TEFAL Сковорода ВОК 28 СМ XL Intense

Сковорода ВОК 28 СМ XL Intense Особливо стійке антипригарне покриття

Сковорода Tefal XL Intense робить все
 найкраще з домашньої кухні доступним, пропонуючи щедрі страви та ідеальний формат для смачних фрі, азіатської локшини та багато іншого. Оцініть зручність високостійкого антипригарного покриття, що забезпечує вражаючу довговічність і легке очищення, з передовою технологією THERMO-SIGNAL ™ для бездоганних результатів - і все це у великому форматі XL, достатньому для приготування смачної їжі для всієї родини на кожен день.

Довідка: C3841953

Сковорідка WOK Tefal XL Intense: Готуйте 
смачну та здорову їжу

Відкрийте для себе ідеальну сковороду WOK: колекція посуду Tefal XL Intense створена для задоволення усіх ваших щоденних потреб в приготуванні піщи, поєднуючи довговічну продуктивність з великими розмірами для ситних страв щодня. Все, що потрібно для смачної і здорової кухні, знаходиться в межах досяжності: супер стійке антипригарне покриття - дуже міцне, екологічно чисте, зменшує споживання енергії і вимагає менше води для очищення. Удосконалена технологія THERMO-SIGNAL ™ для бездоганних результатів, ви завжди знаєте, коли буде ідеальний старт для приготування їжі. А також індукційне дно, для забезпечення ідеально однорідних результатів. Все це завдяки великому розміру XL, створеному для задоволення потреб навіть для самих голодних сімей. Ця проста у використанні сковорода додасть здоровий вигляд вашим повсякденним стравам - курка-гриль на додаток до ідеального салату Цезар, чарівні кесадільї, апетитні сковороди для сніданку, які виводять пізні сніданки на абсолютно новий рівень, і багато іншого - для універсального і здорового домашнього приготування страв з безкомпромісним смаком. У Tefal ми дбаємо про вас уже більше 60 років. З самого початку ми керуємося постійним бажанням впроваджувати інновації і створювати абсолютно безпечні і високоефективні продукти з повагою до довкілля. Вони гарантовано не містять PFOA, кадмію і свинцю і виготовляються з нашим французьким досвідом.
Важлива інформація
 • Титанове антипригарне покриття

  Високоякісне антипригарне покриття надзвичайно міцне та стійке завдяки ультрасильній структурі та захисному Титановому покриттю.

 • 100% безпечне антипригарне покриття  

  0% ПФОК, 0% свинцю, 0% кадмію * * Суворіший контроль, ніж той, що вимагається чинними законодавчими нормами до виробів, що контактують з їжею. Відсутність свинцю та кадмію (без Pb та Cd) означає відсутність навмисного додавання Pb і Cd у покриття. Немає міграції при рівні 0,005 мг / кг

 • THERMO-SIGNAL™

  Технологія THERMO-SIGNAL ™ вказує на ідеальну температуру для початку приготування та гарантує  ідеальну текстуру, колір та смак для смачних та ароматних страв щодня.

 • Ідеально підходить для смаження  

  Глибока форма робить приготування смачних смажених страв простішим, ніж будь-коли.

 • Diffusion base

  Завдяки своїй основі Diffusion base тепло добре розподіляється по всій сковороді для відмінного  та рівномірного приготування.

 • Ергономічна ручка   

  Досягніть повного контролю за допомогою ручки, розробленої  для комфорту та точності, з покращеною ергономічністю та міцним захопленням.

 • Сумісність з варильними поверхнями: всіма, крім індукційних.  

  Cумісна з усіма типами варильних поверхонь, окрім індукційних (газовими, електричними та керамічними).

 • Вироблено у Франції  

  Сковороди розроблені та виготовлені у Франції з урахуванням багаторічного досвіду найкращих майстрів.

 • Tefal - виробник посуду №1 у світі*  

  Tefal докладає усіх зусиль для забезпечення ідеальних результатів приготування щоразу, як ви заходите на кухню - а це ще одна причина обрати Tefal!* Джерело: дані Euromonitor International Limited, Home and Garden 2019 edition, brand retail value RSP, 2018.

 • ЕКО-ПОРАДА: Енергоефективне приготування їжі

  Удосконалена технологія Thermo-Signal® пропонує точну початкову температуру для ідеального обсмажування, гарантуючи відсутність втрат енергії через занадто тривалого нагрівання посуду.

 • ЕКО-ПОРАДА: більш швидке приготування

  Поділ їжі на більш дрібні шматочки забезпечує більш швидке приготування, скорочуючи час і енергію.

