TEFAL СКОВОРОДА ДЛЯ МЛИНЦІВ 25 СМ Generous Cook

СКОВОРОДА ДЛЯ МЛИНЦІВ 25 СМ Generous Cook Глибока форма для щоденного приготування

Сковорода для млинців Tefal Generous Cook дозволяє приготувати смачні млинці легко та просто! Від пишних і золотисто-коричневих до абсолютно неймовірних, її широка форма та практичне антипригарне покриття впораються з приготуванням усіх типів апетитних млинців. А завдяки спеціальній індукційній технології та зручному індикатору нагрівання ви щоразу насолоджуватиметеся швидкими ідеальними результатами!
 

Від освоєння класичних млинців на пахті до більш винахідливих варіантів - правильна сковорода є ключовою. Відкрийте для себе сковороду для млинців, завдяки якій кожен сніданок стане особливою подією.

Довідка: C2773853

Сковорода Tefal Generous Cook

Незалежно від того, чи використовуєте ви готову суміш або починаєте з нуля, сковорода для млинців Tefal Generous Cook стане ідеальним рішенням для смачних млинців, які сподобаються всім. Секрет криється в її широкій, щедрій формі, яка робить пишні золотаво-коричневі млинці з ідеальною текстурою легко — прекрасний завершальний штрих до будь-якого сніданку. Міцне та безпечне титанове антипригарне покриття робить її використання легким, а вдосконалена індукційна технологія Thermo-Fusion™ забезпечує швидке нагрівання та рівномірний результат. На сковородах є навіть індикатор нагріву Thermo-Signal™, який змінює колір, коли час починати готувати, - щоразу для ідеального результату. Сумісна з усіма плитами, включаючи індукційні, сковорода Generous Cook подбає про вас та ваших близьких! Ця необхідна сковорода для млинців гарантує, що пишні золотаво-коричневі млинці завжди будуть ідеально приготовані. Відкрийте для себе творіння нового рівня, які виходять далеко за рамки пахти: млинці з солодкої картоплі з рикоттою, оладки з буряка та куркуми, рецепти без глютену або використовуйте її як сковороду для млинців для солодких і солоних млинців, які додадуть вишукані французькі нотки у ваше повсякденне приготування.   У Tefal ми виробляємо продукти для домашньої кухні з особливою ретельністю вже понад 60 років. З самого початку нами рухало постійне прагнення до інновацій та створення безпечних, високопродуктивних продуктів з безкомпромісними стандартами якості, дбайливим ставленням до навколишнього середовища та скороченням відходів. Наші продукти гарантовано не містять PFOA, кадмію та свинцю і виробляються з французьким досвідом та майстерністю.
Важлива інформація
 • Титанове антипригарне покриття

  Завдяки титановому антипригарному покриттю Tefal гарантує чудову антипригарну дію день за днем. Будьте готові насолоджуватися збереженням інгредієнтів під час приготування та легким очищенням!

 • Безпечне антипригарне покриття

  У рамках нашого прагнення до здорового приготування їжі з безкомпромісними стандартами безпеки всі наші антипригарні покриття не містять PFOA, свинцю та кадмію — для повного спокою. (Більш суворий контроль, ніж той, який вимагається згідно з діючими правилами контакту з харчовими продуктами. Відсутність PFOA відповідно до чинних норм. Відсутність свинцю, кадмію (без Pb, Cd) означає відсутність навмисного додавання Pb і Cd у покриття та не виявлення тестами, проведеними зовнішні лабораторії).

 • Ідеальна форма

  Для надзвичайних млинців, приготованих до золотисто-коричневого кольору

 • Передова індукційна технологія

  Завдяки своїй основі Thermo-Fusion™ Tefal забезпечує швидкий і оптимальний розподіл тепла по всій сковороді для ідеального приготування їжі.

 • Технологія Thermo-Signal™

  Технологія THERMO-SIGNAL™ показує ідеальну температуру для початку приготування, що гарантує ідеальну текстуру, колір і смак для смачних та насичених страв щодня.

 • Всі види варильних поверхонь + індукційні

  Підходить для всіх плит, включаючи індукційні (газових, електричних, керамічних, індукційних) для повної універсальності.

 • Вироблено у Франції

  Сковороди розроблені та виготовлені у Франції з урахуванням багаторічного досвіду найкращих майстрів.

 • Tefal - виробник посуду №1  у світі*

  Tefal докладає усіх зусиль для забезпечення ідеальних результатів приготування щоразу, як ви заходите на кухню - а це ще одна причина обрати Tefal!* Джерело: дані Euromonitor International Limited, Home and Garden 2019 edition, brand retail value RSP, 2018.

 • Енергоефективне приготування

  Еко-порада: Удосконалена технологія Thermo-Signal™ забезпечує точну температуру для початку ідеального обсмажування, гарантуючи, що енергія не буде витрачена марно через надто тривале нагрівання вашого посуду.

 • Швидші результати приготування

  Еко-порада: Розрізаючи їжу на менші шматочки, ви досягаєте швидших результатів приготування, скорочуючи час і енергію.

 • Економте енергію на плиті

  Еко-порада: Переконайтеся, щоб під час приготування уся зона нагріву була покрита основою сковороди, для більш енергоефективного приготування щодня.

 • Екологічно чисте приготування їжі

  Еко-порада: серія TEFAL дозволяє готувати без додавання масла. Це корисно для вашого здоров’я, а також для навколишнього середовища. Зменшення споживання тваринного білка є ключовим для зменшення нашого впливу на навколишнє середовище. Це включає в себе молочні продукти, такі як вершкове масло.

Інструкції з експлуатації