TEFAL QUICKCHEF HB653838

QUICKCHEF HB653838 Безкомпромісна потужність, неймовірна легкість використання.

За допомогою ручного блендера Quickchef від Tefal можна відчути всі переваги від потужного змішування, не докладаючи при цьому жодних зусиль. Ексклюзивна технологія лез Powelix у поєднанні з потужним мотором у 800 Вт гарантує високоефективну роботу і щоразу бездоганну текстуру ваших сумішей. Регулюйте швидкість відповідно до свої потреб безпосередньо у процесі приготування завдяки 20 налаштуванням та інтуїтивно зрозумілій панелі керування. Захист від розбризкування та ручка, що не ковзає, забезпечують максимальний комфорт використання, а деталі, які можна мити в посудомийній машині - легке очищення.

Довідка: HB653838

Ручний блендер Quickchef: потужне змішування у ваших руках.

Потужний універсальний ручний блендер, здатний замінити кухонний міні-комбайн. Для цього приладу немає нездійсненних завдань — за його допомоги можна зробити пюре, коктейль і м'ясний фарш. Tefal HB653838 подрібнює фрукти, зелень, горіхи та навіть лід. Функціонал і характеристики До переваг цієї погружної моделі, яку можна використовувати і як міксер, відносяться висока продуктивність, надійність і хороша ергономіка. Прилад підходить для приготування холодних соусів і гарячих супів-пюре. Основні робочі елементи пристрою виконані з якісної нержавіючої сталі. Унікальна технологія лез дозволяє отримувати ідеальну текстуру будь-яких сумішей, а можливість вибирати швидкість з 20 доступних режимів гарантує повний контроль над процесом готування. Блендер TEFAL HB653838 поставляється з набором найпопулярніших насадок — міні-подрібнювачем і каплеподібним віночком для збивання. Цих інструментів досить, щоб приготувати улюблені страви з вашої книги рецептів. Догляд за блендером не вимагає зусиль: знімні елементи можна обполоснути під струменем води або відправити для ретельного очищення в посудомийку. Як купити? Нові колекції побутової техніки Tefal шукайте в магазинах партнерів бренду, які вказані на нашому сайті. Реальні фото, актуальні ціни та докладний опис товару можна побачити на сайтах інтернет-магазинів наших офіційних дистриб'юторів. Тільки оригінальна продукція забезпечена повноцінними сервісними гарантіями.

В порівнянні зі стандартною технологією - 2 леза.

Важлива інформація
 • Ексклюзивна технологія лез Powelix

  Завдяки технології лез Powelix, готуйте суміші з ідеально гладенькою, кремоподібною текстурою навіть з найтвердіших інгредієнтів. На 30% швидший* результат і вражаюча ефективність приготування.

 • Оптимальна ефективність

  Мотор потужністю 800 Вт для ефективного змішування без зусиль.

 • 20 налаштувань швидкості

  Налаштовуйте швидкість безпосередньо в процесі змішування завдяки інтуїтивно зрозумілі панелі керування.

 • Захист від розбризкування

  Робить процес приготування максимально комфортним.

 • М'яка ручка, що не ковзає

  Ергономічний дизайн - для ідеального контролю за процесом змішування, навіть з мокрими руками.

 • Чаша 800 мл (загальний об'єм)

  Для додаткової зручності

 • Міні-подрібнювач 500 мл (загальний об'єм)

  Для зручної обробки різноманітних інгредієнтів

 • Насадка-вінчик

  Для легкого змішування

 • Створюйте суміші ідеально гладенької текстури

  Спеціальний рух лез створює ефект "вихору", затягуючи інгредієнти на леза - для рівномірної текстури без грудочок

 • Змішуйте навіть найтвердіші інгредієнти

  Леза із загартованої неіржавіючої сталі розташовані під оптимальним кутом для нарізання - змішуйте навіть найтвердіші інгредієнти.

 • Насолоджуйтеся змішуванням без зайвих зусиль

  Гострі, як бритва, леза забезпечують ідеальний результат подрібнення для приготування сумішей ідеально гладенької текстури.

Технічні характеристики
Other features
Потужність KG  
Імпульсний режим    
Функція «Турбо»    
Налаштування швидкості 20  
Матеріал ніжки Нержавіюча сталь  
Знімна ніжка    
Мірна склянка    
Об'єм мірної склянки (мл) 800  ml
Подрібнювач    
Об'єм подрібнювача 500  ml
Міні-подрібнювач    
Вінчик    
Можливість очищення в посудомийній машині    
Книга рецептів у комплекті    
Кольори Темно-сірий/Металевий  
Поширені запитання
Щоб уникнути розбризкувань, занурьте міксер наполовину в страву, потім натисніть кнопку запуску. Наприкінці приготування спочатку зупиніть прилад, перш ніж вийняти його зі страви.
Не використовуйте ручний міксер у сковороді на плиті або для подрібнення горіхів (мигдаль, фундук та ін.), Сирого м'яса * або кубиків льоду * і не запускайте його в порожньому контейнері.
* для моделей зі змінними насадками, зазначені вище типи експлуатації можливі (див. інструкції до вашого ручного міксера).
Перша швидкість дуже корисна, коли ви починаєте щось змішувати, тому що це повільна швидкість, яка дозволяє уникнути розбризкувань. Поступово збільште швидкість в залежності від приготування вашої страви.
Ні, завжди відключайте пристрій перед будь-яким втручанням.
Всі аксесуари вашого ручного міксера можна мити в посудомийній машині, за винятком двигуна, який ви можете протерти вологою губкою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.