 • ЕКО-ПОРАДА: економте енергію на плиті

  Переконайтеся, що ви використовуєте відповідну для вашої плити плиту при приготуванні їжі, щоб вся зона нагріву була покрита основою для більш енергоефективного приготування їжі кожен день.

 • ЕКО-ПОРАДА: Екологічне приготування їжі

  Асортимент TEFAL дозволяє готувати без додавання масла. Це корисно не тільки для здоров'я, але і для навколишнього середовища. Зниження споживання тваринного білка - ключ до зниження нашого впливу на навколишнє середовище. Сюди входять молочні продукти, такі як масло.

Технічні характеристики
Product family Сковорода-вок  
Розмір 28 CM  
Матеріал Алюміній  
Сумісність з варильними поверхнями ГАЗОВІ-ЕЛЕКТРИЧНІ-КЕРАМІЧНІ-ГАЛОГЕННІ  
Можливість очищення в посудомийній машині Так  
Внутрішнє покриття / обробка Антипригарне покриття  
Назва внутрішнього покриття TITANIUM 2X  
Зовнішнє покриття / обробка Антипригарне покриття  
Розприскувач Так  
Тип рукоятки Фіксований  
Індикатор оптимальної температури приготування Thermo-Spot Так  
77.40  mm
Обсяг каструлі 3.6  L
Діаметр нижній частині (що знаходиться в контакті з нагрівальної (робочої) поверхнею 12.5  cm
Coating characteristic PFOA Free  
Cooking surface Non stick  
Cooking style Easy cooking  
Coating durability (for Pans) X2  
Product specificity Little to no fat cooking  
Diameter cm / Nb of people (for Pans) 28 cm / 4-5 people  
Removable handle No  
Інструкції з експлуатації
Поширені запитання
Для приготування їжі в духовці можна використовуватися тільки сковороди, ковші і сотейники лінійки Ingenio зі знімними ручками, при цьому знімні ручки повинні бути попередньо зняті. Посуд ніколи не повинен використовуватися в мікрохвильових печах і аерогрилях.
Сковороди: від 140 ° C до 195 ° C
Сковороди для млинців: від 165 ° C до 240 ° C
Це оптимальна температура для обсмажування і готування. Даний індикатор дозволяє готувати більш здорову їжу при ідеальній температурі.
• Використовуйте кухонні аксесуари, виготовлені з пластику або дерева, для деяких виробів передбачено використання кухонного приладдя з металу, за винятком ножів і вінчиків (керуйтеся рекомендаціями, наведеними на упаковці або в інструкції, що додається до виробу).
• Не ріжте їжу безпосередньо на сковороді.
• Не шкребіть по поверхні з антипригарним покриттям. Наявність незначних пошкоджень і подряпин на поверхні абсолютно нормально і ніяк не впливає на якість приготування їжі.
• Після приготування їжі уникайте повного випаровування і не залишайте сковороду на розігрітій конфорці.
• Завжди вибирайте електричну конфорку відповідного розміру і стежте за тим, щоб полум'я газової плити ледь торкалося дна сковороди і не піднімалося по бокам сковороди.
• Під час приготування їжі не залишайте сковороду без нагляду.
• Перед миттям дочекайтеся повного охолодження сковороди.
• Помийте сковороду гарячою водою з рідиною для миття посуду. Протріть насухо і змастіть антипригарне покриття невеликою кількістю олії перед першим використанням. Видаліть надлишки олії.
• Після кожного використання кухонний посуд слід мити і протирати.
Деформація сковороди може бути пов'язана з температурним ударом (перегрів порожньої сковороди, переміщення гарячої сковороди під холодну воду або на холодну поверхню і ін.).
Перш ніж мити сковороду, почекайте, поки вона охолоне до кімнатної температури.
При використанні деформованої сковороди знижується якість приготування їжі.
Сковороди ніколи не повинні використовуватися в мікрохвильових печах.
Під час використання посуду слід дотримуватися рекомендацій, зазначених на упаковці або в інструкції, що додається до виробу.

Залежно від виду продукції допускається використання більшості металевих аксесуарів, за винятком ножів, виделок і вінчиків. Однак будь-які металеві аксесуари повинні використовуватися з дотриманням запобіжних заходів. Уникайте використання гострих предметів, а також не ріжте їжу безпосередньо на сковороді. Антипригарне покриття слід берегти від механічних пошкоджень.

