JAMIE OLIVER Набір Ingenio Jamie Oliver: сковорода 28 cм + сотейник 24 cм + сотейники 16/20 cм + скляні кришки 16-20 cм + 1 силіконова кришка 23 cм + 2 ручки

Набір Ingenio Jamie Oliver: сковорода 28 cм + сотейник 24 cм + сотейники 16/20 cм + скляні кришки 16-20 cм + 1 силіконова кришка 23 cм + 2 ручки Готуйте, як кухар, в один клік!

Розроблена Джеймі Олівером: «Будь-який гаджет, який допомагає мені справлятися на кухні, є переможцем, а ця ручка - як ще одна рука! Ви можете взяти гарячу сковороду прямо з духової шафи, або поставити на плиту відразу кілька сковорід. Ручки не заважають, все складається дуже акуратно. Цей набір з чотирьох сковорід відмінно підходить для обсмажування овочів перед повільним приготуванням або обсмажування м'яса перед запіканням. А герметична кришка для зберігання означає, що ви можете покласти охолоджену страву прямо в холодильник. Геніально! "

Довідка: L9569132

Красиві, професійні та міцні знімні ручки з нержавіючої сталі для чудового приготування, економії місця та універсальності.

Знімна ручка Ingenio - фантастичний маленький інструмент. Це означає, що ви можете легко переносити страви з плити в духову шафу або на стіл в один простий клік. Крім того, сковороди дуже акуратно складаються на полицю, економлячи при цьому багато місця. Сумісність з індукцією, антипригарне покриття преміум-класу, фірмовий Thermospot від Tefal на сковородах та мірні позначки всередині каструль для зручності вимірювання - ця серія сковорід дозволяє легко приготувати неймовірні страви прямо у вас вдома.
Важлива інформація
 • Універсальність

  Сумісний з варильними поверхнями та духовою шафою. Готуйте на плиті, переміщуйте в духову шафу та подавайте на стіл в один клік.

 • Економія місця

  Економія місця до 50% завдяки знімній ручці.

 • Неймовірний кулінарний досвід

  Ручка Ingenio Jamie Oliver для універсальності та компактності, нержавіюча сталь для довговічності та стійкості, Титанове антипригарне покриття та термоспот для легкого приготування.

 • Виготовлений з нержавіючої сталі: для міцності в поєднанні з професійним зовнішнім виглядом.

  Нержавіюча сталь гарантує довговічність у використанні, а полірована поверхня забезпечує професійний вигляд.

 • Матове покриття

  Елегантне матове покриття

 • Безпечне антипригарне покриття

  В рамках нашого зобов'язання до здорового приготування їжі та безкомпромісних стандартів безпеки всі наші антипригарні покриття не містять ПФОК, свинець і кадмій - для цілковитого спокою. Більш жорсткі заходи контролю, ніж ті, які вимагаються чинними правилами, що стосуються контакту з харчовими продуктами. Немає ПФОК відповідно до чинних нормативів. Не містить свинець і кадмій (без свинцю і кадмію), що означає відсутність навмисного додавання Pb і Cd в покриття і не виявляється тестами, проведеними зовнішніми лабораторіями.

 • Дно з ударостійким склеюванням: оптимальна теплопровідність.

  Тришарова матеріальна основа: Дно з нержавіючої сталі, внутрішній шар з алюмінію, зовнішній шар з магнітної нержавіючої сталі. Алюміній гарантує поширення тепла по всій каструлі. Завдяки магнітній нержавіючій сталі посуд сумісний з усіма варильними поверхнями, включаючи індукційні.

Технічні характеристики
Матеріал Нержавіюча сталь  
Можливість використання у духовій шафі Все, крім ручок і кришок  
Внутрішнє покриття / обробка Антипригарне покриття  
Зовнішнє покриття / обробка Матована нержавіюча сталь  
Розприскувач Так  
Тип рукоятки Знімний  
Coating Characteristic PFOA Free  
Інструкції з експлуатації