TEFAL QUICKCHEF QUARTZITE HB65LD38

QUICKCHEF QUARTZITE HB65LD38 8 в 1 - багато можливостей без жодних зусиль

Ручний блендер Quickchef 8 в 1 від Tefal дозволяє готувати безліч разноманітних страв без жодних зусиль. Поєднання ексклюзивної технології Powelix і потужного мотору у 1000 Вт гарантує щоразу високоефективне змішування і гладеньку текстуру сумішей навіть з твердих інгредієнтів. Готуйте найрізноманітніші страви та повністю контролюйте процес завдяки 20 швидкостям та інтуїтивно зрозумілій панелі керування. Захист від розбризкування та ручка, що не ковзає, забезпечують максимальний комфорт використання, а деталі, що можна мити в посудомийній машині - просте очищення.

Довідка: HB65LD38

Ручний блендер 8 в 1 Quickchef: потужний блендер, що завжди під рукою

Потужний та невибагливий ручний блендер HB65LD38 отримав позитивні відгуки від різних категорій користувачів, включаючи молодих мам, яким потрібно щодня готувати пюре для малюків, і спортсменів, які регулярно вживають протеїнові коктейлі. Ця погружная модель з легкістю подрібнює продукти різної консистенції і ступеня твердості. Секрет приладу — в особливій технології лез і руху ріжучих елементів.   Основні характеристики і переваги   Споживачі називають оптимальним співвідношення ціна - якість блендера HB65LD38 та вважають його хорошим помічником на будь-якій кухні. Це універсальна модель, здатна замінити кухонний комбайн: прилад можна використовувати і для подрібнення пюре, і як міксер для збивання кремів та мусів, а також для нарізки різних продуктів, зазначених у рецептах. Блендер Tefal HB65LD38 поставляється з широким набором аксесуарів і насадок з нержавіючої сталі, які розширюють його функціональні можливості. Прилад оснащений ергономічною рукояткою з покриттям. Користувач може легко вибирати і змінювати режим і швидкість кулінарної обробки продуктів. Догляд за пристроєм простий — знімні елементи конструкції можна мити в посудомийній машині. Купити дану модель ручного блендера можна в магазинах наших офіційних партнерів, які вказані на сайті, з доставкою по всій Україні.

У порівнянні з класичною технологією 2 лез

Важлива інформація
 • Ексклюзивна технологія лез Powelix

  Завдяки технології лез Powelix, з легкістю змішуйте навіть найтвердіші інгредієнти до ідеально гладенької, кремоподібної текстури.

  До 30% швидше змішування * - не гайте часу на зайві процеси!

 • Оптимальна ефективність

  Мотор 1000 Вт для максимально ефективного змішування без зайвих зусиль.

 • 20 налаштувань швидкості

  Інтуїтивно налаштовуйте швидкість без зупинки блендера за допомогою легкої у використанні панелі керування.

 • Захист від розбризкування

  Забезпечує необхідний комфорт при приготуванні

 • М'яка ручка, що не ковзає

  Ергономічний дизайн для бездоганного контролю за процесом приготування, навіть коли руки мокрі.

 • Чаша 800 мл (загальний об'єм)

  Для додаткової зручності

 • Міні-подрібнювач 500 мл (загальний об'єм)

  Для швидкого подрібнення багатьох інгредієнтів.

 • Насадка-вінчик

  Для зручного збивання

 • Досягайте ідеально гладенької кремоподібної текстури.

  Спеціальна технологія руху створює ефект "вихору", затягуючи шматочки інгредієнтів на леза, гарантуючи бездоганну однорідну текстуру суміші без грудочок.

 • Подрібнюйте навіть найтвердіші інгредієнти

  Леза із загартованої неіржавіючої сталі, розташовані під оптимальним кутом для нарізання, легко впораються із найтвердішими інгредієнтами.

 • Насолоджуйтесь змішуванням без зайвих зусиль

  Гострі, як бритва, леза забезпечують ідеальний результат змішування для гладенької текстури сумішей

 • Кухонний комбайн об'ємом 3 літри

  НОВИЙ кухонний комбайн 5 в 1 (натирання, подрібнення, замішування або нарізання) для приготування будь-яких страв. Загальний об'єм 3 літри (2 літри робочого об'єму). Постачається разом з лопаткою.

Технічні характеристики
Other features
Імпульсний режим    
Функція «Турбо»    
Налаштування швидкості 20  
Матеріал ніжки Нержавіюча сталь  
Знімна ніжка    
Мірна склянка    
Об'єм мірної склянки (мл) 800  ml
Подрібнювач    
Об'єм подрібнювача 500  ml
Вінчик    
Ручка з м'яким покриттям    
Можливість очищення в посудомийній машині    
Поширені запитання
Щоб уникнути розбризкувань, занурьте міксер наполовину в страву, потім натисніть кнопку запуску. Наприкінці приготування спочатку зупиніть прилад, перш ніж вийняти його зі страви.
Не використовуйте ручний міксер у сковороді на плиті або для подрібнення горіхів (мигдаль, фундук та ін.), Сирого м'яса * або кубиків льоду * і не запускайте його в порожньому контейнері.
* для моделей зі змінними насадками, зазначені вище типи експлуатації можливі (див. інструкції до вашого ручного міксера).
Перша швидкість дуже корисна, коли ви починаєте щось змішувати, тому що це повільна швидкість, яка дозволяє уникнути розбризкувань. Поступово збільште швидкість в залежності від приготування вашої страви.
Ні, завжди відключайте пристрій перед будь-яким втручанням.
Всі аксесуари вашого ручного міксера можна мити в посудомийній машині, за винятком двигуна, який ви можете протерти вологою губкою.
Дотримуйтеся інструкцій, наведених у посібнику користувача, щодо ввімкнення приладу, а потім підключіть інший прилад до мережевої розетки, щоб переконатися, що вона працює. Якщо прилад усе одно не працює, не намагайтеся розібрати або відремонтувати прилад власноруч, замість цього зверніться в авторизований сервісний центр.
Не використовуйте прилад. Щоб уникнути небезпеки, треба замінити шнур в авторизованому сервісному центрі.
Ваш прилад містить цінні матеріали, що можна видобути або використати ще раз. Залиште його на міському пункті збирання відходів.
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.
Якщо вам здається, що якихось частин бракує, зателефонуйте до центру обслуговування покупців, і ми допоможемо вам знайти прийнятне рішення.