Однак для продовження терміну служби сковороди або ковша ми наполегливо рекомендуємо відмовитися від використання металевих аксесуарів. Перевагу слід віддавати виробам із пластику або дерева.
Ні. Приготування їжі при високій температурі не скорочує час готування і абсолютно не сприяє підвищенню якості їжі, тому наполегливо рекомендуємо готувати їжу при середній температурі. Ще одним аргументом на користь даного температурного режиму є той факт, що приготування їжі при високій температурі може викликати пошкодження антипригарного покриття.
Для продовження терміну служби покриття потрібно додавати невелику кількість олії при смаженні або приготуванні на грилі. При варінні чи під час тушкування олію додавати необов'язково.
Сковорода з антипригарним покриттям:
Посуд з антипригарним покриттям спеціально передбачений для захисту продуктів від пригорання. Однак сковороди і ковші потребують належного догляду. Для цього, будь ласка, дотримуйтесь наступних рекомендацій: перед першим використанням змажте сковороду / ківш невеликою кількістю олії, потім помийте і протріть насухо. Час від часу повторюйте дану процедуру, якщо сковорода / ківш регулярно миється в посудомийній машині. Також необхідно уникати надмірного нагрівання і появи подряпин, зокрема пов'язаних з використанням металевих аксесуарів (кухонних лопаток, половников) і / або очищенням за допомогою кухонної губки.

Сковорода з керамічним покриттям:
Антипригарне керамічне покриття менш ефективне і менш довговічне в порівнянні з класичним ПТФЕ-покриттям. При приготуванні їжі рекомендується використовувати більше масла або жиру. При митті потрібно застосовувати трохи більше зусиль і більше рідини для миття посуду. У разі пригорання їжі, замочіть посуд у мильному розчині, бажано з додаванням невеликої кількості оцту.
Згодом на поверхні керамічного покриття з'являються плями, що не виводяться. Це ніяк не впливає на характеристики посуду і не є небезпечним для здоров'я.

Посуд із нержавіючої сталі:
Щоб їжа не прилипала під час приготування у посуді з нержавіючої сталі, слід прогрівати сковороду й готувати на малому вогні. Розігрівайте сковороду на малому чи середньому вогні протягом 1–2 хвилин. Перевірте готовність сковороди до приготування їжі краплею води — вона почне стрибати на поверхні. Коли сковорода розігріта, налийте 2–3 чайні ложки олії або достатню кількість, щоб покрити дно. Перш ніж смажити їжу радимо висушити її від води та переконатися, що вона має кімнатну температуру. Викладаючи їжу на сковороду переконайтеся, що вона рівномірно шкварчить на поверхні контакту. Це означає, що їжа смажиться по всій поверхні, внаслідок чого виникає природній бар'єр, який запобігає прилипанню. Залиште їжу смажитися, та не пересувайте її до повного приготування. На засмаженій поверхні будуть карамелізуватися природні сахариди, розповсюджуючи смачні аромати та здіймаючи продукт над поверхнею сковороди. Якщо при першому контакті звук є більш тріскучій, це може означати надмірне нагрівання, внаслідок чого їжа може прилипати.
НІКОЛИ не використовуйте антипригарні спреї.
Сковорода з антипригарним покриттям:
Досить просто помити сковороду водою з використанням засобу для миття посуду.
Після кожного використання сковороду слід помити, видаливши залишки жиру з поверхні. Якщо сковороду просто протерти паперовим рушником або оболоснути водою, частина жиру може залишитися на поверхні і пригоріти під час подальшого використання, що може спричинити появу плям у майбутньому.
Сковороду з антипригарним покриттям не можна мити з використанням абразивного порошку або абразивної губки. Нейлонова губка ідеально підійде для очищення внутрішньої і зовнішньої поверхні сковороди.

Сковорода з керамічним покриттям:
Сковороду з керамічним покриттям рекомендується мити вручну водою з м'яким миючим засобом. Це дозволить надовго зберегти її якості.
Якщо після приготування класичних страв не вдається відмити сковороду, залийте її водою, додайте трохи оцту і нагрівайте. За допомогою розчину води і оцту очистіть сковороду. Потім ретельно промийте сковороду, протріть насухо і змастіть невеликою кількістю олії, наприклад, соняшниковою. Ваша сковорода стане як нова.
Якщо пригорілий бруд не відмивається, замочіть сковороду спочатку в гарячій воді зі знежирюючим засобом для миття посуду. Потім, в разі необхідності, помийте сковороду з використанням пластикової губки і невеликої кількості рідкого миючого засобу.

