TEFAL OPTICHEF HB643138

OPTICHEF HB643138 Оптимальна продуктивність!

Цей ергономічний ручний блендер здатний подрібнювати різні типи і обсяги продуктів. Висока потужність двигуна і широка варіативність швидкостей дає можливість реалізувати найсміливіші кулінарні фантазії. Компактний, надійний і тихий в роботі занурювальний блендер Tefal HB643138 не займе багато місця на кухні, але при цьому приємно здивує своєю функціональністю.

Довідка: HB643138

Ручний блендер Tefal HB643138

а допомогою пристрою можна швидко приготувати смачний крем, соус або ранковий вітамінний смузі. Дана модель — хороший вибір для тих, кому доводиться готувати часто, але відносно невеликими порціями. Щоб подрібнити м'ясо, овочі, фрукти і зелень, а потім вимити ручний блендер, знадобиться мінімум часу і зусиль. Ще однією перевагою погружного приладу є мобільність: змішувати, збивати і перемелювати продукти можна не тільки в спеціальній чаші, яка йде в комплекті, але і в іншому кухонному посуді. Наявність спеціальної шапочки на насадці блендера захищає від розбризкування під час приготування.   Основні характеристики і можливості   У наборі до Tefal HB643138 додатково додається подрібнювач на 0,5 л. Прилад також можна використовувати як міксер: в комплектацію входить зручний вінчик для збивання. Багато користувачів вважають багатофункціональні блендери гідною альтернативою громіздким кухонним комбайнам. Робочі компоненти блендера виконані з якісної нержавіючої сталі і придатні для багаторічної експлуатації. Завдяки потужності приладу і спеціальними режимами — імпульсного і турбо, міцні загартовані гострі леза з однаковим успіхом справляються з твердими (горіхи, сухарики, лід) і м'якими, ніжними продуктами (сир, відварені овочі). При роботі зі складними рецептами важлива можливість вибирати швидкість: грамотно регулюючи обороти, можна отримати ідеальну консистенцію сухих, рідких і інших сумішей. Tefal HB643138 відрізняє продумана конструкція та просте управління. Прилад зручний в роботі і не вимагає складного догляду, знімні деталі можна мити в посудомийній машині.   Щоб купити оригінальну побутову техніку Tefal, звертайтеся до наших офіційних партнерів, які вказані на сайті. Пам’ятайте, що тільки фірмова продукція торгової марки забезпечена офіційними гарантіями від Tefal.  

У порівнянні з класичною технологією з 2 лезами.

Важлива інформація
 • Ексклюзивна технологія Powelix

  Завдяки технології Powelix Blade ви отримуєте неймовірну гладкість, кремову текстуру і легке змішування навіть з самими твердими інгредієнтами! Насолоджуйтесь видатною продуктивністю на 30% швидше * для досягнення ідеальних результатів прямо у вас під рукою.

 • Оптимальна продуктивність

  Двигун потужністю 800 Вт для легкого змішування і максимальної продуктивності.

 • 20 швидкостей

  Інтуїтивно налаштовуйте швидкість, не зупиняючи блендер, за допомогою простого у використанні циферблата.

 • Захист від бризок

  Забезпечує весь необхідний комфорт для приготування.

 • М'яка, не ковзаюча ручка

  Ергономічний дизайн для кращого керування навіть тоді, коли руки мокрі.

 • 800 мл чаша (загальний об'єм)

  Для додаткового зручності.

 • Подрібнювач 500 мл (загальний об'єм)

  З легкістю порізати цілий ряд інгредієнтів.

 • Вінчик

  Для легкого збивання.

 • Отримайте ідеальну кремову текстуру

  Спіральна вихрова дія, яка затягує інгредієнти в леза для рівномірної текстури без шматочків.

 • Змішайте навіть найтвердіші інгредієнти

  Загартовані леза з нержавіючої сталі з оптимізованим кутом різання для обробки навіть жорстких інгредієнтів.

 • Насолоджуйтесь легким змішуванням

  Гострі ножі, що забезпечують оптимальну якість різання для надзвичайно плавних результатів.

Технічні характеристики
Other features
Потужність 800  W
Імпульсний режим    
Функція «Турбо»    
Налаштування швидкості 20  
Матеріал ніжки Нержавіюча сталь  
Знімна ніжка    
Мірна склянка    
Об'єм мірної склянки (мл) 800  ml
Подрібнювач    
Об'єм подрібнювача 500  ml
Вінчик    
Ручка з м'яким покриттям    
Можливість очищення в посудомийній машині    
Кольори WHITE SNOW & QUARTZITE  
Поширені запитання
Щоб уникнути розбризкувань, занурьте міксер наполовину в страву, потім натисніть кнопку запуску. Наприкінці приготування спочатку зупиніть прилад, перш ніж вийняти його зі страви.
Не використовуйте ручний міксер у сковороді на плиті або для подрібнення горіхів (мигдаль, фундук та ін.), Сирого м'яса * або кубиків льоду * і не запускайте його в порожньому контейнері.
* для моделей зі змінними насадками, зазначені вище типи експлуатації можливі (див. інструкції до вашого ручного міксера).
Перша швидкість дуже корисна, коли ви починаєте щось змішувати, тому що це повільна швидкість, яка дозволяє уникнути розбризкувань. Поступово збільште швидкість в залежності від приготування вашої страви.
Ні, завжди відключайте пристрій перед будь-яким втручанням.
Всі аксесуари вашого ручного міксера можна мити в посудомийній машині, за винятком двигуна, який ви можете протерти вологою губкою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.