TEFAL QUICKCHEF HB656838

QUICKCHEF HB656838 Неймовірний блендер в ваших руках!

За допомогою ручного блендера Quickchef Tefal насолоджуйтеся оптимальною потужністю без будь-яких зусиль. Його ексклюзивна технологія Powelix в поєднанні з потужним двигуном потужністю 1000 Вт забезпечує високопродуктивне змішування і неймовірно плавні результати навіть для самих складних інгредієнтів - час від часу. З легкістю готуйте різноманітні страви і зберігайте повний контроль завдяки 20 безупинно регульованим швидкостям і інтуїтивно зрозумілому, простому у використанні циферблату. Крім того, захист від бризок і нековзна ручка забезпечують повний комфорт використання, а також безпечні для миття посуду деталі для легкого очищення.

Довідка: HB656838

Ручний блендер Quickchef: потужне змішування в ваших руках

Потужний, надійний і тихий прилад з міцної сталевої насадкою. Цей ручний блендер буде хорошим рішенням для тих, хто часто подрібнює і мікшує продукти у відносно невеликому обсязі.   Блендер TEFAL HB656838 відрізняють підвищена продуктивність і розширений діапазон вибору швидкостей — ідеальний набір для обробки інгредієнтів різної текстури і твердості.   Функціонал і характеристики   Перші страви, пюре, смузі і десерти — ця погружна модель впорається з різноплановими завданнями. Вибирайте будь-які рецепти, овочі, м'ясо, фрукти, склади різної температури. Ефективність блендера Tefal HB656838 забезпечує не тільки посилений мотор, а й унікальні леза Powelix, подрібнюючі суміші до найніжнішої однорідної консистенції.   Вхідні в комплект подрібнювач та віночок розширюють функціональність блендера до рівня міні-комбайна: тепер можна обійтися без міксера і ступки. Оптимальна ергономіка і продумана конструкція ручки забезпечують зручне захоплення і можливість легко вибирати швидкісний режим.   Для тих, хто планує щодня використовувати ручний блендер для приготування корисних коктейлів, є хороша новина: знімні частини пристрою можна без побоювань мити в посудомийній машині.   Як купити? Шукайте фірмові товари TEFAL в партнерських магазинах, які вказані на нашому сайті. Наші дистриб'ютори представляють нові продукти, реальні фото і опису. Тільки оригінальна кухонна техніка бренду забезпечена гарантіями від виробника.  

У порівнянні з класичною технологією з 2 лезами.

Важлива інформація
 • Ексклюзивна технологія Powelix

  Завдяки технології Powelix Blade ви отримуєте неймовірну гладкість, кремову текстуру і легке змішування навіть з самими твердими інгредієнтами! Насолоджуйтесь видатною продуктивністю на 30% швидше * для досягнення ідеальних результатів прямо у вас під рукою.

 • Оптимальна продуктивність

  Двигун потужністю 1000 Вт для легкого змішування і максимальної продуктивності.

 • 20 швидкостей

  Інтуїтивно налаштовуйте швидкість, не зупиняючи блендер, за допомогою простого у використанні циферблата.

 • Захист від бризок

  Забезпечує весь необхідний комфорт для приготування.

 • М'яка, не ковзаюча ручка

  Ергономічний дизайн для кращого керування навіть тоді, коли руки мокрі.

 • 800 мл чаша (загальний об'єм)

  Для додаткового зручності.

 • Подрібнювач 500 мл (загальний об'єм)

  З легкістю порізати цілий ряд інгредієнтів.

 • Вінчик

  Для легкого збивання.

 • Отримайте ідеальну кремову текстуру

  Спіральна вихрова дія, яка затягує інгредієнти в леза для рівномірної текстури без шматочків.

 • Змішайте навіть найтвердіші інгредієнти

  Загартовані леза з нержавіючої сталі з оптимізованим кутом різання для обробки навіть жорстких інгредієнтів.

 • Насолоджуйтесь легким змішуванням

  Гострі ножі, що забезпечують оптимальну якість різання для надзвичайно плавних результатів.

Технічні характеристики
Other features
Потужність 1000  W
Імпульсний режим    
Функція «Турбо»    
Налаштування швидкості 20  
Матеріал ніжки Нержавіюча сталь  
Знімна ніжка    
Мірна склянка    
Об'єм мірної склянки (мл) 800  ml
Подрібнювач    
Об'єм подрібнювача 500  ml
Вінчик    
Ручка з м'яким покриттям    
Можливість очищення в посудомийній машині    
Кольори Black / Inox  
Поширені запитання
Щоб уникнути розбризкувань, занурьте міксер наполовину в страву, потім натисніть кнопку запуску. Наприкінці приготування спочатку зупиніть прилад, перш ніж вийняти його зі страви.
Не використовуйте ручний міксер у сковороді на плиті або для подрібнення горіхів (мигдаль, фундук та ін.), Сирого м'яса * або кубиків льоду * і не запускайте його в порожньому контейнері.
* для моделей зі змінними насадками, зазначені вище типи експлуатації можливі (див. інструкції до вашого ручного міксера).
Перша швидкість дуже корисна, коли ви починаєте щось змішувати, тому що це повільна швидкість, яка дозволяє уникнути розбризкувань. Поступово збільште швидкість в залежності від приготування вашої страви.
Ні, завжди відключайте пристрій перед будь-яким втручанням.
Всі аксесуари вашого ручного міксера можна мити в посудомийній машині, за винятком двигуна, який ви можете протерти вологою губкою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.