Посуд із нержавіючої сталі:
Для повсякденного миття достатньо використовувати теплу мильну воду. Радимо ретельно вимити сковороду щоразу після використання, тому що від залишків їжі утворюється плівка, яка спричинятиме змінення барви та прилипання.
Щоб позбавитися від залишків їжі чи зміни барви й утворення плям внаслідок роботи із занадто високою температурою, радимо скористатися засобом для миття посуду з нержавіючої сталі та міді. Його можна використовувати для миття внутрішньої та зовнішньої поверхні.
Якщо ваша вода має високий вміст заліза, може з'явитися іржавий наліт. Щоб позбавитися від нього, скористайтеся засобом для миття посуду з нержавіючої сталі та міді.
Деякі частини приладу можна мити в посудомийній машині, а деякі ні.

Сумісність із посудомийною машиною:
 • Чаша/сковорода: Щоб продовжити термін служби вашого виробу, ми рекомендуємо лише ручне миття. У разі використання посудомийної машини бажано використовувати м'які миючі засоби, як-от рідина, гель або порошок, а не таблетки або саше. Деякі частини можуть тьмяніти й знебарвлюватися через вплив агресивних миючих засобів. Наша гарантія не поширюється на цей тип зносу.

 • Спеціальна ручка (наприклад, дерев'яні або знімні ручки, як-от Ingenio): НІ, тільки ручне миття, рекомендується використання неабразивної губки.

 • Кришка для готування їжі (за винятком ручки магнітного типу): ТАК.

 • Знімні ручки магнітного типу для кришки: НІ, це може призвести до утворення іржі.

 • Герметична кришка для зберігання: НІ, це може призвести до деформації.

