TEFAL OPTICHEF HB641138

OPTICHEF HB641138 Оптимальна робота, оптимальна продуктивність

Завдяки ручному блендеру Optichef від Tefal, насолоджуйтеся оптимальною роботою продуктивністю. Спеціально розроблена конструкція корпусу у формі купола та форма лез гарантує чудове та бездоганне змішування, а захист проти бризок забезпечує комфорт під час приготування. Готуйте безліч страв завдяки потужному мотору у 800 Вт та отримайте повний контроль завдяки 10 регульованими швидкостями для безперервного змішування. Скляна чаша на 800 мл та подрібнювач на 500 мл для подрібнення різноманітних інгредієнтів довершують бездоганний дизайн.

Довідка: HB641138

Ручний блендер Optichef: оптимальна робота, оптимальна продуктивність

Завдяки ручному блендеру Optichef від Tefal, насолоджуйтеся оптимальною роботою та продуктивністю. Спеціально розроблена конструкція корпусу у формі купола та форма лез гарантує чудове та бездоганне змішування, а захист проти бризок забезпечує комфортність під час приготування. Завдяки високопродуктивному мотору потужністю у 800 Вт легко приготувати безліч блюд і керувати процесом використовуючи інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні регулятор з 10 регульованими швидкостями. Захист від бризок і неслизька ручка забезпечують комфорт використання, а деталі, які можна мити в посудомийній машині полегшують процес очищення. Скляна чаша на 800 мл, подрібнювач на 500 мл для подрібнення різноманітних інгредієнтів довершують бездоганний дизайн.

У порівнянні з класичною технологією з 2 лезами.

Важлива інформація
 • Спеціально розроблена конструкція корпусу та лез

  Оптимальний потік, оптимальна продуктивність

 • Захист від бризок

  Надає весь необхідний комфорт для приготування.

 • Довговічний і потужний мотор

  Потужний мотор 800 Вт для бездоганного змішування та максимальної продуктивності

 • Захист від бризок

  Забезпечує весь необхідний комфорт для приготування їжі.

 • М'яка зручна ручка

  Ергономічний дизайн, для кращого контролю, навіть коли руки мокрі.

 • Чаша 800 мл 

  Для додаткової зручності.

 • Інтуїтивно зрозумілі змінні швидкості

  Регулюйте швидкість, не зупиняючи блендер, за допомогою простого у використанні регулятора.

 • Скляна чаша на 800 мл (загальна місткість)

 • Подрібнювач 500 мл (загальна місткість)

Технічні характеристики
Other features
Потужність 800  W
Імпульсний режим    
Функція «Турбо»    
Налаштування швидкості 10  
Матеріал ніжки Нержавіюча сталь  
Знімна ніжка    
Мірна склянка    
Об'єм мірної склянки (мл) 800  ml
Подрібнювач    
Об'єм подрібнювача 500  ml
Ручка з м'яким покриттям    
Можливість очищення в посудомийній машині    
Кольори БІЛИЙ  
Поширені запитання
Щоб уникнути розбризкувань, занурьте міксер наполовину в страву, потім натисніть кнопку запуску. Наприкінці приготування спочатку зупиніть прилад, перш ніж вийняти його зі страви.
Не використовуйте ручний міксер у сковороді на плиті або для подрібнення горіхів (мигдаль, фундук та ін.), Сирого м'яса * або кубиків льоду * і не запускайте його в порожньому контейнері.
* для моделей зі змінними насадками, зазначені вище типи експлуатації можливі (див. інструкції до вашого ручного міксера).
Перша швидкість дуже корисна, коли ви починаєте щось змішувати, тому що це повільна швидкість, яка дозволяє уникнути розбризкувань. Поступово збільште швидкість в залежності від приготування вашої страви.
Ні, завжди відключайте пристрій перед будь-яким втручанням.
Всі аксесуари вашого ручного міксера можна мити в посудомийній машині, за винятком двигуна, який ви можете протерти вологою губкою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.