TEFAL OPTICHEF 2IN1 HB641838

OPTICHEF 2IN1 HB641838 Оптимізований процес приготування, оптимальна ефективність

Насолоджуйтеся потужним змішуванням без жодних зусиль разом з ручним блендером Optichef від Tefal. Ексклюзивна технологія лез Powelix у поєднанні з мотором 800 Вт гарантують щоразу ефективне змішування та ідеально гладеньку текстуру сумішей навіть з найтвердіших інгредієнтів. Готуйте найрізноманітніші страви, бездоганно контролюючи при цьому процес приготування завдяки 10 швидкостям, які можна регулювати безпосередньо в процесі роботи та інтуїтивно зрозумілій і зручній панелі керування. Захист від розбризкування і ручка, що не ковзає, забезпечують оптимальний комфорт використання, а деталі, які можна мити в посудомийній машині - зручне очищення.

Довідка: HB641838

Ручний блендер Optichef : Оптимізований процес приготування, оптимальна ефективність

Потужне змішування без жодних зусиль! Насолоджуйтеся високою ефективністю та бездоганним контролем за процесом приготування завдяки ручному блендеру Optichef від Tefal. Леза, розроблені за технологією Powelix у поєднанні з мотором 800 Вт забезпечують потужне змішування і дозвляють досягати щоразу ідеальних результатів приготування. Такий тандем гарантує ідеально гладеньку, кремоподібну текстуру сумішій навіть з найтвердіших інгредієнтів. 10 швидкостей можна регулювати безпосередньо в процесі приготування завдяки інтуїтивно зрозумілій, зручній панелі керування. Захист від розбризкування і ручка, що не ковзає, забезпечують оптимальний комфорт використання, а деталі, які можна мити в посудомийній машині - зручне очищення.

В порівнянні з класичною технологією - 2 леза

Важлива інформація
 • Ексклюзивна технологія лез Powelix

  Технологія лез Powelix забезпечує потужне змішування та гарантує ідеально гладеньку кремоподібно текстуру сумішей навіть з найтвердіших інгредієнтів.  Готуйте до 30% швидше* і насолоджуйтеся бездоганно смачними результатами.

 • Оптимальна ефективність

  Мотор 800 Вт для потужного змішування без жодних зусиль та оптимальної ефективності.

 • 10 налаштувань швидкості

  Мотор потужністю 800 Вт для легкого змішування та максимальної ефективності

 • Захист від розбризкування

  Забезпечує необхідний комфорт під час роботи.

 • М'яка ручка, що не ковзає

  Ергономічний дизайн для кращого контролю за процесом приготування, навіть коли руки мокрі.

 • Чаша 800 мл

  Для додаткової зручності

 • Міні-подрібнювач 500 мл (загальний об'єм)

  Для легкої обробки будь-яких інгредієнтів

 • М’яка ручка, що не ковзає

  Ергономічний дизайн для поліпшеного контролю, навіть з мокрими руками.

 • Готуйте суміші бездоганної текстури та консистенції

  Спеціальний рух лез створює ефект "вихора", затягуючи шматочки інгредієнтів на леза - для однорідної текстури без грудочок.

 • Змішуйте навіть найтвердіші інгредієнти

  Леза із загартованої неіржавіючої сталі розташовані під оптимальним для нарізання кутом - для швидкого подрібнення найтвердіших інгредієнтів.

 • Насолоджуйтесь простим змішуванням

  Гострі, як бритва, леза, забезпечують оптимальну ефективність подрібнення для сумішей ідеальної текстури.

Технічні характеристики
Other features
Потужність 800  
Імпульсний режим    
Функція «Турбо»    
Налаштування швидкості 10  
Матеріал ніжки Нержавіюча сталь  
Знімна ніжка    
Мірна склянка    
Об'єм мірної склянки (мл) 800  ml
Подрібнювач    
Об'єм подрібнювача 500  ml
Ручка з м'яким покриттям    
Можливість очищення в посудомийній машині    
Кольори ЧОРНИЙ / ТЕМНО-СІРИЙ  
Поширені запитання
Щоб уникнути розбризкувань, занурьте міксер наполовину в страву, потім натисніть кнопку запуску. Наприкінці приготування спочатку зупиніть прилад, перш ніж вийняти його зі страви.
Не використовуйте ручний міксер у сковороді на плиті або для подрібнення горіхів (мигдаль, фундук та ін.), Сирого м'яса * або кубиків льоду * і не запускайте його в порожньому контейнері.
* для моделей зі змінними насадками, зазначені вище типи експлуатації можливі (див. інструкції до вашого ручного міксера).
Перша швидкість дуже корисна, коли ви починаєте щось змішувати, тому що це повільна швидкість, яка дозволяє уникнути розбризкувань. Поступово збільште швидкість в залежності від приготування вашої страви.
Ні, завжди відключайте пристрій перед будь-яким втручанням.
Всі аксесуари вашого ручного міксера можна мити в посудомийній машині, за винятком двигуна, який ви можете протерти вологою губкою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.