TEFAL QUICKCHEF QUARTZITE HB65KD38 ICE CRUSH

QUICKCHEF QUARTZITE HB65KD38 ICE CRUSH Велика потужність та безліч можливостей

За допомогою ручного блендера Quickchef від Tefal насолоджуйтеся оптимальною потужністю без жодних зусиль. Завдяки високопродуктивному мотору потужністю 1000 Вт легко приготувати безліч страв і керувати процесом використовуючи інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні регулятор з 20 регульованими швидкостями. Захист від бризок і неслизька ручка забезпечують комфорт використання, а деталі, які можна мити в посудомийній машині полегшують процес очищення. Скляна чаша на 800 мл, лезо для подрібнення льоду, подрібнювач на 500 мл для подрібнення різноманітних інгредієнтів та насадка з вінчиком для збивання довершують бездоганний дизайн.

Довідка: HB65KD38

Ручний блендер Quickchef: Потужний блендер, що завжди під рукою

З цим блендером не страшний жоден кулінарний рецепт: універсальний занурювальний прилад швидко подрібнить, наріже та змішає продукти. У наборі до Tefal HB65KD38 додаються такі затребувані на кухні аксесуари, як подрібнювач, вінчик, а також насадка для льоду. Потужності пристрою досить, щоб переробити інгредієнти різної твердості і консистенції. Завдяки бездоганній збірці, високій надійності, функціональності і простоті експлуатації, компактний блендер Tefal HB65KD38 зміг заслужити прихильність споживачів у всьому світі.   Основні характеристики і можливості   Молочні коктейлі, супи-пюре, тісто на млинці і навіть м'ясний фарш: все це можна зробити швидко і без зайвих зусиль, якщо під рукою є ручний блендер Tefal. Він працює не менш ефективно і при цьому тихіше, ніж звичайний міксер — прилад гідно справляється і з простим омлетом, і з кондитерськими шедеврами. Дана модель дозволяє вибирати підходящу швидкість з 20 варіантів: такий діапазон в комбінації з режимами «турбо» та «імпульс» забезпечує ідеальну обробку різних продуктів. Ви отримаєте хорошу консистенцію пюре, крему, мусу, коктейлю або смузі. Серед інших переваг приладу — ергономічна прогумована ручка, леза з нержавіючої сталі з унікальним кутом заточки, місткі ємності робочих чаш. Щоб купити таку модель погружного блендера, вам потрібно звернутися в магазини наших офіційних дистриб'юторів, які вказані на сайті. Тільки там представлена ​​фірмова кухонна техніка Tefal, забезпечена повноцінними сервісними гарантіями.

*compared to our own classic 2 blades technology

Важлива інформація
 • Ексклюзивна технологія Powelix

  Насолоджуйтесь високою продуктивністю, завдяки 800 Вт мотору для легкого змішування, щоб швидко і просто підготувати цілий ряд страв

 • Оптимальна продуктивність

  Двигун потужністю 1000 Вт для легкого змішування і максимальної продуктивності.

 • Інтуїтивно зрозумілі змінні швидкості

  Регулюйте швидкість, не зупиняючи блендер, за допомогою простого у використанні регулятора.

 • М'яка, неслизька ручка

  Ергономічний дизайн, для кращого контролю, навіть коли руки вологі.

 • Скляна чаша на 800 мл (загальна місткість)

  Ергономічний дизайн, для кращого контролю, навіть коли руки мокрі.

 • Подрібнювач для льоду

  Стійкі зубчасті леза для ідеально дрібного дробленого льоду.

 • 800 мл стакан (загальна місткість)

  Для додаткової зручності.

 • Подрібнювач 500 мл (загальна місткість)

  Легко нарізати різні інгредієнти.

 • Вінчик

  Для легкого збивання.

 • Досягайте ідеальної кремоподібної текстури

  Спіральна вихрова дія, затягує інгредієнти в леза для рівномірної текстури без шматків.

 • Змішуйте навіть найскладніші інгредієнти

  Леза з нержавіючої сталі з оптимізованим кутом різання для обробки навіть складних інгредієнтів.

 • Насолоджуйтесь легким змішуванням

  Гострі, як бритва, леза, що забезпечують оптимальну продуктивність різання для кращих результатів.

Технічні характеристики
Other features
Потужність 1000  W
Імпульсний режим    
Налаштування швидкості 20  
Знімна ніжка    
Мірна склянка    
Об'єм мірної склянки (мл) 800  ml
Можливість очищення в посудомийній машині    
Кольори QUARTZITE & INOX  
Поширені запитання
Щоб уникнути розбризкувань, занурьте міксер наполовину в страву, потім натисніть кнопку запуску. Наприкінці приготування спочатку зупиніть прилад, перш ніж вийняти його зі страви.
Не використовуйте ручний міксер у сковороді на плиті або для подрібнення горіхів (мигдаль, фундук та ін.), Сирого м'яса * або кубиків льоду * і не запускайте його в порожньому контейнері.
* для моделей зі змінними насадками, зазначені вище типи експлуатації можливі (див. інструкції до вашого ручного міксера).
Перша швидкість дуже корисна, коли ви починаєте щось змішувати, тому що це повільна швидкість, яка дозволяє уникнути розбризкувань. Поступово збільште швидкість в залежності від приготування вашої страви.
Ні, завжди відключайте пристрій перед будь-яким втручанням.
Всі аксесуари вашого ручного міксера можна мити в посудомийній машині, за винятком двигуна, який ви можете протерти вологою губкою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.