковою точністю в ручному блендері Tefal InfinyForce Pro. Технологія Powelix Life пропонує високопродуктивні леза з титановим покриттям, що забезпечують чудові результати подрібнення і довговічність. Високоточний многоскоростной тригер дає повний контроль, дозволяє без зусиль отримати будь-яку текстуру для ваших страв. Вражаюча потужністю 1200 Вт забезпечує швидкі результати навіть з самими твердими інгредієнтами, а також за допомогою універсальних аксесуарів, включеними в комплект, який допоможе відкрити всі ваші кулінарні таланти.

Довідка: HB95LD38

Ручний блендер Infiny Force Pro: найвища точність

Завдяки високій точності і легким результатам, ручний блендер Tefal InfinyForce Pro забезпечує тривалу продуктивність і блискавичні результати. Освоїти нові рецепти ще ніколи не було так просто: смачні домашні супи, пюре, сальса, песто і багато іншого. Ексклюзивні леза Powelix Life Blades забезпечують виняткову довговічність, продуктивність яких збільшується вдвічі і забезпечує на 30% швидший результат. Висока точність завдяки простому у використанні Багатошвидкісні триггеру для отримання будь-якої текстури. Вражаючий мотор 1200 Вт забезпечує оптимальне змішування в найкоротші терміни, навіть для самих твердих інгредієнтів. Відкрийте для себе hexybq блендер з ніжкою для ідеального захисту від бризок, зі знімними частинами які можна мити в посудомийній машині, мірним стаканом на 800 мл і універсальними насадками, щоб розкрити всі ваші кулінарні здібності.

*compared to our own classic 2 blades technology

Важлива інформація
 • Міцні високопродуктивні леза

  Відкрийте для себе ексклюзивні леза Powelix Life, що забезпечують неперевершену довговічність і продуктивність, яка триває в два рази довше і дозволяє отримувати на 30% більш швидкі результати.

 • Потужність 1200 Вт

  Гранична продуктивність і потужність 1.200 Ватт для блискавичних результатів з приготування всіх ваших улюблених рецептів, і гарантія отримання відмінних результатів подрібнення і змішування інгредієнтів день у день.

 • Легкість у використанні і управлінні

  Багатошвидкісний тригер забезпечує виняткову точність в ваших руках для отримання будь-якої текстури для ваших страв, і поліпшеною ергономікою для ручного блендера, який не може бути простіше у використанні.

 • Мірний стакан

  Стакан ємністю 800 мл ідеально підходить для домашніх супів, пюре, песто та інших продуктів.

 • default

  Насадка подрібнювач у комплекті

  Відкрийте для себе бездоганне подрібнення з насадкою подрібнювачем, яка ідеально підходить для підготування овочів, сальси, трав, спецій і багато чого іншого.

 • default

  Віночок в комплекті

  Насадка віночок в комплекті до блендеру для підготування виняткового омлету, збитих яєчних білків, безе і багато чого іншого.

 • Насадка для пюре

  Насадка для пюре розроблена спеціально для приготування ідеального пюре за вашим рецептом

 • default

  5-функціональний фуд-процесор

  Відкрийте для себе всі свої творчі кулінарні здібності за допомогою багатофункціонального фуд-процесора, що включає п'ять нових функцій для удосконалення ваших страв.

Технічні характеристики
Other features
Матеріал ніжки Нержавіюча сталь  
Знімна ніжка    
Мірна склянка    
Подрібнювач    
Вінчик    
Насадка для пюре    
Ручка з м'яким покриттям    
Можливість очищення в посудомийній машині    
Blade technology 4 Powelix life blades = 30% faster & 2 times longer  
Food Pro    
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Щоб уникнути розбризкувань, занурьте міксер наполовину в страву, потім натисніть кнопку запуску. Наприкінці приготування спочатку зупиніть прилад, перш ніж вийняти його зі страви.
Не використовуйте ручний міксер у сковороді на плиті або для подрібнення горіхів (мигдаль, фундук та ін.), Сирого м'яса * або кубиків льоду * і не запускайте його в порожньому контейнері.
* для моделей зі змінними насадками, зазначені вище типи експлуатації можливі (див. інструкції до вашого ручного міксера).
Перша швидкість дуже корисна, коли ви починаєте щось змішувати, тому що це повільна швидкість, яка дозволяє уникнути розбризкувань. Поступово збільште швидкість в залежності від приготування вашої страви.
Ні, завжди відключайте пристрій перед будь-яким втручанням.
Всі аксесуари вашого ручного міксера можна мити в посудомийній машині, за винятком двигуна, який ви можете протерти вологою губкою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.