CHEFCLUB СКОВОРОДА ДЛЯ МЛИНЦІВ 19 СМ Chefclub

СКОВОРОДА ДЛЯ МЛИНЦІВ 19 СМ Chefclub Щоразу виграшні млинці

Зробіть кожен день млинцевим! Від класичних солодких і солоних млинців до більш оригінальних варіантів — правильна сковорода має ключове значення. Відкрийте для себе сковороду для млинців Tefal Chefclub, випущену обмеженим тиражем, яка зробить кожне частування особливою подією. Ця незамінна кухонна сковорода з ексклюзивним дизайном має високоефективне антипригарне покриття, яке гарантує, що ваші млинці ніколи більше не прилипнуть до сковороди. Крім того, вона має ідеальну форму, щоб млинець було легко перевертати і подавати на стіл, тож щоразу ви отримуєте чудові результати!

Довідка: E5140102

Ідеальні млинці щодня!

Ніщо так не тішить, як стопка домашніх млинців! Сковорода для млинців Tefal Chefclub дозволяє ідеально приготувати тонкі золотисті млинці. Ця кухонна сковорода, випущена обмеженим тиражем, прикрашена ексклюзивним декором у вигляді веселих персонажів Chefclub, які приносять нотку жартівливості під час їжі. А також вона сконструйована, щоб перевертати млинці на одному диханні! Від класичних солодких та солоних страв до оригінальних нових рецептів – секрет криється у високоефективному антипригарному покритті та інноваційній технології Thermo-Signal™, яка сигналізує про точний момент початку приготування млинців – для гарантованого ідеального результату. Tefal Chefclub сумісний з усіма плитами, включаючи індукційні, і щоразу обіцяє виграшні млинці! У Tefal ми виробляємо продукти для домашньої кухні з особливою ретельністю вже понад 60 років. З самого початку нами рухало постійне прагнення інновацій та створення безпечних, високопродуктивних продуктів з безкомпромісними стандартами якості, дбайливим ставленням до навколишнього середовища та скороченням відходів. Наші продукти гарантовано не містять PFOA, кадмію та свинцю і виробляються з французьким досвідом та майстерністю.
Важлива інформація
 • Антипригарне покриття

  Створене для максимальної зручності та надійної роботи, високоякісне антипригарне покриття спрощує приготування їжі та щоденне очищення.

 • Безпечне антипригарне покриття

  У рамках нашої відданості безкомпромісним стандартам безпеки всі наші антипригарні покриття, що контактують з харчовими продуктами, не містять PFOA, свинцю та кадмію. Випробування проводяться зовнішніми незалежними лабораторіями з суворішим контролем, ніж ті, які вимагаються чинними правилами щодо контакту з харчовими продуктами.

 • Індикатор нагріву Thermo-Signal™

  Покращена технологія Thermo-Signal™ стає повністю червоною, коли сковорода досягає ідеальної початкової температури, що забезпечує смачні страви з ідеальним кольором та текстурою.

 • Веселе верхнє покриття

  Ексклюзивне верхнє покриття із зображенням персонажів Chefclub — ідеальний штрих, для веселощів всієї родини.

 • Ідеальна форма

  Для неземних млинців, ідеально приготовлених до золотистого кольору

 • Заклепована ручка

  Завдяки надміцним заклепкам міцна ручка без зазорів забезпечує підвищену безпеку та довговічність з плином часу, а міцне та зручне захоплення має вирішальне значення.

 • Повна сумісність

  Повністю сумісна з усіма плитами для повної універсальності: газовими, електричними, керамічними та індукційними.

 • Легко чистити

  Відкрийте для себе кухонний посуд з високоефективним антипригарним покриттям усередині та зовні, розроблений для задоволення всіх ваших повсякденних потреб у приготуванні їжі, для легкого очищення та зручного приготування їжі.

 • Зроблено у Франції

  Розроблено та вироблено повністю у Франції відповідно до найвищих стандартів якості, що гарантує найвищу майстерність та професіоналізм.

 • Бренд посуду №1 в світі*

  Tefal наполегливо працює, щоб забезпечити ідеальні результати приготування — це ще одна причина вибрати Tefal! [*Джерело: Euromonitor International Limited, видання для дому та саду 2019 року, роздрібна вартість бренду RSP, дані 2018 року]

Інструкції з експлуатації