JAMIE OLIVER Набір 3 пр. INGENIO JAMIE OLIVER: сковорода 28 см + сотейник 18 cм + 1 ручка

Набір 3 пр. INGENIO JAMIE OLIVER: сковорода 28 см + сотейник 18 cм + 1 ручка Готуйте, як кухар, в один клік!

Розроблена Джеймі Олівером: "Будь-який гаджет, який допомагає мені справлятися на кухні, є переможцем, а ця ручка - як ще одна рука! Ви можете взяти гарячу сковороду прямо з духової шафи, або поставити на плиту відразу кілька сковорід. Ручки не заважають, все складається дуже акуратно. Ці дві сковороди відмінно підходять для обсмажування м'яса перед запіканням, або розм'якшення cередземноморських овочів перед приготуванням в духовій шафі. Удачі!"

Довідка: L9569232

Красиві, професійні та міцні знімні ручки з нержавіючої сталі для чудового приготування, економії місця та універсальності.

Знімна ручка Ingenio - фантастичний маленький інструмент. Це означає, що ви можете легко переносити страви з плити в духову шафу або на стіл в один простий клік. Крім того, сковороди дуже акуратно складаються на полицю, економлячи при цьому багато місця. Сумісність з індукцією, антипригарне покриття преміум-класу, фірмовий Thermospot від Tefal на сковородах та мірні позначки всередині каструль для зручності вимірювання - ця серія сковорід дозволяє легко приготувати неймовірні страви прямо у вас вдома.
Важлива інформація
 • Універсальність

  Сумісний з варильними поверхнями та духовою шафою. Готуйте на плиті, переміщуйте в духову шафу та подавайте на стіл в один клік.

 • Економія місця

  Економія місця до 50% завдяки знімній ручці.

 • Неймовірний кулінарний досвід

  Ручка Ingenio Jamie Oliver для універсальності та компактності, нержавіюча сталь для довговічності та стійкості, Титанове антипригарне покриття та термоспот для легкого приготування.

 • Виготовлений з нержавіючої сталі: для міцності в поєднанні з професійним зовнішнім виглядом.

  Нержавіюча сталь гарантує довговічність у використанні, а полірована поверхня забезпечує професійний вигляд.

 • Економія місця

  Елегантне матове покриття

 • Безпечне антипригарне покриття

  В рамках нашого зобов'язання до здорового приготування їжі та безкомпромісних стандартів безпеки всі наші антипригарні покриття не містять ПФОК, свинець і кадмій - для цілковитого спокою. Більш жорсткі заходи контролю, ніж ті, які вимагаються чинними правилами, що стосуються контакту з харчовими продуктами. Немає ПФОК відповідно до чинних нормативів. Не містить свинець і кадмій (без свинцю і кадмію), що означає відсутність навмисного додавання Pb і Cd в покриття і не виявляється тестами, проведеними зовнішніми лабораторіями.

 • Дно з ударостійким склеюванням: оптимальна теплопровідність.

  Тришарова матеріальна основа: Дно з нержавіючої сталі, внутрішній шар з алюмінію, зовнішній шар з магнітної нержавіючої сталі. Алюміній гарантує поширення тепла по всій каструлі. Завдяки магнітній нержавіючій сталі посуд сумісний з усіма варильними поверхнями, включаючи індукційні.

Технічні характеристики
Матеріал Нержавіюча сталь  
Можливість використання у духовій шафі Все, крім ручок і кришок  
Внутрішнє покриття / обробка Антипригарне покриття  
Зовнішнє покриття / обробка Матована нержавіюча сталь  
Розприскувач Так  
Тип рукоятки Знімний  
Coating Characteristic PFOA Free  
Інструкції з експлуатації