Щоб подовжити термін служби вашої сковороди, рекомендується ручне миття з використанням неабразивної губки. Для миття в посудомийній машині бажано використовувати м'які миючі засоби, наприклад рідину або гель.
Загалом ручки можуть розхитатися внаслідок регулярного нагрівання і охолодження кріплень. В такому випадку акуратно підтягніть кріплення за допомогою відповідної викрутки, при цьому не закручуйте гвинти занадто туго.
• Причиною цього можуть стати пригорілі залишки їжі. Для усунення такого нальоту досить замочити сковороду на ніч з невеликою кількістю рідини для миття посуду. Після цього акуратно почистіть сковороду харчовою содою з невеликою кількістю води за допомогою спеціальної м'якої губки для антипригарних покриттів. Потім для відновлення властивостей антипригарного покриття нанесіть невелику кількість рослинної олії і рівномірно розподіліть її по всій поверхні за допомогою паперового рушника.
• Пошкодження антипригарного покриття може бути спричинено перегрівом сковороди. Регулярний перегрів сковороди може знизити ефективність покриття. На сковороді є червоний індикатор температурного нагріву Thermo-spot, який дозволяє визначити, коли сковорода досягає ідеальної температури для приготування їжі. Коли індикатор стає рівномірно забарвленим в яскраво-червоний колір, зменшіть температуру для приготування їжі до помірного температурного режиму. Не продовжуйте розігрівати сковороду на високій температурі, щоб уникнути перегріву сковороди і антипригарного покриття.
• Після кожного миття в посудомийній машині змастіть антипригарне покриття рослинною олією, це дозволить захистити покриття від пересихання і збереже його в ідеальному стані.
• Причиною деформації дна може бути використання сковороди на дуже високій температурі або на невідповідному джерелі нагрівання.
• Ніколи не заливайте гарячу сковороду холодною водою і не занурюйте гарячий посуд в холодну воду. Різка зміна температури може призвести до деформації металу і викривлення дна сковороди.
Будбте обережними при використанні сковороди, особливо маленького діаметру, на газових конфорках з різною кількістю опор. Може знадобитися спеціальна підставка, яка поставляється більшістю виробників або може бути придбана окремо.
Надмірне зовнішнє зусилля, наприклад, падіння або удар, може стати причиною деформації каструлі/сковороди. (Під впливом тепла в процесі приготування каструля/сковорода не деформується.)
Ні. Посуд Tefal / T-fal з антипригарним покриттям не містить перфтороктанову кислоту (ПФОК). Це підтверджують результати регулярних перевірок, проведених незалежними лабораторіями, в ході яких готова продукція контролюється на відсутність перфтороктановой кислоти (ПФОК). З 2003 року в різних країнах світу незалежні лабораторії регулярно проводять дослідження продукції (Aromalyse та Ianesco у Франції, TüvSud у Гонконзі та SGS у Китаї). Результати проведених досліджень систематично доводять відсутність ПФОК у виробах Tefal / T-fal з антипригарним покриттям.
Ні. Антипригарне покриття наноситься виключно в процесі виробництва посуду.
При нормальному використанні в домашніх умовах антипригарне покриття зношується вкрай рідко. Належне використання та відповідний догляд забезпечують довговічність виробу. У більшості випадків зношування антипригарного покриття викликане перегрівом, наявністю подряпин та/чи очищенням з використанням абразивних засобів.
Одним із заходів, передбачених Tefal / T-fal щодо інформування про якість продукції, є нанесення екологічного маркування «Здоров'я і екологічність» на вироби Tefal / T-fal з антипригарним покриттям. Компанія запроваджує відповідний підхід, пояснюючи відсутність ПФОК, свинцю і кадмію в покриттях Tefal / T-fal, а також гарантує безпеку посуду з антипригарним покриттям для навколишнього середовища і здоров'я людей. Екологічне маркування наноситься на підставі результатів регулярних досліджень, проведених незалежними лабораторіями в багатьох країнах світу (INERIS у Франції, ASAHI GLASS FLUOROPOLYMERS в Великобританії, FABES Labs в Німеччині, MB Labs в Канаді, SGS в Китаї). Інформацію про відповідальний підхід компанії можна знайти на веб-сайті Tefal / T-fal, а також на упаковці посуду з антипригарним покриттям Tefal / T-fal.
На сьогоднійшній день відносно антипригарного покриття існує безліч помилкових суджень, деякі з яких мають відношення до ПФОК. Антипригарне покриття Tefal / T-fal виготовляється з політетрафторетилену (ПТФЕ), цей матеріал був визнаний державними органами охорони здоров'я Європи і США абсолютно безпечним для здоров'я. ПФОК і ПТФЕ - це дві абсолютно різні речовини. Посуд Tefal / T-fal з антипригарним покриттям виготовляється з ПТФЕ і не містить ПФОК. Крім цього, понад 20 років тому компанія Tefal / T-fal прийняла на себе зобов'язання повністю відмовитися від використання свинцю і кадмію у виробництві всього асортименту продукції, що дозволяє гарантувати повну безпеку всіх виробів для здоров'я.
Абревіатура ПФОК використовується для позначення перфтороктановой кислоти. Компанія Tefal / T-fal прийняла на себе зобов'язання не використовувати у виробництві своєї продукції ПФОК, свинець і кадмій, що дозволяє гарантувати абсолютну безпеку виробів Tefal / T-fal з антипригарним покриттям для здоров'я і навколишнього середовища.
В антипригарному покритті та емалі посуду Tefal / T-fal не міститься свинець і кадмій. Oсь уже понад 20 років ми розробляємо і виробляємо посуд без використання свинцю і кадмію. Дана екологічне маркування є на упаковці всіх виробів Tefal / T-fal з антипригарним покриттям.
Антипригарне покриття Tefal / T-fal виготовляється з політетрафторетилену (ПТФЕ) і наноситься в промислових умовах. Саме ПТФЕ забезпечує антипригарні властивості посуду. Державні органи охорони здоров'я в Європі і США (ANSES, EFSA, FDA) довели, що ПТФЕ є інертною речовиною, яка не вступає в хімічну реакцію з їжею, водою і побутовою хімією. У разі потрапляння в організм вона абсолютно нешкідлива. Державні органи охорони здоров'я підтвердили безпеку використання протипригарного ПТФЕ-покриття у виробництві посуду. Безпечну речовину ПТФЕ широко використовують в медицині, наприклад в якості покриття імплантів кардіостимуляторів і найтонших штучних артерій. ПТФЕ також використовується в хірургії при лікуванні пацієнтів з серйозними захворюваннями нирок, деякі протези суглобів також частково покриті цією речовиною.
Найшвидше перевірити сковороду на можливість використання на індукційній плиті за допомогою магніту. Якщо магніт притягується до основи сковороди, то її можна використовувати на індукційній плиті.
Важко назвати певну кількість років, адже строк служби відрізнятиметься залежно від умов і частоти експлуатації. Щоб подовжити строк служби посуду, не перегрівайте його без необхідності й не нагрівайте без води. Слабкого або середнього вогню достатньо. Не зберігайте готову їжу протягом тривалого часу (одного дня або довше).
Будь ласка, перейдіть до розділу "Аксесуари" веб-сайту, щоб легко знайти те, що вам потрібно для вашого продукту.
Знайдіть більш детальну інформацію в розділі «гарантії» цього веб-сайту.